IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
    Емитент: Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ-София (5BU)
    На основание чл. 65, ал. 2, във връзка с чл. 65, ал. 1, т. 3 от Част IV Правила за търговия от Правилника за дейността на Българска Фондова Борса – София АД, Временно да бъде спряна търговията с емисията акции, издадена от Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ-София (5BU), ISIN код BG1100001053, за срок до три работни дни, считано от 19.02.2016 г.
    E то това се очакваше де, нищо странно за момента. В понеделник ще е по-интерсно. Този път ще сме там.
    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

    Коментар


    • Емитент: Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ-София (5BU)
      На основание чл. 65, ал. 2, във връзка с чл. 65, ал. 1, т. 3 от Част IV Правила за търговия от Правилника за дейността на Българска Фондова Борса – София АД, Временно да бъде спряна търговията с емисията акции, издадена от Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ-София (5BU), ISIN код BG1100001053, за срок до три работни дни, считано от 19.02.2016 г.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение
        мерси, ама на мен въпросът ми е относно броя акции - вече имам 100, 200, 300, х....

        новата цена ясно че ще е друга, но тия 200-300-х... дето сега ги имам ще си останат ли 200-300-х или ще са 100-200-х/2 ?
        Ако сега имаш 300 акции, след решението ще имаш 100.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
          Новата цена ще я определи отново негово величество пазара.
          мерси, ама на мен въпросът ми е относно броя акции - вече имам 100, 200, 300, х....

          новата цена ясно че ще е друга, но тия 200-300-х... дето сега ги имам ще си останат ли 200-300-х или ще са 100-200-х/2 ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение
            един тъп въпрос - след т.нар. сплит ако имам 200 акции после в платформата ще виждам 100, но отразени на новата цена или?

            също - кога се очаква да бъде тоз сплит? сега на 22ри ли ще се обсъжда?

            благодарско за снимките на човека който ги е направил ! дори и с неперфектно качество се вижда достатъчно

            Новата цена ще я определи отново негово величество пазара.
            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

            Коментар


            • един тъп въпрос - след т.нар. сплит ако имам 200 акции после в платформата ще виждам 100, но отразени на новата цена или?

              също - кога се очаква да бъде тоз сплит? сега на 22ри ли ще се обсъжда?

              благодарско за снимките на човека който ги е направил ! дори и с неперфектно качество се вижда достатъчно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                Сложи очилата де.
                Още не нося, ама с тези снимки май ще трябва да се прегледам вече.
                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                Коментар


                • добре вървят април-май може да почнат и около сградата паркчето и алеите за отдих и ще им потекат лигите на бъдещите наематели

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                    Снимайте с хубави телефони де, направо ми изтекоха очите докато разбера какво има на снимките!
                    Сложи очилата де.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                      [ATTACH]6560[/ATTACH]
                      Снимайте с хубави телефони де, направо ми изтекоха очите докато разбера какво има на снимките!
                      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	image.jpg
Views:	1
Size:	20.8 КБ
ID:	3041188

                        Коментар


                        • Снимки от днес, работят хората от "Маркан" :

                          Click image for larger version

Name:	image.jpg
Views:	1
Size:	14.5 КБ
ID:	3041187

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            благодаря! Мисля че тук наистина всичко е видимо!
                            а някой видял ли е някъде обява или реклама на обекта? Аз поне не съм видял какви нива на наем искат. Не вярвам само по тИлИфона да канят потенциални наематели - тряя някъде да има обяви, а?
                            И аз това се чудех...
                            Ще ги питам на ОС на 22.02

                            Коментар


                            • Уж чета всичко а това съм го пропуснАл!!!:
                              "В края на изтеклата година по искане на наемателя бе взето
                              решение през 2016г. да се извърши разширение и преустройство на магазина във
                              гр.Варна. В резултат на това решение през януари 2016г. е подписан договор за
                              извършване на необходимите строителни работи и бе стартирано самото разширение.
                              След завършване на преустройството съобразно направените разходи ще се увеличи и
                              наемното плащане от страна на наемателя
                              ."
                              Браво приятна изненада! Днес имаше опашка на касата в пловдивския Брико - отдавна не бях виждал толкова хора в магазина. Явно им се посъбужда бизнеса!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
                                благодаря! Мисля че тук наистина всичко е видимо!
                                а някой видял ли е някъде обява или реклама на обекта? Аз поне не съм видял какви нива на наем искат. Не вярвам само по тИлИфона да канят потенциални наематели - тряя някъде да има обяви, а?
                                Last edited by tony1975; 13.02.2016, 17:33.

                                Коментар

                                Working...
                                X