IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
    Какво става с наемите, колеги, движат ли се ?
    Раздвижваме ги.

    Коментар


    • Какво става с наемите, колеги, движат ли се ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от щурец Разгледай мнение
        Ето , вече и премиера занимават на извънреден брифинг с това кой как да си плащал наемите и кредитите.
        Това наистина е сериозен въпрос, предвид ситуацията и принудителното спиране на работа и в частност доходи на голяма част от населението...

        Коментар


        • Ето , вече и премиера занимават на извънреден брифинг с това кой как да си плащал наемите и кредитите.
          Last edited by щурец; 22.03.2020, 16:14.

          Коментар


          • Сега веселбата е в друга тема - " какво повишение.....
            Даже и наемите са там
            Вчера, 19:41



            Първоначално изпратено от PanoG Разгледай мнение

            Истински сте само ти и още 2ма брокера дето пишете постоянно. Като паднат цените още, ми е интересно какво ще правите.



            Като паднат цените, ще се радвам. Иначе и аз губя в момента. Единият ми наемател ще ми плати за месеца и си изнася вещите. Отишъл си е в провинцията
            ЩЕ МИ ПЛАТИ , НО СИ Е ОТИШЪЛ

            Внимателно с наемите . Плащане - ежедневно или с предплата.

            Тук ще е интересно мааалко по-късно...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
              При създалата се ситуация - едва ли някой ще си търси жилище в София в този момент. Така че може и цените да паднат.
              Дано наистина да тръгнат надолу, защото тавана им е безграничен...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
                При създалата се ситуация - едва ли някой ще си търси жилище в София в този момент. Така че може и цените да паднат.
                А ЕДВА ЛИ ЩЕ ПАДНАТ ЦЕНИТЕ В СОФИЯ. ТОВА Е НАЙ БЛЯНУВАНИЯТ ГРАД. ТАМ ИМА МНОГО РАБОТА , МНОГО МОЛОВЕ И ЗАВЕДЕНИЯ И ДИСТЕЧКИ

                Коментар


                • При създалата се ситуация - едва ли някой ще си търси жилище в София в този момент. Така че може и цените да паднат.

                  Коментар


                  • Като има търсене, има и предлагане. Или по друг начин казано - не е луд този, който яде баница...В София търсенето е огромно, а идват и много чужденци с по-високи доходи. И е нормално да се вдигат цените.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Инертен Разгледай мнение

                      И тук в БГ май на повечето хора сивият цвят е любим.
                      Има нещо. Много често не се пресключва и продължава договор за наем, защото си уж коректен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Аз съм бил 15 години в сивата икономика, преди това мама и тати и те 15 години в сивата.
                        Сега пак в сивата ама не в БГ.
                        Обичаме сивото
                        И тук в БГ май на повечето хора сивият цвят е любим.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Наемът зависи от няколко неща:

                          1) квартал

                          2) брой стаи

                          3) какъв е ремонта и обзавеждането

                          4) дали има метро наблизо

                          Има такъв момент, че при стар наемател (клиент) понякога наемът е по-нисък, защото човекът е коректен и плаща дълги години без да има празни месеци. Има и други неща, но нека да не даваме пълната картина,
                          Напълно съм съгласен. Аз бях 6 години в един и същ апартамент и при един наемодател. Винаги стриктно изплащах всичко навреме и за този период хазяина дори не е говорил за увеличение, макар скокът на наемите да бе постоянно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                            Не знам при наемите колко е сивият сектор. Ако предположим, че е като средното за икономиката 35% смятай...
                            При тези официални данни ако разделиш 602 млн на 124 474 наемодатели се получава 400 лв на месец деклариран доход. И това е за цялата страна. Мисля, че в София тези 46 751 (почти 1/3 от всички) получават приличен доход, може би средно 600 лв
                            Аз съм бил 15 години в сивата икономика, преди това мама и тати и те 15 години в сивата.
                            Сега пак в сивата ама не в БГ.
                            Обичаме сивото
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                              Не знам при наемите колко е сивият сектор. Ако предположим, че е като средното за икономиката 35% смятай...
                              При тези официални данни ако разделиш 602 млн на 124 474 наемодатели се получава 400 лв на месец деклариран доход. И това е за цялата страна. Мисля, че в София тези 46 751 (почти 1/3 от всички) получават приличен доход, може би средно 600 лв
                              Наемът зависи от няколко неща:

                              1) квартал

                              2) брой стаи

                              3) какъв е ремонта и обзавеждането

                              4) дали има метро наблизо

                              Има такъв момент, че при стар наемател (клиент) понякога наемът е по-нисък, защото човекът е коректен и плаща дълги години без да има празни месеци. Има и други неща, но нека да не даваме пълната картина,

                              Коментар


                              • Не знам при наемите колко е сивият сектор. Ако предположим, че е като средното за икономиката 35% смятай...
                                При тези официални данни ако разделиш 602 млн на 124 474 наемодатели се получава 400 лв на месец деклариран доход. И това е за цялата страна. Мисля, че в София тези 46 751 (почти 1/3 от всички) получават приличен доход, може би средно 600 лв

                                Коментар

                                Working...
                                X