IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Аз знам и ще ти отговоря на теб и останалите в темата за компанията. коята следя, но нямам от нея, нищо че тук пише и дразнител като аморфния или баш барото на сектата, която е превзела форума! Цените са около 4-5К на пр статия, в техния случай ще е малко повече, защото едва ли са си написали статията сами, а са ползвали чужди услуги. Отделно са сключили и договор с пр агенция, така че тези две статии в Дневник/Капитал и мъни.бг са им излезли към 15К - нищо особено като цена за хибридна реклама. Предполагам, че са сключили договор за повечко публикации за определен период от време, т.е. вероятно около 50К за цялото изпълнение, което пак не е кой знае каква сума, при положение че една телевизионна реклама, с която ще имат нулев ефект, е поне 150К. Бъдете здрави и успех с инвестицията тук!
    Благодаря за инфото.
    То вярно, че ако чакахме на аморфния числа нямаше да видим.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bingomatic2 Разгледай мнение

      Не знам. Може да изчакаш някакъв финансов отчет от дружеството и да видиш там, ако са посочили, колко са изхарчили за реклама.
      Друг вариант е да намериш от някъде ценоразписа на capital.bg и money.bg и да видиш колко вземат за публикуване на рекламна статия.
      После ако може да ни осветлиш за резултата.
      Аз знам и ще ти отговоря на теб и останалите в темата за компанията. коята следя, но нямам от нея, нищо че тук пише и дразнител като аморфния или баш барото на сектата, която е превзела форума! Цените са около 4-5К на пр статия, в техния случай ще е малко повече, защото едва ли са си написали статията сами, а са ползвали чужди услуги. Отделно са сключили и договор с пр агенция, така че тези две статии в Дневник/Капитал и мъни.бг са им излезли към 15К - нищо особено като цена за хибридна реклама. Предполагам, че са сключили договор за повечко публикации за определен период от време, т.е. вероятно около 50К за цялото изпълнение, което пак не е кой знае каква сума, при положение че една телевизионна реклама, с която ще имат нулев ефект, е поне 150К. Бъдете здрави и успех с инвестицията тук!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Т.е. според теб това че споделям какво харесвам в една акция за да я включа в портфейла си, да анализирам публично отчетите и новините от нея, перспективите които разчитам, е агитация!?
        А какъв тогава е смисъла на форума според теб? Да поплюваме успеха на другите и да сеем негативизъм и да псуваме държавата, така ли!?
        И да пожелаваме искрено успех на останалите, макар че чуждият успех много дразни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

          Ех значи и тук ще настане екшън и агитация като влезеш.
          Т.е. според теб това че споделям какво харесвам в една акция за да я включа в портфейла си, да анализирам публично отчетите и новините от нея, перспективите които разчитам, е агитация!?
          А какъв тогава е смисъла на форума според теб? Да поплюваме успеха на другите, да сеем негативизъм и да псуваме държавата, така ли!?
          Last edited by Батя; 17.12.2020, 09:25.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Не е лоша компанията /акцията/.. Една от рядко срещаната порода "Без мажо", добър мениджънт, редовен доход от дивидент.. Вероятно отново ще я включа в портфейла по някое време, но първо искам да обяздя няколко по-буйни жребчета
            Ех значи и тук ще настане екшън и агитация като влезеш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

              Колко яко? Числа нещо?
              Не знам. Може да изчакаш някакъв финансов отчет от дружеството и да видиш там, ако са посочили, колко са изхарчили за реклама.
              Друг вариант е да намериш от някъде ценоразписа на capital.bg и money.bg и да видиш колко вземат за публикуване на рекламна статия.
              После ако може да ни осветлиш за резултата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bingomatic2 Разгледай мнение

                https://money.bg/property/synergy-to...eur41-mln.html

                Плащат яко за реклама. Не знам да се радвам ли или да се притеснявам.
                Колко яко? Числа нещо?

                Коментар


                • Не е лоша компанията /акцията/.. Една от рядко срещаната порода "Без мажо", добър мениджънт, редовен доход от дивидент.. Вероятно отново ще я включа в портфейла по някое време, но първо искам да обяздя няколко по-буйни жребчета

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bingomatic2 Разгледай мнение

                    https://money.bg/property/synergy-to...eur41-mln.html

                    Плащат яко за реклама. Не знам да се радвам ли или да се притеснявам.
                    Това го заявиха и на уебинара. А относно това дали да се радваш, или да се притесняваш... никой не може да знае със сигурност Със сигурност е по-добре отколкото да не се прави нищо...

                    Коментар


                    • Плащат яко за реклама. Не знам да се радвам ли или да се притеснявам.
                      [/QUOTE]

                      Подхода е правилен, резултата е важен, дано успеят да запълнят поне половината с още договори догодина.

                      Коментар


                      • https://money.bg/property/synergy-to...eur41-mln.html

                        Плащат яко за реклама. Не знам да се радвам ли или да се притеснявам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                          Ние отдавна го изхарчихме ти питаш за дивидента...? Потърси го при посредника си! Моя постъпи на 30.11.
                          Мерси, нещо съм го проспал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                            Какво стана с дивидента тук? Още не е дошъл.
                            Ние отдавна го изхарчихме ти питаш за дивидента...? Потърси го при посредника си! Моя постъпи на 30.11.
                            Vanitas vanitatum...

                            Коментар


                            • Какво стана с дивидента тук? Още не е дошъл.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

                                Продавача не е само този с над 5%. Ето, например, увеличението във фрии-флоута в последните 3 седмици е с около 68К акции, а има изтъргувани над 254К за същия период (седмици 48-49-50). Вижда се, че някой от големите е решил да намали позицията, но няма лошо в това. Като гледам има си доста мераклии да си купят акции в диапазона 1,55-1,65.
                                Да в интервала 1.550 - 1.600 има доста мераклии наистина. Това е хубавото на тази акция, че поне към момента интерес не липсва и ликвидността е сравнително добра (на фона на БФБ като цяло).

                                ПП: Големият не слиза под 1,60 лв... засега
                                Last edited by Чичо Манчо; 16.12.2020, 14:36.
                                Vanitas vanitatum...

                                Коментар

                                Working...
                                X