IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    Може да се повтарям, но в момента се строят много офис сгради в София и докато построят новата, наемния пазар ще е потънал...много лош избор на момент за започване на мега проект...не случаяно един колега ги оприличи на един друг фонд...
    Точно така е ! А тръгне ли нова криза този мега проект може направо да ги потопи !

    Коментар


    • Може да се повтарям, но в момента се строят много офис сгради в София и докато построят новата, наемния пазар ще е потънал...много лош избор на момент за започване на мега проект...не случаяно един колега ги оприличи на един друг фонд...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
        Абе хора, близо 2млн.кв.м. са офис площите в София ! За какво взима пари този мениджмънт, ами да намерят и да се договорят ! Не мисля, че са строителна компания за да строят обекти.

        Ееее, така бавно и постепеееннннооо ще нараааастват актииивите....
        Иначе ,- джас-прас и всичко на яве!

        Коментар


        • Абе хора, близо 2млн.кв.м. са офис площите в София ! За какво взима пари този мениджмънт, ами да намерят и да се договорят ! Не мисля, че са строителна компания за да строят обекти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
            обясняваха, че нямало подходящи, имало сгради ама нямали места за паркиране или неща от сорта...
            Може и да са прави, тази сграда от статията е за 800 пчелички с паркинг за 30 возила....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              +++
              Ми те точно това нееднократно заявяваха че ще правят, но уви.
              Причините ?
              Лъжат....толкова си могат....или нещо друго ?
              обясняваха, че нямало подходящи, имало сгради ама нямали места за паркиране или неща от сорта...
              “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                Ето един много добър пример

                https://www.capital.bg/biznes/imoti/...radi_v_sofiia/

                Тези тук трябваше да направят точно това, инвестиция в работеща сграда с наематели.
                +++
                Ми те точно това нееднократно заявяваха че ще правят, но уви.
                Причините ?
                Лъжат....толкова си могат....или нещо друго ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Май дивидента ще е 0,034лв ?
                  Мисля че някъде около 3 стотинки беше да.

                  Коментар


                  • Май дивидента ще е 0,034лв ?

                    Коментар


                    • Тука кога се очакваше внасяне на проспекта в КФН?

                      Коментар


                      • Ето един много добър пример

                        https://www.capital.bg/biznes/imoti/...radi_v_sofiia/

                        Тези тук трябваше да направят точно това, инвестиция в работеща сграда с наематели.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение



                          Вече няма да питаш кой не ходи на събранията - Мариан ги е описал поименно
                          Дисциплина трябва
                          Last edited by Etihad; 12.03.2018, 15:32.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                            Ох. Не знам какво да кажа. Излиза че съм защитник на менижмънта а всъщност е точно обратното. Бесен съм но не само на тях а и на тези 50% дето не отидоха на ОСА и позволиха да мине това решение за което се искаха 75% от гласовете. Извинявам се ако си разбрал поста ми като обида. Няма как знам кой си и дали имаш опит с имотите. За мен си просто един нов ник във форума на инвестор а Брешков е човек с някаква история та затова така се изказах тогава Но е факт че говорим на различни езици. Като човек с 30 години опит мога да кажа че например аз не се интересувам от количеството имоти а от качеството им, докато ти цитираш статии от вестници и статистики. За един имот били важни три неща: Три пъти мястото. Понеже съм от Варна например не знам колко магазина има в града ама знам че тези на Княз Борис са си все наети а при криза всичко по уличките се опразва. Може да се опразнят всички големи търговски площи но тази на бриколажа е последната която ще остане без наемател независимо колко други са построени. Та викаш щели да стават много офисите в София. А колко от тях ще са в парк? Или това няма значение за евентуалните бъдещи наематели? И пак ще повторя: Бесен съм на това което стана с този фонд. Досега ги харесвах но вече не ги харесвам. Обаче такава ни е държавата и явно това е проблема. Не е луд който изяжда зелника. Все повече се убеждавам че трябва да кажа чао на тази държава. Бъди здрав и още веднъж извинявай. Не е било умишлено


                            Вече няма да питаш кой не ходи на събранията - Мариан ги е описал поименно
                            Пенсионните фондове имат над 42,53%, а договорните фондове - над 10,1%

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                              Маркан закупиха там собствен парцел.
                              И проекта е готов. Сигур подготвят за техния проект.
                              Благодаря за информацията. Значи на ФНИБ парцела е този в средата, който е точно срещу Арена Армеец.

                              Коментар


                              • Маркан закупиха там собствен парцел.
                                И проекта е готов. Сигур подготвят за техния проект.

                                Коментар

                                Working...
                                X