IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Да ти кажа верно че нестъбилноста на пазара по ме кефи.Аз не се интресувам толкова от това колко ми е нарастнал портфейла в даден момент а дали съм увеличил експозицията по позициите в които съм инвестирал.За мен е важно да се възползвам от всяко низходящо движение и да увеличава бройката артии при компании които смятам за читави.
    Ташунко, много ни обсебваш тази вечер! Кажи по същество - колко % си на кеш и колко в акции към този момент?
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
      Вожда си е прав за себе си, той лично предпочита да си осигури още по-голям от така наречения "margin of safety" и да се възползва от нестабилността на пазара. Нали Вожде?
      Да ти кажа верно че нестъбилноста на пазара по ме кефи.Аз не се интресувам толкова от това колко ми е нарастнал портфейла в даден момент а дали съм увеличил експозицията по позициите в които съм инвестирал.За мен е важно да се възползвам от всяко низходящо движение и да увеличава бройката артии при компании които смятам за читави.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
        Не мога да разбера как чакаш да пада цената на компания, която харесваш (и то след такава година). Това ще означава, че цялата ситуация в БГ се скапва, тогава пък за чий да инвестираш. Не ти разбирам стратегията
        Не е препоръка за нищо!
        Ако падне стабилно защо не.После при всички случаи ще направи едни 20% нагоре.На мен толкова ми стигат.Не съм алчен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
          Не мога да разбера как чакаш да пада цената на компания, която харесваш (и то след такава година). Това ще означава, че цялата ситуация в БГ се скапва, тогава пък за чий да инвестираш. Не ти разбирам стратегията
          Не е препоръка за нищо!
          Вожда си е прав за себе си, той лично предпочита да си осигури още по-голям от така наречения "margin of safety" и да се възползва от нестабилността на пазара. Нали Вожде?
          “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Успех на всички по позицията! Аз може и да вляза ако се дропне цената.
            Не мога да разбера как чакаш да пада цената на компания, която харесваш (и то след такава година). Това ще означава, че цялата ситуация в БГ се скапва, тогава пък за чий да инвестираш. Не ти разбирам стратегията
            Не е препоръка за нищо!
            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

            Коментар


            • Успех на всички по позицията! Аз може и да вляза ако се дропне цената.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                Тони ,много взе да я хвалиш тази компания ,преди май не беше на това мнение

                Имам към 15% от портфейла си
                винаги когато са мързелували и са лапали комисионни, мисля че съм бил критичен?
                винаги съм казвал че мисля че в момента са по-добра инвестиционна възможност от атера.

                имам малко

                Коментар


                • Тони ,много взе да я хвалиш тази компания ,преди май не беше на това мнение

                  Имам към 15% от портфейла си

                  Коментар


                  • с интерес чакам отчета!
                    до сега печалбата бе 0,5стинки на тримесечие, ако с новите наематели стане по 1стотинка ще е ОК положителните перспективи са от бъдещата сграда която ще строят с 10млн и от края на заема след 2016. Ако този път решат да не продават имотите осигурявващи текущи наеми викам може да видим прилична доходност!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                      Явно аз съм най-убедителен, моята съпруга е 100 % в акции от 2005 г.

                      С влизания и излизания от определени позиции разбира се.
                      браво!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                        Браво бе,адмирации за това.Аз често пък я питах моята кво да купувам,ама не я слушах и кога да продавам.(Без каквито и да било препоръки за каквото и да било,дори за покупка на акции на "БФБ"-то.)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          мисля че е позиция, която ще ни пази. е ако падне на 40стинки нема да се сърдя

                          абе как я убеди тая жена - аз не успявам!!! държи едни пари на карта и на депозит и това е! Викам дай акции да купим, дай взаимен фонд - не!
                          Може да е за хубаво.
                          Поздрави - и аз от ПФБК кълвях!
                          Ако падне на 40 ст и аз много бих св включил.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                            Явно аз съм най-убедителен, моята съпруга е 100 % в акции от 2005 г.

                            С влизания и излизания от определени позиции разбира се.
                            Браво бе,адмирации за това.Аз често пък я питах моята кво да купувам,ама не я слушах и кога да продавам.(Без каквито и да било препоръки за каквото и да било,дори за покупка на акции на "БФБ"-то.)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              дръпнаха ме да разказвам приказка иначе разговора ми хареса!
                              Интересна тема за половинките - ние мрънкаме че българина не е просветен, че държи само на депозити, а в същото време влияем ли поне на човека до нас?
                              ето браво на 15% убедил е дамата, а аз не успявам.
                              Хубав ден!
                              Явно аз съм най-убедителен, моята съпруга е 100 % в акции от 2005 г.

                              С влизания и излизания от определени позиции разбира се.
                              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                                Особено Спиди, то тепърва тръгва...
                                +1

                                Коментар

                                Working...
                                X