IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Ква икономика седи бре, Каврък? Да, големите топ компании са Американски, но са частни, могат да си експозират утре където искат парите. Това има отношение към капиталовите пазари, но не към курса на валутата. Седи военна машина.
    Тия топ компании къде са им основната част от служителите, пазарите, капиталите според тебе? Така се експозират парите, и да ги скриеш в някоя офшорка, как ще въртиш бизнес? И къде ще получиш правната защита и институциите, които само САЩ могат да предложат? То така става местенето.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Какво мазало,нали помниш Ирак.Саддамчо хвърляше къчове и Ирак замина май за по малко от 24 часа...Америка може да смаже всяка държава,поради простата причина че отдавна,много отдавна си направиха сметката да инврстират в ултра високи технологии във военни дронове.Поради тази причина ,няма и кой да ги стигне защото първо няма такъв бюджет,и второ няма такава технология.
      Ама те няма да идат да бият Америка, а базите им и мирни жители в региона. И може да рззпалят световен конфликт, терористите да ти взривят Катедралата Невски примерно, а Америка ще си седна да гледа кино отстрани. Това е което те касае мен и теб, айде седи гладен и се радвай на постиженията на американците че могат да те уцелят в окото от Космоса.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Точно за имоти ще ги набият и то в тези цени,те са прости хората,еле пък тия с многото пари дето си правят сметката повече и от тия с двата лева в джоба.Виж ти ако не мислиш къде да си набуташ парите повечето хора не са като теб.И с рази обява дето си я сложил+питането изби рибата.За цената и локацията пък е без коментар Лева щял в Канада да инвестира,светна му лампата най накрая,нищо че в БГ спад нямало да има...нищо ти набии четвърт милион на майната си,все пак се чудиш за какво да харчиш,нали така беше ?
        проблемът идва от сипването и преразпределението под дюшеците. докато има кой да 'страхува' хората те къдат бели пари за черни дни и инфлацията е под контрол,че може и деинфлация да се постигне въпреки сипването на неизкарани пари
        поотмине ли страха обаче идва ред инфлацията и нейната по-лоша сестра хиперинфлацията.

        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Точно за имоти ще ги набият и то в тези цени,те са прости хората,еле пък тия с многото пари дето си правят сметката повече и от тия с двата лева в джоба.Виж ти ако не мислиш къде да си набуташ парите повечето хора не са като теб.И с рази обява дето си я сложил+питането изби рибата.За цената и локацията пък е без коментар Лева щял в Канада да инвестира,светна му лампата най накрая,нищо че в БГ спад нямало да има...нищо ти набии четвърт милион на майната си,все пак се чудиш за какво да харчиш,нали така беше ?
          Харесва ми много височината, много рядко някой жертва площ, за да има обем!!
          Напоследък нещо ми стана и гледам къщи около Банско.не че ми се дават такива пари...и не че има смисъл. Но едно нещо ще ти кажа-ако чакаш, да почнеш да живееш, както ти искаш, само след като всичко ти се нареди в живота, никога няма да пзапочнеш..

          https://m.imot.bg/details/1j143023860455480

          https://m.imot.bg/details/1j158763845533178

          https://m.imot.bg/details/1j152604377936774




          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Виж, Каврък. Мен ми дреме дали Иран са напълнили гащите, там е регион с конфликт между Сауди и Иран, Иран и Израел. Другите няма да споменавам. Там има Руски интереси, Турски, Китайски...можеше да стане мазало...дано да е бил премерен обсъден между тайните служби на всички от редицата ход преди да се вземе подобно решение.
            Какво мазало,нали помниш Ирак.Саддамчо хвърляше къчове и Ирак замина май за по малко от 24 часа...Америка може да смаже всяка държава,поради простата причина че отдавна,много отдавна си направиха сметката да инврстират в ултра високи технологии във военни дронове.Поради тази причина ,няма и кой да ги стигне защото първо няма такъв бюджет,и второ няма такава технология.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Точно за имоти ще ги набият и то в тези цени,те са прости хората,еле пък тия с многото пари дето си правят сметката повече и от тия с двата лева в джоба.Виж ти ако не мислиш къде да си набуташ парите повечето хора не са като теб.И с рази обява дето си я сложил+питането изби рибата.За цената и локацията пък е без коментар Лева щял в Канада да инвестира,светна му лампата най накрая,нищо че в БГ спад нямало да има...нищо ти набии четвърт милион на майната си,все пак се чудиш за какво да харчиш,нали така беше ?
              Ами вече ценовия диапазон се сближи, Каврък. Не само доходността, а и цените на къщите, в Канада е по-добре отколкото в Бояна, това имам предвид. А и на мен има кой да ми го управлява. Инак си втасал.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Оскарчо,тая къща я купувай,само че после да не забравиш и един ТЕЦ,да и вържеш отстрани .Абре ти за тия пари ще купиш къщата на Бойко в Барселона бре....Я да те свържа с него и без това сега му е горещ картоф...не се излагай...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Изложили се били ли?Те само с начина по който го направиха,онези с чалмите са напълнили гащите.Картечница с дрон и лицево го размазва в лицето с точност до милиметър .US разработките дори не можеш и да си представиш на какво ниво са като технологии.
                  Виж, Каврък. Мен ми дреме дали Иран са напълнили гащите, там е регион с конфликт между Сауди и Иран, Иран и Израел. Другите няма да споменавам. Там има Руски интереси, Турски, Китайски...можеше да стане мазало...дано да е бил премерен обсъден между тайните служби на всички от редицата ход преди да се вземе подобно решение.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Знаеш ли ква е културата на болшинството млади американци?...и у нас но ние сме малко. Днес бачкам за 22$ на час. Утре бегам, дават ми 24$....утре пак, щото ми дават 25$. Без занаят, без изграждане на традиции и умения.
                    Културата на правене и харчене на пари по този начин се сгромолясва един ден и то бързо.
                    Не се сгромолясва,защото по тази начин се създават много бизнеси,с много потребление,много иновации и растеж,технологии,среда и стандарт на живот който е доста висок.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Такава,че всеки пубертет на 20 години,дето бачка на две места по 4 часа в мола,кара чисто нова кола без проблеми.Няма военна машина,има най високата скорост,с която се върти паричната маса.Култура на правене и харчене на пари му се вика.Ако Алфабет реши да те изключи от търсачката си ,си жив умрял.Просто пример.Сега Байдъна ще им вкара по 2 хилки на калпак,ще вдигне данъците на богатите и всичко ще бъде окей.Ако американеца преди кризата хапва два стека ,в кризата хапва един.Докато българина си държи самуна над стека за да се омирише на стек.Такива ми ти разлики...дребни и несъществени...а и за имотите ако една къща струва 300 000 долара,зад ипотеката седи заплата от по поне 15.000 долара на месец,на среден кадър в Тойота.Вноската за ипотеката е около 15%,ако са семейство бълха ги ухапала.А и в ковид кризата след първия локдаун ги сложиха на борсата и в момента всички си работят,мирно и тихо.Това е Америка.Виж проблема е ако се разболееш,там вече нещата не са окей,но все пак се казва че затова си бачкал,че да си платиш.
                      Знаеш ли ква е културата на болшинството млади американци?...и у нас но ние сме малко. Днес бачкам за 22$ на час. Утре бегам, дават ми 24$....утре пак, щото ми дават 25$. Без занаят, без изграждане на традиции и умения.
                      Културата на правене и харчене на пари по този начин се сгромолясва един ден и то бързо.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Изложиха се яко и за век напред като убиха иранския генерал. Ако имаха служби щяха да го предвидят ако е кроял бели както твърдяха, не не е точно така. Добре че онез убавци си свалиха самолета без да искат сами, щото не ми се мисли какво щеше да стане. Аз затова в голяма степан избегах от региона.
                        Изложили се били ли?Те само с начина по който го направиха,онези с чалмите са напълнили гащите.Картечница с дрон и лицево го размазва в лицето с точност до милиметър .US разработките дори не можеш и да си представиш на какво ниво са като технологии.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                          Много ги мислите световните проблеми, долари, евро, няма как да се предвидят такива неща..поне не от нас. Аз гледам да черпя инфо от хората около мен-какво ми прави впечатление.На повечето им остават много пари. Няма пътувания, няма ресторанти, няма молове, няма НИЩО за което да харчиш. Остават наистина много пари в хората, яко се спестява.Чудят се каква кола да си купят. В един момент ще се сетят, че има и имоти.. Аз лично си признавам, че мислех към март миналата година, че до края на 2020 имотите ще са леш. Ама не са...затова според мен няма нужда от локуми, анализи, цели страници. Ситуацията в момента е без прецедент, трябва да се действа по-краткосрочно..не с хоризонт години...
                          Какво мислите за това???Хората, дето разбират от къщи? Викат ми, че топлото, щяло до отива горе и долу да е студ?
                          https://m.imot.bg/details/1j158270320569457
                          Точно за имоти ще ги набият и то в тези цени,те са прости хората,еле пък тия с многото пари дето си правят сметката повече и от тия с двата лева в джоба.Виж ти ако не мислиш къде да си набуташ парите повечето хора не са като теб.И с рази обява дето си я сложил+питането изби рибата.За цената и локацията пък е без коментар Лева щял в Канада да инвестира,светна му лампата най накрая,нищо че в БГ спад нямало да има...нищо ти набии четвърт милион на майната си,все пак се чудиш за какво да харчиш,нали така беше ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Тая военна машина може да плаши само гаргите.Срещу Русия Китай Индия нямат никакъв шанс...Те и срещу по слаби са гола вода само харчат пари.Един самолет като хората не могат да направят.Кимчето си направи бобмичка и си седнаха на задниците.Са некой друг ше му писне и ше направи и на Иран и те така.То и пари вече немат за войни...По скоро ще се избият едни други
                            Изложиха се яко и за век напред като убиха иранския генерал. Ако имаха служби щяха да го предвидят ако е кроял бели както твърдяха, не не е точно така. Добре че онез убавци си свалиха самолета без да искат сами, щото не ми се мисли какво щеше да стане. Аз затова в голяма степан избегах от региона.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                              Много ги мислите световните проблеми, долари, евро, няма как да се предвидят такива неща..поне не от нас. Аз гледам да черпя инфо от хората около мен-какво ми прави впечатление.На повечето им остават много пари. Няма пътувания, няма ресторанти, няма молове, няма НИЩО за което да харчиш. Остават наистина много пари в хората, яко се спестява.Чудят се каква кола да си купят. В един момент ще се сетят, че има и имоти.. Аз лично си признавам, че мислех към март миналата година, че до края на 2020 имотите ще са леш. Ама не са...затова според мен няма нужда от локуми, анализи, цели страници. Ситуацията в момента е без прецедент, трябва да се действа по-краткосрочно..не с хоризонт години...
                              Какво мислите за това???Хората, дето разбират от къщи? Викат ми, че топлото, щяло до отива горе и долу да е студ?
                              https://m.imot.bg/details/1j158270320569457
                              Вземи си нещо по скромно.Няма смисъл да слугуваш на скъпи неща.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                                Много ги мислите световните проблеми, долари, евро, няма как да се предвидят такива неща..поне не от нас. Аз гледам да черпя инфо от хората около мен-какво ми прави впечатление.На повечето им остават много пари. Няма пътувания, няма ресторанти, няма молове, няма НИЩО за което да харчиш. Остават наистина много пари в хората, яко се спестява.Чудят се каква кола да си купят. В един момент ще се сетят, че има и имоти.. Аз лично си признавам, че мислех към март миналата година, че до края на 2020 имотите ще са леш. Ама не са...затова според мен няма нужда от локуми, анализи, цели страници. Ситуацията в момента е без прецедент, трябва да се действа по-краткосрочно..не с хоризонт години...
                                Какво мислите за това???Хората, дето разбират от къщи? Викат ми, че топлото, щяло до отива горе и долу да е студ?
                                https://m.imot.bg/details/1j158270320569457
                                хубава къща!

                                иначе си прав, че едва ли ще го усетим как точно ще се случи и за хората с добра работа си прав, че остават много пари.
                                ама то така е тръгнал и ваймара... спестявали за черни дни и накрая се юрнали да харчат и си....
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X