IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Гле'й го само, как се ошашка, като казах за публичното извинение.
    Пирамидов сигурен ли си че пишеш от психиатрията...Не си добре ментално

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
      Добре повярвах на доказан измамник
      Гле'й го само, как се ошашка, като казах за публичното извинение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Избягвам да публикувам чак толкова лични данни, особено, на такива измамни и морално нечистоюлътни субекти. Има няколко форумци тук, които са ми виждали и дипломите, и работата.
        Истинският инженер не бяга от фактите, нито от предизвикателствата. А теб те мори страх. Като рекох ОК, и пак се извъртя. Личи си, кой от нас е, и кой не е инженер. Нямаш какво да покажеш, такъв извод следва от шикалкавенето ти.
        Толкова по въпроса.
        Добре повярвах на доказан измамник

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
          Не ми филосовствай просто си покажи дипломата да се посмеем
          Избягвам да публикувам чак толкова лични данни, особено, на такива измамни и морално нечистоюлътни субекти. Има няколко форумци тук, които са ми виждали и дипломите, и работата.
          Истинският инженер не бяга от фактите, нито от предизвикателствата. А теб те мори страх. Като рекох ОК, и пак се извъртя. Личи си, кой от нас е, и кой не е инженер. Нямаш какво да покажеш, такъв извод следва от шикалкавенето ти.
          Толкова по въпроса.
          Last edited by Pyramid; 01.03.2020, 18:45.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            На място. Ако не знаеш, от и през екрана, най- много се лъже.
            И, да: Аз вярвам на видяно И ПИПНАТО. Т.е., и да ми покажеш нещо (дипломи, например) през екрана, при положение, че доказателства за измами и манипулации...по-голям съм от тебе, филма съм го гледал, гледал, гледал... Искаш достоверност? А предлагаш ли?
            Не ми филосовствай просто си покажи дипломата да се посмеем

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
              ха ха - от топлата вода от АЕЦ-а е
              Аха. Щото ти си казал. И кой си ти? Хобота 156

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Ти първо си покажи дипломата
                На място. Ако не знаеш, от и през екрана, най- много се лъже.
                И, да: Аз вярвам на видяно И ПИПНАТО. Т.е., и да ми покажеш нещо (дипломи, например) през екрана, при положение, че доказателства за измами и манипулации...по-голям съм от тебе, филма съм го гледал, гледал, гледал... Искаш достоверност? А предлагаш ли?
                Last edited by Pyramid; 01.03.2020, 16:09.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Не ме притеснява. От кога каня всички да дойдат, да видят, да пипнат, пък сами да решат хората. Единствено не разбирам, що досега не почна с това.
                  Ти първо си покажи дипломата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Ето, отново. Зина и се разхвърчаха мухи-лайнарки.
                    ха ха - от топлата вода от АЕЦ-а е
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Ти дойде ли като ти казах че ще ти давам всеки месец по 1 лв ангария, щото толкова ще ми спести твоята хийня?
                      Сега няма и да те пусна че съм затворил пътя специално за бацили като тебе
                      Ето, отново. Зина и се разхвърчаха мухи-лайнарки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        В гаража си я държа. Откак си прекарах водата. Нямам данни от преди това.
                        Прочее, не виждам да смееш да дойдеш, всички лаладжии са така.
                        Ти дойде ли като ти казах че ще ти давам всеки месец по 1 лв ангария, щото толкова ще ми спести твоята хийня?
                        Сега няма и да те пусна че съм затворил пътя специално за бацили като тебе
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Тъййй. Аз казвам (всичко по- долу остава в сила) още, че:
                          1.Половината инвестиции на целия форум, я могат да се, я изобщо, не се и п риближават до потенциала на моите „хуйни”, както любезно се изрази Хоботов.
                          2. Тъкмо СЕГА, е идеален моментът в разгаряща се криза, да се вкарат средства в тях (за жалост, не съм натрупал), т.к.са налице редица предпоставки за техния пазарен успех. В криза, предпоставките се удвояват по ред причини, а за старта, са нужни под половин милион лв.
                          3. Поемам цялата отговорност ( РАЗБИРА СЕ, И НАКАЗАТЕЛНА ) за своите действия.
                          4. МОГА И ОЩЕ. Да не претрупваме.

                          И така, да ви видим. Да плюе всеки може. А и кризата се разгаря.

                          СТИСКА ЛИ ВИ ДА ДЕЙСТВАТЕ, ИЛИ САМО, КАТО МИШОЦИ, ЩЕ ПЛЮЕТЕ АНОНИМНО?
                          Last edited by Pyramid; 01.03.2020, 13:09.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Кво да пипаме ве? Твойта хуйня? Да не би мляко да пуска.
                            Сложил ли си я у вас? Колко пари ти спести от топла вода?
                            Аз харча 10лв месечно? Колко ще ми спестиш с тоя тирбушон?
                            В гаража си я държа. Откак си прекарах водата. Нямам данни от преди това.
                            Прочее, не виждам да смееш да дойдеш, всички лаладжии са така.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Не ме притеснява. От кога каня всички да дойдат, да видят, да пипнат, пък сами да решат хората. Единствено не разбирам, що досега не почна с това.
                              Кво да пипаме ве? Твойта хуйня? Да не би мляко да пуска.
                              Сложил ли си я у вас? Колко пари ти спести от топла вода?
                              Аз харча 10лв месечно? Колко ще ми спестиш с тоя тирбушон?
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Ах, да: Плащам лично разходите на всички, открили измама от и при мен.

                                Коментар

                                Working...
                                X