IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
    Такъв голям ГПР, дори и на гастарбайтер без доказан доход не отпускат. Много паднаха лихвите
    Тия лихви са само за ченгета като теб дето не можете да смятате

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
      12% ГПР? Абе ти да не си банкер?
      Такъв голям ГПР, дори и на гастарбайтер без доказан доход не отпускат. Много паднаха лихвите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        ти не купува ли там?
        едни познати от некоя от Б-зоните наскоро споделиха, че там доста се е населило с тъмнокожи от всякакви националности.
        удачно е да минеш по здрач и да проверииш ....защото в тъмното по-трудно се виждат
        Не не съм купувал

        Коментар


        • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
          При тия лихви, да плащаш наем, вместо вноски по жилищен кредит е несериозно..
          12% ГПР? Абе ти да не си банкер?

          Коментар


          • При тия лихви, да плащаш наем, вместо вноски по жилищен кредит е несериозно..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              Може да се наеме от 2-ма души или две двойки, по 250 лв, общо 500 лв.
              Има хора които се съгласяват на такъв наем.

              ...
              по повод
              Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
              Интересува ме какъв е наема за хубаво ремонтиран апартамент с нови съвременни мебели осветление кухненски уреди.Апартамента да е 110 квадрата близо до метростанция Опълченска Константин Величков или Вардар в райина на Зона Б5 Зона Б18 Зона Б 19 Света Троица Илинден Гевгелийски.Да има две спални минимум по 14-15 квадрата и две бани поне по 4 квадрата.Какъв наем е разумно да се плати за такъв апартамент

              Aaaa НЕ! КатИгУричнУ!!!!!
              ЕкспертЪТ с пълен член в тази статия казА
              http://fakti.bg/imoti/172332-izplash...en-zaem-s-naem
              У Младост 65 квадрата (с един кенеф, втори е всяка брезичка около блока) се дава за 300 еврака. Тука 110 с два клозета требе да отиде къде 450 еврака минимум


              Инъче комбинации секви - две единички ще направят една двойка - тука наемУ не е много изгодно, щото тая двойка ще трябва го плаща целиО. НиЙ сме цивилизовани и толерантни - дали и хомо или хетеро нЕма значение.
              единичка плюс двойка ша правят тройка и последниО комбинация две двойки отиват на четворка. Тука трБе се внимава комшиЙтИ да не земат мрънка от много купон
              Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                Интересува ме какъв е наема за хубаво ремонтиран апартамент с нови съвременни мебели осветление кухненски уреди.Апартамента да е 110 квадрата близо до метростанция Опълченска Константин Величков или Вардар в райина на Зона Б5 Зона Б18 Зона Б 19 Света Троица Илинден Гевгелийски.Да има две спални минимум по 14-15 квадрата и две бани поне по 4 квадрата.Какъв наем е разумно да се плати за такъв апартамент
                ти не купува ли там?
                едни познати от некоя от Б-зоните наскоро споделиха, че там доста се е населило с тъмнокожи от всякакви националности.
                удачно е да минеш по здрач и да проверииш ....защото в тъмното по-трудно се виждат
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Може да се наеме от 2-ма души или две двойки, по 250 лв, общо 500 лв.
                  Има хора които се съгласяват на такъв наем.

                  Конкретно Гевгелийски не го харесвам изобщо.
                  Две двойки? Че те като плъхове ще живеят, накуп Нали се сещаш тия софийски 110м2 че имат обитаема площ 70м2 след приспадане на общи части, стени, тераси и мазета. На човек абсолютния минимум е 20м2, тук го няма.

                  ПП: ни един от кварталите дето ги е изброил не става. Ама всъщност за него може и да са екстра, май идва от Пуевен даге ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    за успешното отдаване под наем е добре да освежиш малко, шпакли, замазки... и всеки истински ландлорд ги умее тия неща
                    Аз затова и му предложих малко пари за да го направи - на нашичкия тук
                    Не съм учил години за да шпакловам, има си хора за това. Нископлатени и не особено грамотни

                    За отдаване е нужно само едно - правилна локация.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Интересува ме какъв е наема за хубаво ремонтиран апартамент с нови съвременни мебели осветление кухненски уреди.Апартамента да е 110 квадрата близо до метростанция Опълченска Константин Величков или Вардар в райина на Зона Б5 Зона Б18 Зона Б 19 Света Троица Илинден Гевгелийски.Да има две спални минимум по 14-15 квадрата и две бани поне по 4 квадрата.Какъв наем е разумно да се плати за такъв апартамент
                      Може да се наеме от 2-ма души или две двойки, по 250 лв, общо 500 лв.
                      Има хора които се съгласяват на такъв наем.

                      Конкретно Гевгелийски не го харесвам изобщо.

                      Коментар


                      • Интересува ме какъв е наема за хубаво ремонтиран апартамент с нови съвременни мебели осветление кухненски уреди.Апартамента да е 110 квадрата близо до метростанция Опълченска Константин Величков или Вардар в райина на Зона Б5 Зона Б18 Зона Б 19 Света Троица Илинден Гевгелийски.Да има две спални минимум по 14-15 квадрата и две бани поне по 4 квадрата.Какъв наем е разумно да се плати за такъв апартамент

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                          ПП: Хич не му трябва на човек да знае строителното бачкане, като има нискоквалифицирани, нископлатени хора да го вършат.
                          Това, че има такива е добре, но чак да не му трябва да знае..
                          Иначе става така
                          - Абе я ми кажи ти колко години си учил и сега каква заплата взимаш
                          - Ами 5 години и 500лв.за инженер.
                          - Ааа, добре, че не съм се минал да уча.

                          Защо да не научи човек нещо различно, стига да им време де.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            за балатума едно съм разбрал тука във форума
                            трябва да е с модерна шарка, инак го отбягват наемателите
                            Aко го дават под наем ДА, ако е за лично ползване не е задължително. Може и на замазката ако се е съдрал много
                            Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                              Ходих да отдавам под наем
                              за успешното отдаване под наем е добре да освежиш малко, шпакли, замазки... и всеки истински ландлорд ги умее тия неща
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                къде се беше затрил?
                                Ходих да отдавам под наем

                                Коментар

                                Working...
                                X