IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
    ГоУеми "инвеститорЕ" се събралЕ тук - спор няма! Смешници, които говорят за инвестиции в стотици хиляди лева! Гладни ли стоите, докато "инвестирате" и смятате капиталова?

    200 - 300 лв. - на калпак билЕ голЕма сума?!?

    Вие, в маркета колко оставяте на едно пазаруване, след като минете през касата? (ако не купувате само хляб, кисело мляко и репички)

    Много правилно ви го каза някой долу: цените откакто скачат - това "повишение" е нищо!

    Я се осъзнайте малко! Минималната работна заплата за Германия, Белгия, Нидерландия... е НАД 2000 ЕВРО, в още 10-на страни - НАД 1000 ЕВРО.

    Та, за колко пазарувате тая седмица? До къде ви стигат тия 200 лв., които вие изкарвате за час и дори за минути?

    Купуването на гласове по тоя начин няма смисъл.

    Но, ако смятате, че някой ДНЕС може да ви купи с 200 лв. - какво изобщо правите в тая тема??? Да не би все още да живеете в соца, ве, другарЕ? Баси!

    В заключение: щом са много тия 200-300 лв. - защо не кандидатствате за службичките? Какво ви липсва: акъл или образование? Зная, че инвеститорите - с акъл и образование докарват големите пари. Или вие не искате да бездействате 70-80 % от времето си? Ама, нали с тия 200-300 лв. бихте съборили фондовата борса?

    Застанете на местата на тия служители и им покажете как се работи! А да - и се откажете от тия 200-300 лв. - такава огромна сума!
    Пиче поеми спокойно въздух и издишай. Проблема е че тия 200-300лв. ги вземат от моя джоб и после ги дават на държавния. И втория проблем е че тия 200-300лв. ги дават на едни 30-50хил служителя, КОИТО ДОРИ НЕ ТРЯБВА ДА са на работа, защото НЯМАМЕ нужда от толкова голяма, мързелива и неграмотна администрация. Факт, че има много читави и съвестни хора, но е и факт, че ако хрантутниците ги нямаше, тия съвестни хора щяха да получават още по-адекватно заплащане.

    А сега всички са прецакни по веригата. Държавните темерути пищят, че не им стигат парите, качествените се чудят дали да не напускат, частниците пищим, щото ни съдират кожичката с още данъчна тежест и накрая всички вкупом го издухваме с инфлация.
    Това е деифиницията на "виртуозно тъпо водене на политиката".

    Имотите едва ли ще се повлияят от 200-300лв., но всички други ще го усетим.

    Коментар


    • A Different Kind of Property Crash Hits Dublin as Big Tech Cuts

      • Values in one neighborhood are down 40-50% from their peak
      • A number of properties have fallen into receivership
      Office landlords, battered by a global crash, have been clinging to the hope that new buildings with strong green credentials will still demand top rents and prices. Dublin is emerging as a cautionary tale that such optimism may not hold up.

      In the city’s North Docks district, new buildings are falling into bankruptcy protection after US tech firms scaled back the amount of new space they leased and borrowing costs rose.

      https://www.bloomberg.com/news/artic...omepage-europe

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        остава само и радев да почне да обсъжда зеленото и да сметне гпр-то
        Kойто може смята.Който не може гледа реклами за "изгодни" лихви.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Колега, сами по себе си 200-300лв. не са нищо, но общия бюджет предвиден за това увеличение от около 270м. лв. (и то не е еднократно, а ежегодно) не са никак малко.
          На фона на откраднатото от КТБ - 4 млрд (сегашни 10) и Хемус 1.5 млрд (сегашни 2) тия 270 млн са пари за семки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
            ГоУеми "инвеститорЕ" се събралЕ тук - спор няма! Смешници, които говорят за инвестиции в стотици хиляди лева! Гладни ли стоите, докато "инвестирате" и смятате капиталова?

            200 - 300 лв. - на калпак билЕ голЕма сума?!?

            Вие, в маркета колко оставяте на едно пазаруване, след като минете през касата? (ако не купувате само хляб, кисело мляко и репички)

            Много правилно ви го каза някой долу: цените откакто скачат - това "повишение" е нищо!

            Я се осъзнайте малко! Минималната работна заплата за Германия, Белгия, Нидерландия... е НАД 2000 ЕВРО, в още 10-на страни - НАД 1000 ЕВРО.

            Та, за колко пазарувате тая седмица? До къде ви стигат тия 200 лв., които вие изкарвате за час и дори за минути?

            Купуването на гласове по тоя начин няма смисъл.

            Но, ако смятате, че някой ДНЕС може да ви купи с 200 лв. - какво изобщо правите в тая тема??? Да не би все още да живеете в соца, ве, другарЕ? Баси!

            В заключение: щом са много тия 200-300 лв. - защо не кандидатствате за службичките? Какво ви липсва: акъл или образование? Зная, че инвеститорите - с акъл и образование докарват големите пари. Или вие не искате да бездействате 70-80 % от времето си? Ама, нали с тия 200-300 лв. бихте съборили фондовата борса?

            Застанете на местата на тия служители и им покажете как се работи! А да - и се откажете от тия 200-300 лв. - такава огромна сума!
            Колега, сами по себе си 200-300лв. не са нищо, но общия бюджет предвиден за това увеличение от около 270м. лв. (и то не е еднократно, а ежегодно) не са никак малко.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Нали ти обясних. Чети.
              Прочетох, но не схванах! Хем имаш голяма къща (доста я рекламираше и даже чиновниците в Сочи разбраха за нея), а семейството ще спи на хотел в Кранево? Ама карай, вероятно е така, както казваш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                И като кажеш чужбина що си мислиш че тотал излиза по-евтино. Хубаво е да се посещават хубави кътчета и в Гърция (давам пример с Гърция защото е сравнително близо до нас), дори и в южната част с островите, да се гледа и ходи, но не от гледна точка сравнение цени. Аз съм на този принцип.
                Със сигурност тотална не излиза по-евтино, но съотношението цена/качество е в пъти по-голямо, а за мен това е по-важно!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Да бе, точно така! 90% не моа да ги стигна твоите ,,имащи имоти". Не мога отсега да си букна място което исках за семейството. Щото са малко, пък и бедни. Накрая един от новите хотели на Кранево досами плажа. И цените не са никак ниски, напротив! Заради компанията и деца има, а има детски кът и забавления за деца. Аз съм на 2 - 3 км в съседство - на къщата си. Там ще правим купоните с музика да се чуе в Сочи отсреща на другия бряг.
                  Къде тва?

                  Коментар


                  • ГоУеми "инвеститорЕ" се събралЕ тук - спор няма! Смешници, които говорят за инвестиции в стотици хиляди лева! Гладни ли стоите, докато "инвестирате" и смятате капиталова?

                    200 - 300 лв. - на калпак билЕ голЕма сума?!?

                    Вие, в маркета колко оставяте на едно пазаруване, след като минете през касата? (ако не купувате само хляб, кисело мляко и репички)

                    Много правилно ви го каза някой долу: цените откакто скачат - това "повишение" е нищо!

                    Я се осъзнайте малко! Минималната работна заплата за Германия, Белгия, Нидерландия... е НАД 2000 ЕВРО, в още 10-на страни - НАД 1000 ЕВРО.

                    Та, за колко пазарувате тая седмица? До къде ви стигат тия 200 лв., които вие изкарвате за час и дори за минути?

                    Купуването на гласове по тоя начин няма смисъл.

                    Но, ако смятате, че някой ДНЕС може да ви купи с 200 лв. - какво изобщо правите в тая тема??? Да не би все още да живеете в соца, ве, другарЕ? Баси!

                    В заключение: щом са много тия 200-300 лв. - защо не кандидатствате за службичките? Какво ви липсва: акъл или образование? Зная, че инвеститорите - с акъл и образование докарват големите пари. Или вие не искате да бездействате 70-80 % от времето си? Ама, нали с тия 200-300 лв. бихте съборили фондовата борса?

                    Застанете на местата на тия служители и им покажете как се работи! А да - и се откажете от тия 200-300 лв. - такава огромна сума!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      Ти не си ли купи цяла къща на морето?
                      Да не се окаже, че къщата е бунгало, че чак пък нямаш място за семейството и ще "букваш" в Кранево?
                      Нали ти обясних. Чети.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Шегувам се, много чиновници ходят на нашето море. Има много държавни почивни станции, които за почти без пари дават не лоши условия за една бюджетна и спокойна почивка и много колеги чиновници се възползват с удоволствие.

                        Аз самия до преди 4 г. почивах само на нашето море (не в почивна станция), но вече не мога да си го позволя и се спасявам в чужбина.
                        И като кажеш чужбина що си мислиш че тотал излиза по-евтино. Хубаво е да се посещават хубави кътчета и в Гърция (давам пример с Гърция защото е сравнително близо до нас), дори и в южната част с островите, да се гледа и ходи, но не от гледна точка сравнение цени. Аз съм на този принцип.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Да бе, точно така! 90% не моа да ги стигна твоите ,,имащи имоти". Не мога отсега да си букна място което исках за семейството. Щото са малко, пък и бедни. Накрая един от новите хотели на Кранево досами плажа. И цените не са никак ниски, напротив! Заради компанията и деца има, а има детски кът и забавления за деца. Аз съм на 2 - 3 км в съседство - на къщата си. Там ще правим купоните с музика да се чуе в Сочи отсреща на другия бряг.
                          Ти не си ли купи цяла къща на морето?
                          Да не се окаже, че къщата е бунгало, че чак пък нямаш място за семейството и ще "букваш" в Кранево?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Аз чиновник, който ходи на почивка на нашето море не познавам (с изключение на имащите имоти по черноморието)
                            Да бе, точно така! 90% не моа да ги стигна твоите ,,имащи имоти". Не мога отсега да си букна място което исках за семейството. Щото са малко, пък и бедни. Накрая един от новите хотели на Кранево досами плажа. И цените не са никак ниски, напротив! Заради компанията и деца има, а има детски кът и забавления за деца. Аз съм на 2 - 3 км в съседство - на къщата си. Там ще правим купоните с музика да се чуе в Сочи отсреща на другия бряг.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              бетерчоо, в грешка сме били и двамата
                              то не било държавен чиновник
                              най ми било касиерки от лидъл
                              Шегувам се, много чиновници ходят на нашето море. Има много държавни почивни станции, които за почти без пари дават не лоши условия за една бюджетна и спокойна почивка и много колеги чиновници се възползват с удоволствие.

                              Аз самия до преди 4 г. почивах само на нашето море (не в почивна станция), но вече не мога да си го позволя и се спасявам в чужбина.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Аз чиновник, който ходи на почивка на нашето море не познавам (с изключение на имащите имоти по черноморието)
                                бетерчоо, в грешка сме били и двамата
                                то не било държавен чиновник
                                най ми било касиерки от лидъл
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X