IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.investor.bg/evropa/334/a...sluchi-320366/

    Дълговете ще се плащат...гледаме мача...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

      Скоро във Дружба, до ТЕЦа ще има завод за изгаряне на отпадъци.
      Общината започна търг за изпълнител на проекта.
      Храните във отпадъците не се отделят, странно е за един 350 мил проект, тоест този влажен ниско калоричен (за горене) РДФ продукт ще носи пепел и смрад над София, ако духа от изток.

      Екстра ще им е...ха ха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6b0ewn&f1=1

        айде гео милев на цени 2015 година !!!!!!!
        Скоро във Дружба, до ТЕЦа ще има завод за изгаряне на отпадъци.
        Общината започна търг за изпълнител на проекта.
        Храните във отпадъците не се отделят, странно е за един 350 мил проект, тоест този влажен ниско калоричен (за горене) РДФ продукт ще носи пепел и смрад над София, ако духа от изток.


        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          И с 60% да летят надолу не е страшно щото моите поне са платени ама ти му мисли като дойде чичко ЧСИ да ти почука на вратата ще трябва да се върнеш в ловешката ти кошара
          Точно туй им е чара, набил си се и сега гледаш как се топят кат сняг на слънце
          Не ме мисли мен, оказа се че имам 200 хил евра капиталова за 5 години хахахаха, дреме ми на шмайзера вече за Ламби и бай Пешковци

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6b0ewn&f1=1

            айде гео милев на цени 2015 година !!!!!!!
            Бързо капарирай, че ще го грабнат това бижу

            Ето ти още една офертичка на малко над 500 евро: https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6b0hsc&f1=1

            Коментар


            • https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6b0ewn&f1=1

              айде гео милев на цени 2015 година !!!!!!!

              Коментар


              • https://www.svobodnaevropa.bg/a/31069532.html

                Кой би предположил че Революцията ще тръгне от Холандия ?

                Коронавирусът по света: протести, затягане на мерките и ограничения за пътуващи

                По-строгите ограничения доведоха до протести и размирици за втора поредна вечер в няколко града в Нидерландия. Над 240 души са арестувани в Амстердам и Айндховен, където полицията използва лютив спрей и водни оръжия, за да разпръсне събралите се многохилядни тълпи, съобщава Ройтерс.

                В над 12 града е имало демонстрации и размирици в неделя и понеделник вечер.

                Най-сериозни размирици имаше в Айндховен, където са запалени коли, потрошени прозорци, а полицията е замервана с фойерверки и камъни. Над 50 души са арестувани.

                На този фон властите в Белгия се опасяват, че в края на седмицата в страната са възможни бунтове срещу противоепидемичните мерки, подобни на събитията в съседна Холандия, съобщават местни медии, цитирани от БТА.

                В социалните мрежи се разпространяват призиви за безредици в няколко от градовете в провинцията. От утре в Белгия влиза в сила забрана за пътувания през граница за развлечение, която ще остане в сила до март.


                Напред !

                Свобода ,равенство и братство !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Ако не е Пешето, щеше да въртиш велоергомера у вас за едни пържени яйца.
                  Обаче Пешо е голям хейтър и само обижда, а иначе е хитрец, все да не се мине, дори няма да прати колет на Ратко.

                  В един репортаж даваха един побелял чичка на командното табло е АЕЦ, може да е той?


                  По ми допада стила на Купата, може да е остър, но справедлив,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Айде бе ,ти щото си много кадърен ,затова АЕЦА е нон стоп в аварии и нема кой да ги отстрани
                    Ако не е Пешето, щеше да въртиш велоергомера у вас за едни пържени яйца.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      За некадърника и мързеливеца така изглеждат нещата облажили сме с имоти и цуцаме...Тия имоти Путин ни ги е дал паднали са ни от небето и само цуцаме....Некадърника не му идва на ум да учи и да работи а вдига революции и мори хората за да им вземе имотите.Некадърника иска земетресения вдига данъци приветства ковида само и само да се докопа до имаот....Не разчитай нашето поколение да си замине скоро.Борбени сме и сме жилави и смятаме да ви погребем....Иначе си мечтай давай воля на злобата поне да ти олекне щото имот в другият живот.Все пак си е гадничко на 45 и още при мама,какво е гроздето навън изобщо не ме интересува.Ако искаш ше ти пратя някой да ти премести контакта
                      Айде бе ,ти щото си много кадърен ,затова АЕЦА е нон стоп в аварии и нема кой да ги отстрани

                      Коментар


                      • https://www.investor.bg/novini/130/a...litika-320654/

                        Айде чехите повлякоха крак...

                        Чехия се отклонява от курса на Европа за разхлабена парична политика

                        Ще стъпваме много предпазливо, за да сме сигурни, че няма да подкопаем крехкото икономическо възстановяване, увери гуверньорът на централната банка

                        Чехия може да повиши лихвените проценти до два пъти тази година, каза гуверньорът на централната банка Иржи Руснок, отклонявайки се от глобалната тенденция за провеждане на свръхразхлабена парична политика за борба с кризата с Covid-19, съобщава Bloomberg.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                          Чел съм ти коментарите за гаражите, спомням си за Велико Търново какво беше писал, за мен твоите данни бяха ценни. Използвам случая да ти кажа, че такова, конкретно съдържание ми беше от полза и те поздравявам за усилията.
                          Темата беше пълна с тъпотии, никой никакви данни не е споделял, а само лични наблюдения и то неверни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение
                            Абе пичове, какви са тия глупости ?!? Как може да се затрие цяла тема, пълна с толкова много информация и статистика и никаква умисъл да се възстанови каквото и да е! Заеби! И ние сме имали форуми и сме ги управлявали с десетки години, доматите не ги ядем с колците!
                            Чел съм ти коментарите за гаражите, спомням си за Велико Търново какво беше писал, за мен твоите данни бяха ценни. Използвам случая да ти кажа, че такова, конкретно съдържание ми беше от полза и те поздравявам за усилията.

                            Коментар


                            • Моята прогноза е по-скромна от на Леда : 5% ръст' както вещаят тук в края на високосната пандемична година

                              https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/...snovno-v-imoti

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                За некадърника и мързеливеца така изглеждат нещата облажили сме с имоти и цуцаме...Тия имоти Путин ни ги е дал паднали са ни от небето и само цуцаме....Некадърника не му идва на ум да учи и да работи а вдига революции и мори хората за да им вземе имотите.Некадърника иска земетресения вдига данъци приветства ковида само и само да се докопа до имаот....Не разчитай нашето поколение да си замине скоро.Борбени сме и сме жилави и смятаме да ви погребем....Иначе си мечтай давай воля на злобата поне да ти олекне щото имот в другият живот.Все пак си е гадничко на 45 и още при мама,какво е гроздето навън изобщо не ме интересува.Ако искаш ше ти пратя някой да ти премести контакта
                                Да им подарим по един имот' да не ни ги секвестират след революшъна

                                Коментар

                                Working...
                                X