IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    А когато кажеш на един човек че трябва да купи че ще си загуби парите а той почне да ти се присмива колко си глупав и как щели цените да се сгромолясат да си траеш ли?После обаче като му припомниш ставаш комунист и връзкар...как да търпиш човек който вдига Революции вдига данъци и слага нови?Как да търпиш човек който ката ден вещае кризи които засягат всички други но само не и него?Как да търпиш Welcone Covid 19?Здеавей 13 март...Ти ако си забравил аз не съм.Как да търпя човек който иска смъртта на пенсионерите за да вземе жилище?Как да търпя човек който плю брокерите а после стана брокер?Как да търпя човек който пише тука без всякаква връзка с реалността щото то е ясно че главата е прана?Как да търпя човек който пророкува погром на цените а същевремнно ходи по огледи?Как да търпя човек който се хвали че е откраднал 75000 евро от Мтел?Как да търпя човек който се хвали че краде домати от Лидъл?Човек който го мързи да работи и през два три месеца си сменя работата?
    Айде бе тука в тоя форум всеки си говори каквото иска ,ти как може да обиждаш на свобода всички ?
    Изразил съм свободно мнението си и внимавай какво говориш за мен ,без да ме познаваш .
    Не аз обиждам и нападам лично
    Какво си взел да говориш глупости все едно си светица ти ,а ?
    Да не би аз да имам бан през ден за нападки наляво и надясно ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      После да не се чудиш що трият темата.
      Само обиди и нападки ей така за спорта .
      Ха ха ха мен не ме интересува дали трият темата.Важното е че всичко което съм написал е вярно.Я сега си кажи ти хвалеше ли се тука че си прецакал Мтел със 75000 евро?Хвалеше ли се крадеш домати от Лидъл?Вдигаше ли Революции?Мореше ли пенсионерите за да им вземеш имотите?Welcome Covid 19 имаше ли?Здравей 13 март имаше ли?Беше ли Пророк по голям от Нострадамус...Е от 13 март имотите поскъпнаха.Това са факти не обиди.Всеки да преценява какво е?Ти пишеш ли постоянно че цените ще се сринат?А защо ходиш по огледи?Ние с Дури Левчо Купчо и Лорда говорихме ли ти нещо?Бонка и Ледчо и те?Кой започна обидите към Купчо?Жалък си да ти кажа и будиш дори не присмех а съжаление....
      Last edited by national power; 27.01.2021, 14:59.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Това с кърпените панталони не го разбирам, пантаоните са евтини и все 20 лв от някъде ще намериш да си купиш от пазара или от битака.

        През 1991-1996 имаше скрита инфлация всяка година и обезценка на парите. Хлабът от 2 лв през 1992 г., беше 54 лв през 1996 г. преди хипер инфлацията.

        Дето пишеш, че съм гей, изобщо не е вярно, не съм правил нищо с мъж.

        На 29г (през 2008 г) бях събрал пари да си купя двустаен апартамент с кредит, имах 10 000 лв за обзавеждане (които събрах след покупката за 1 г.) и нашите ми дадоха 12 000 лв за ремонт (толкова имаха тогава). И стана много хубав, стегнат, новичък и модерен.

        И години наред съм работил допълнително и съм си правил сметка, няма да давам за таксита, няма да харча по коври, еди кое си не ми трябва. И се справих.
        Евго ,той няма право да ти вика че си гей ,защото ако се оплачеш жална му майка .
        Това е дискриминация по полов признак .
        И гей да си ,какво от това ?
        Това не е присъда или нещо лошо ,щом не пречиш на никой ,проблема е в нападките и обидите който бат Пешо раздава наляво и надясно във всички теми .
        Омраза и нападки към хората

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
          Много злъч тук, човек трябва да е по-смирен и да не съди и хули другите.
          Бог не ги харесва такива индивиди.
          А когато кажеш на един човек че трябва да купи че ще си загуби парите а той почне да ти се присмива колко си глупав и как щели цените да се сгромолясат да си траеш ли?После обаче като му припомниш ставаш комунист и връзкар...как да търпиш човек който вдига Революции вдига данъци и слага нови?Как да търпиш човек който ката ден вещае кризи които засягат всички други но само не и него?Как да търпиш Welcone Covid 19?Здеавей 13 март...Ти ако си забравил аз не съм.Как да търпя човек който иска смъртта на пенсионерите за да вземе жилище?Как да търпя човек който плю брокерите а после стана брокер?Как да търпя човек който пише тука без всякаква връзка с реалността щото то е ясно че главата е прана?Как да търпя човек който пророкува погром на цените а същевремнно ходи по огледи?Как да търпя човек който се хвали че е откраднал 75000 евро от Мтел?Как да търпя човек който се хвали че краде домати от Лидъл?Човек който го мързи да работи и през два три месеца си сменя работата?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Разбира се че ти знаеш къде как се влиза...Само че не знаеш че навремето имаше едно обединение СО Атомна енергетика.Негови представители търсеха под дърво и камък желаещи да работят в Козлодуй и Белене.Дори вкарваха откровени тъпаци в ЕФ и ЕМФ без изпит след сключен с тях договор за работа само и само да се намерят някакви кадри.Рабфак бяха измислили хубави стипендии даваха.Но никой не искаше.Тогава за аеца се говореха само лоши неща как бил втори Чернобил атомна бомба бил нам кво си.Комунистите и комсомолците се уредиха в Енергопроект и по разни службички в София..Ние раята отидохме в ПАВЕЦ Чаира който тогава все още се строеше и в Козлодуй.Аз съм се наслушал на такива приказки от разбирачи както е модерно сега да се казва ейч ар .Първо ми се подиграваха че съм отишъл да уча за 180 лева заплата а те тарикатите бачкат в дапа за 350.Ти учи цела нощ щот си глупак аз отивам на дискотека с ....после ше я клецам а ти глупак.Мои роднини ми се присмиваха как с такава оценка от изпита съм отишъл да уча това а не модерната електроника...Така че нищо ново не ми казваш тия приказки ги слушам 30г.После обаче нещата се обърнаха и последните станахме първи.Дойде 1989г и стана тя каквато стана....До 1994-1995 бяхме глупаци смотаняци лузъри отишли в радиацията на село.После като вдигнаха заплатите и настана яка безработица нешата се обърнаха и от глупаци станахме комунисти и връзкари,Щото некадърника и тариката всичко знаят и всичко могат.Не може някой да е по умен от тях да знае и може повече.Нищо че на времето са правили далавери да се набутат в електрониките и автоматиките и да останат в София.Един съученик ми се присмиваше.Като дойда у вас само да сваля капака на цветния телевизор и ми оставяш 25 кинта,Навремето това бяха много пари...Сега го питам как е сваляш ли капаци на руски дръмбалници.И сега много народ няма да напусне София и да дойде да работи в Козлодуй.Но не му пречи разбира се да знае как се назначава на работа.Само че аз съм почнал през 1991г...Така че всеки може да си пише каквото си реши но няма да има нищо общо с истината.Тия съвети които му даваш ние отдавна сме му ги дали.Тоя нещастник когато и аз и Дури и Купчо и Левчо и Лорда му говореха да купува той ни се присмиваше и ни заливаше с идиотии какви сме глупаци и как щели да паднат цените.Според него сме късметлии комунисти и връзкари.Той изобщо не знае какво е ЖСК и как е строено не знае как се качват 6 кубика вар на петия етаж как се качват 50 торби цимент по 50 кг. как се работи на три места щото няма пари.Не знае какво е да ходиш 6г с едни дънки и майка ти да им слага парчета и да ги шие.Не знае какво е шест години да нямаш една стотинка в джоба да не можеш кафе за 20 стинки да си вземеш...И приятел от съжаление да ти подари зимно яке.Тоя крадлив гламарник вдига революции данъци мори хората приветства ковида 13 март.Тоя е толко глупав и негоден че мое да запре дори въртенето на Земята.На един глупак и крадлив некадърник разбира се че другите са му виновни...Да не говорим Берти колко пъти му обясни че ако дойдат цени каквито той иска положението ще е катастрофа и на никой няма да му е до имоти.Тоя е глупак крадец некадърник и тарикат с претенции
            После да не се чудиш що трият темата.
            Само обиди и нападки ей така за спорта .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Разбира се че ти знаеш къде как се влиза...Само че не знаеш че навремето имаше едно обединение СО Атомна енергетика.Негови представители търсеха под дърво и камък желаещи да работят в Козлодуй и Белене.Дори вкарваха откровени тъпаци в ЕФ и ЕМФ без изпит след сключен с тях договор за работа само и само да се намерят някакви кадри.Рабфак бяха измислили хубави стипендии даваха.Но никой не искаше.Тогава за аеца се говореха само лоши неща как бил втори Чернобил атомна бомба бил нам кво си.Комунистите и комсомолците се уредиха в Енергопроект и по разни службички в София..Ние раята отидохме в ПАВЕЦ Чаира който тогава все още се строеше и в Козлодуй.Аз съм се наслушал на такива приказки от разбирачи както е модерно сега да се казва ейч ар .Първо ми се подиграваха че съм отишъл да уча за 180 лева заплата а те тарикатите бачкат в дапа за 350.Ти учи цела нощ щот си глупак аз отивам на дискотека с ....после ше я клецам а ти глупак.Мои роднини ми се присмиваха как с такава оценка от изпита съм отишъл да уча това а не модерната електроника...Така че нищо ново не ми казваш тия приказки ги слушам 30г.После обаче нещата се обърнаха и последните станахме първи.Дойде 1989г и стана тя каквато стана....До 1994-1995 бяхме глупаци смотаняци лузъри отишли в радиацията на село.После като вдигнаха заплатите и настана яка безработица нешата се обърнаха и от глупаци станахме комунисти и връзкари,Щото некадърника и тариката всичко знаят и всичко могат.Не може някой да е по умен от тях да знае и може повече.Нищо че на времето са правили далавери да се набутат в електрониките и автоматиките и да останат в София.Един съученик ми се присмиваше.Като дойда у вас само да сваля капака на цветния телевизор и ми оставяш 25 кинта,Навремето това бяха много пари...Сега го питам как е сваляш ли капаци на руски дръмбалници.И сега много народ няма да напусне София и да дойде да работи в Козлодуй.Но не му пречи разбира се да знае как се назначава на работа.Само че аз съм почнал през 1991г...Така че всеки може да си пише каквото си реши но няма да има нищо общо с истината.Тия съвети които му даваш ние отдавна сме му ги дали.Тоя нещастник когато и аз и Дури и Купчо и Левчо и Лорда му говореха да купува той ни се присмиваше и ни заливаше с идиотии какви сме глупаци и как щели да паднат цените.Според него сме късметлии комунисти и връзкари.Той изобщо не знае какво е ЖСК и как е строено не знае как се качват 6 кубика вар на петия етаж как се качват 50 торби цимент по 50 кг. как се работи на три места щото няма пари.Не знае какво е да ходиш 6г с едни дънки и майка ти да им слага парчета и да ги шие.Не знае какво е шест години да нямаш една стотинка в джоба да не можеш кафе за 20 стинки да си вземеш...И приярел от съжаление да ти подари зимно яке.Тоя крадлив гламарник вдига революции данъци мори хората приветства ковида 10 март.Тоя е толко глупав и негоден че мое да запре дори въртенето на Земята.На един глупак и крадлив некадърник разбира се че другите са му виновни...
              Това с кърпените панталони не го разбирам, пантаоните са евтини и все 20 лв от някъде ще намериш да си купиш от пазара или от битака.

              През 1991-1996 имаше скрита инфлация всяка година и обезценка на парите. Хлабът от 2 лв през 1992 г., беше 54 лв през 1996 г. преди хипер инфлацията.

              Дето пишеш, че съм гей, изобщо не е вярно, не съм правил нищо с мъж.
              Last edited by Evgo; 27.01.2021, 15:12.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                Хейтърите генерирате видимост и рейтинг на темата безплатно, няма нужда никой да се мъчи с различни акаунти. IP-тата се виждат и от всеки грамотен потребител. Вижда се дори марката и модела на евтиния ти телефон, докато браузваш по спирките.
                я да ми пратиш на лични как се вижда това
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                  Мисля, че си насочваш иначе справедливия гняв в грешна посока.

                  Да, в АЕЦ-а се влиза с връзки, вероятно не се счупват от работа - и какво - автоматизирани системи, малки смени и големи заплати, вредни - кой бяга от хубавото?
                  Имал два ТЕЛК-а - ще каже човек, че са 5 бона месечно.
                  Бил напазарувал евтини НИ навремето - ами честно казани познавам много хора, които и на евтино не са пазарували НИ, защото акъла им не е струвал толкова.

                  Гнева ти следва да не е насочен към тези, които са си оплели кошницата, а срещу тези, които ти пречат да оплетеш своята.
                  Ето сега - прави се относително нескопосан опит за нов световен ред, царуване на кроникапитализма и съсипване на малкия и среден бизнес ... как па не един оправен човек работещ в АЕЦ да ми е проблема?!?

                  Дюдове и дюдки, 70-те кв. в Толстой, които някой си е взел преди 20 години за 600 евро/кв., съвсем скоро ще ни е най-малкия проблем.
                  Разбира се че ти знаеш къде как се влиза...Само че не знаеш че навремето имаше едно обединение СО Атомна енергетика.Негови представители търсеха под дърво и камък желаещи да работят в Козлодуй и Белене.Дори вкарваха откровени тъпаци в ЕФ и ЕМФ без изпит след сключен с тях договор за работа само и само да се намерят някакви кадри.Рабфак бяха измислили хубави стипендии даваха.Но никой не искаше.Тогава за аеца се говореха само лоши неща как бил втори Чернобил атомна бомба бил нам кво си.Комунистите и комсомолците се уредиха в Енергопроект и по разни службички в София..Ние раята отидохме в ПАВЕЦ Чаира който тогава все още се строеше и в Козлодуй.Аз съм се наслушал на такива приказки от разбирачи както е модерно сега да се казва ейч ар .Първо ми се подиграваха че съм отишъл да уча за 180 лева заплата а те тарикатите бачкат в дапа за 350.Ти учи цела нощ щот си глупак аз отивам на дискотека с ....после ше я клецам а ти глупак.Мои роднини ми се присмиваха как с такава оценка от изпита съм отишъл да уча това а не модерната електроника...Така че нищо ново не ми казваш тия приказки ги слушам 30г.После обаче нещата се обърнаха и последните станахме първи.Дойде 1989г и стана тя каквато стана....До 1994-1995 бяхме глупаци смотаняци лузъри отишли в радиацията на село.После като вдигнаха заплатите и настана яка безработица нешата се обърнаха и от глупаци станахме комунисти и връзкари,Щото некадърника и тариката всичко знаят и всичко могат.Не може някой да е по умен от тях да знае и може повече.Нищо че на времето са правили далавери да се набутат в електрониките и автоматиките и да останат в София.Един съученик ми се присмиваше.Като дойда у вас само да сваля капака на цветния телевизор и ми оставяш 25 кинта,Навремето това бяха много пари...Сега го питам как е сваляш ли капаци на руски дръмбалници.И сега много народ няма да напусне София и да дойде да работи в Козлодуй.Но не му пречи разбира се да знае как се назначава на работа.Само че аз съм почнал през 1991г...Така че всеки може да си пише каквото си реши но няма да има нищо общо с истината.Тия съвети които му даваш ние отдавна сме му ги дали.Тоя нещастник когато и аз и Дури и Купчо и Левчо и Лорда му говореха да купува той ни се присмиваше и ни заливаше с идиотии какви сме глупаци и как щели да паднат цените.Според него сме късметлии комунисти и връзкари.Той изобщо не знае какво е ЖСК и как е строено не знае как се качват 6 кубика вар на петия етаж как се качват 50 торби цимент по 50 кг. как се работи на три места щото няма пари.Не знае какво е да ходиш 6г с едни дънки и майка ти да им слага парчета и да ги шие.Не знае какво е шест години да нямаш една стотинка в джоба да не можеш кафе за 20 стинки да си вземеш...И приятел от съжаление да ти подари зимно яке.Тоя крадлив гламарник вдига революции данъци мори хората приветства ковида 13 март.Тоя е толко глупав и негоден че мое да запре дори въртенето на Земята.На един глупак и крадлив некадърник разбира се че другите са му виновни...Да не говорим Берти колко пъти му обясни че ако дойдат цени каквито той иска положението ще е катастрофа и на никой няма да му е до имоти.Тоя е глупак крадец некадърник и тарикат с претенции
                  Last edited by national power; 27.01.2021, 14:42.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                    Хейтърите генерирате видимост и рейтинг на темата безплатно, няма нужда никой да се мъчи с различни акаунти. IP-тата се виждат и от всеки грамотен потребител. Вижда се дори марката и модела на евтиния ти телефон, докато браузваш по спирките.
                    Ха ха ,къде пише или има стандарт от каква марка телефон може да браузваш ?
                    Това е все едно да кажеш ,що Зукърбърг си кара евтината тойота.
                    По скоро с такива евтини коментари като твоя се вижда кой къде е застинал в развитието си чисто като човек и като ценностна система .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Нито на теб нито на мен ни влиза в работата как работи една атомна централа .
                      Атомната централа освен като такава да генерира атомна енергия е и въпрос засягащ националната сигурност .
                      Когато даден специалист обявява че е на работа там ,а реално нон стоп почти е тук във интернет ,за какво говорим ?
                      Няма гняв тука.
                      Да не говорим че въпросния индивид без причина обижда кой където свари наляво и надясно .
                      Ми нищо няма да говориш щото не разбираш.Нито знаеш какво работя нито си компетентен да го коментираш.А ти като висиш по цял ден в този форум не работиш ли като пиеш до сред нощ?Не си въобразявай че си някакъв фактор ама въобще.И много внимавай щото накрая ще уведомя ДАНС че организараш Революции срещу установеното управление на държавата.Пускаш неверни слухове за изтичане на радиация.Само за това ще полежиш достатъчно в панделата.Да не говорим за едни откраднати 75000 евро от Мтел...Доматите са дребна работа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Модераторите изтриха темата защото направиха справка и се оказа че ти ,Boni ,още купища никове пишете синхронно от едни и същи ip-та с цел генериране на трафик ,и бълване на глупости ,които обиждат потребителите и по този начин уронват престижа на медията
                        Хейтърите генерирате видимост и рейтинг на темата безплатно, няма нужда никой да се мъчи с различни акаунти. IP-тата се виждат и от всеки грамотен потребител. Вижда се дори марката и модела на евтиния ти телефон, докато браузваш по спирките.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                          Мисля, че си насочваш иначе справедливия гняв в грешна посока.

                          Да, в АЕЦ-а се влиза с връзки, вероятно не се счупват от работа - и какво - автоматизирани системи, малки смени и големи заплати, вредни - кой бяга от хубавото?
                          Имал два ТЕЛК-а - ще каже човек, че са 5 бона месечно.
                          Бил напазарувал евтини НИ навремето - ами честно казани познавам много хора, които и на евтино не са пазарували НИ, защото акъла им не е струвал толкова.

                          Гнева ти следва да не е насочен към тези, които са си оплели кошницата, а срещу тези, които ти пречат да оплетеш своята.
                          Ето сега - прави се относително нескопосан опит за нов световен ред, царуване на кроникапитализма и съсипване на малкия и среден бизнес ... как па не един оправен човек работещ в АЕЦ да ми е проблема?!?

                          Дюдове и дюдки, 70-те кв. в Толстой, които някой си е взел преди 20 години за 600 евро/кв., съвсем скоро ще ни е най-малкия проблем.
                          +1

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Преди 20г ти се правеше че учиш ...
                            Уредил съм 15-20 души, ама имаше яко кинти по рекламата, покрай мутрите.
                            Сега пак идват такива времена - 1000 души екстра, 10к покрай тях добре и другите тънат в мизерия
                            Не се правех, а си учех.

                            Но помня, че хората около мен не вземаха хубави заплати в масовия случай.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Трябваше и мен да уредиш тогава,

                              Наистина, покрай Интернет бума преди 2000 г. е имало хубави заплати, но за много малък кръг хора.

                              Дъри е готина и наистина разбира от имоти и от икономическите процеси през последните 30 г.
                              Преди 20г ти се правеше че учиш ...
                              Уредил съм 15-20 души, ама имаше яко кинти по рекламата, покрай мутрите.
                              Сега пак идват такива времена - 1000 души екстра, 10к покрай тях добре и другите тънат в мизерия
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Евго преди 2000 някои вземахме по 2к. И не бяхме хич малко.
                                В мтел съм уредил доста да почнат на 600-700лв, мениджърче на магазинче 1500 + безплатни разговори НЕОГРАНИЧЕНО, а бяха по 2лв минутата.
                                Единственото което не можеше преди 2000г беше да вземеш кредит, еле млад сульо, па и лихвите бяха по 15-20%
                                Трябваше и мен да уредиш тогава,

                                Наистина, покрай Интернет бума преди 2000 г. е имало хубави заплати, но за много малък кръг хора.

                                Дъри е готина и наистина разбира от имоти и от икономическите процеси през последните 30 г.

                                Коментар

                                Working...
                                X