IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

    Това е огромна хамалогия. Правил съм и повече не искам и да помислям. Викам си фирма с турбозол, пускат си по лазер нивото, нанасят машинно земновлажната замазка и накрая я пердашат хеликоптера.
    Така е. Саморазливна е, но , за една стая 12,5м2 ми отидоха 6 чувалчета. За 4 часа съхне грунда и после 2 часа я полагам. Вярно преди това две метения и една прахосмукачка. След това дълбокопроникващ грунд. Чакаш го 4 часа. През деня не се усеща, ама сега ми е сложно и да сляза до тоалетната.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение


      Аз до обяд се разхождах по центъра, обядвах в един ресторант и сега се връщам от мач...

      ​​
      Ами, тогава, що се оплакваш, че са скъпи апартаментите, докато само се мотаеш и консумираш? Марш на работа! Окадар.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor

        Рано ли е 19:00ч. в събота? Като се правиш на интересен, поне погледни часа...ама, така е като 24 часа гледаш обяви и няма ниски цени на жилища. Днес подготвих и последната подова замазка на моя къща. Без кръст останах...
        Това е огромна хамалогия. Правил съм и повече не искам и да помислям. Викам си фирма с турбозол, пускат си по лазер нивото, нанасят машинно земновлажната замазка и накрая я пердашат хеликоптера.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Не

          Аз през майските празници ще наливам пари в западната икономика
          Значи си червен. И аз там ще наливам. Тогава ли според теб ще стане време за наливане в LCOC и SXR8?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Загуби ли мача? При мен са 5 дни работни и 2 дни потни, ако няма майски празници 42м. по 22лв. м2, за етажа, спестих от тъмнозелен майстор от Варна, общо 924лв. Това ми е 1бр. SXR8.
            Не

            Аз през майските празници ще наливам пари в западната икономика
            Last edited by Traicho_80; 27.04.2024, 19:51.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              И на теб не ти е лесен живота... Ти си типичния българин, цяла седмица на работа, а през уикенда или през отпуската се довършва с хамалогия по къщата.

              Аз до обяд се разхождах по центъра, обядвах в един ресторант и сега се връщам от мач...
              Чакам жената да нареже салатата и се почвам.
              ​​
              Загуби ли мача? При мен са 5 дни работни и 2 дни потни, ако няма майски празници 42м. по 22лв. м2, за етажа, спестих от тъмнозелен майстор от Варна, общо 924лв. Това ми е 1бр. SXR8.

              https://www.alo.bg/mashinno-polagane...замазка
              Last edited by Bailor; 27.04.2024, 19:50.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor

                Рано ли е 19:00ч. в събота? Като се правиш на интересен, поне погледни часа...ама, така е като 24 часа гледаш обяви и няма ниски цени на жилища. Днес подготвих и последната подова замазка на моя къща. Без кръст останах...
                И на теб не ти е лесен живота... Ти си типичния българин, цяла седмица на работа, а през уикенда или през отпуската се довършва с хамалогия по къщата.

                Аз до обяд се разхождах по центъра, обядвах в един ресторант и сега се връщам от мач...
                Чакам жената да нареже салатата и се почвам.
                ​​

                Коментар


                • Първоначално изпратено от corner Разгледай мнение

                  Гастерите имат по 2-3 имота необитаеми - резултат от дългогодишни инвестиции , но пак стоят и на пенсионна възраст не се връщат .

                  Те също ще отнесат негативите от имотното си инвестиране . Няма защитени групи тарикати .

                  И защо си мислиш , че има останали толкова много хора да искат да купуват имот ?
                  Всичкото тарикат, дет бега да е обслужващ персонал, строител/ бачкатор по ойропа, не мое си купи ПОСМЪРТНО там. Съга за таквиз и в България дават прилични пари, затуй ЯКО дирят да захлупят. Ама тънко нема веке, даже и на туба бензин от градо.

                  Коментар


                  • "Кой се връща ва?

                    Ето и отговора:

                    „Връщат се чисто механично повече хора, отколкото напускат."

                    https://safenews.bg/balgarite-ot-chu...oamp=available

                    ТОВА Е СТАТИЯ ОТ ПРЕДИ ГОДИНА. В МНОГО БРАНШОВЕ РЪСТТА НА ЗАПЛАТИТЕ ОТ ТОГАВА Е С 50-100%. HAPPY NATION!
                    Last edited by Andi11; 27.04.2024, 18:41.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                      Яворов, капарирах имота още на първият оглед. Буквално на 5тата минута казах купувам и спирайте обявата и огледите. За цена изобщо не сме се пазарили. Такова бижу рядко излиза.
                      Подробности след изповядване.
                      аз така веднъж по навик взех да се пазаря, въпреки, че цената си беше ок
                      и останах много огорчен
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                        Все повече гастари търсят как да се върнат в Родината, за която 5 стинки не са дали от години! Ние плащахме данъците и градихме, докато те злобееха отдалеч. Сега искат наготово да ги приемем. Великодушни сме, ще ги приемем. Но не безплатно, добрите имоти си имат добра цена.
                        Гастерите имат по 2-3 имота необитаеми - резултат от дългогодишни инвестиции , но пак стоят и на пенсионна възраст не се връщат .

                        Те също ще отнесат негативите от имотното си инвестиране . Няма защитени групи тарикати .

                        И защо си мислиш , че има останали толкова много хора да искат да купуват имот ?

                        Last edited by corner; 27.04.2024, 18:09.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          не ги щем
                          да си седят при хасан в бекярски квартири и по фургони
                          да има как и родата си да извлекат от страната и да върнат паспортите
                          и ще стане екстра
                          Какво Ви пречат "гастарите" бе ? Верно е че има хора които излизат навън да работят нискоквалифицирана работа, но те отиват да изкарат пари да си издържат семействата защото не могат да намерят работа по провинциалните градове. Някои отиват в София , някои в Англия и Германия. Кой където може да се справи. Доколкото разбирам според Вас е проява на патриотизъм да се преместиш от Долно Камарци в София , но ако отидеш в Берлин си предател Просто България е бедна и едно време хората ходеха да работят по Либия, Коми и Сирия , сега като могат да пътуват, ходят в Европа. Как Ви пречат ?

                          На няколко пъти вече се споменава как някой си бил "останал" да "гради" България, или пък отишъл някъде и се "върнал да помага". Ми това не е по избор бе. Има хора, които стигат само до София и не могат да се справят и се връщат на село да псуват останалите, че са "предали" родата. Има и хора като Ицо Стоичков или Кристалина Георгиева, които са тръгнали от нулата и го познава цял свят. Аре да Ви е по-лесно да Ви го смеля .... Григор Димитров гастар ли е ? А Шефкет Чападжиев ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                            Яворов, капарирах имота още на първият оглед. Буквално на 5тата минута казах купувам и спирайте обявата и огледите. За цена изобщо не сме се пазарили. Такова бижу рядко излиза.
                            Подробности след изповядване.
                            Не бил се пазарил за цената..Хайде бе ние ядем доматите с колците, ще кажеш че без пари са ти го дали направо толкоз ли са прости?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              не ги щем
                              да си седят при хасан в бекярски квартири и по фургони
                              да има как и родата си да извлекат от страната и да върнат паспортите
                              и ще стане екстра
                              Родата си няма как да извлекат, те за себе си трудно се грижат.
                              Повечето оставиха възрастните си родители на произвола на съдбата.
                              Само това е достатъчно да си дадем сметка за какви "хора" става въпрос.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Принципно не харесвам прекаления патриотизъм, но е хубаво, че част от качествените кадри мислят по сходен на този начин, иначе съвсем нямаше да останат читави хора, които да дърпат икономиката в Бг.
                                Каквото и да си говорим, но истината е, че повечето качествени хора бачкат в чужбина и повечето от тях нямат намерение да се връщат преди пенсия в Бг

                                П.П Ако не е тайна дай повече инфо за апартаментчето - кой квартал, цена имаше ли коментар и т.н. Може и на лично да пишеш
                                Яворов, капарирах имота още на първият оглед. Буквално на 5тата минута казах купувам и спирайте обявата и огледите. За цена изобщо не сме се пазарили. Такова бижу рядко излиза.
                                Подробности след изповядване.

                                Коментар

                                Working...
                                X