IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

    2 страници безмислици си изписал.
    Може, не знам ти понеже си бил там кажи що ми поискаха да видят договора на базата на който си получавам бакшишите ? А в онези времена бяха прилични / сега не са , но не ми пука вече/....и идваха от световно известни ресторанти....
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 16.04.2024, 14:33.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение
      сега вече ме убеди
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        сериозно?
        от тук ли са ти познанията за италия

        припомни ми пак, с какъв успех се дипломира?
        https://faktor.bg/bg/articles/novini...a-sektor-50888

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Едни мои познати го направиха, и жестоко съжаляват. За 2 г са обирани 4 пъти, при това живеят в центъра на селото.
          Аз пък поддържах селска къща в делиорманско село, малко забутано, турци, българи и преминаващи роми. За 20 години нито веднъж, повтарям нито веднъж не са ме обирали , едни шайки една пролет влизали и яли череши. Фантазиите с твои познати нямат край братче….

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение
            https://dnes.dir.bg/archive/-2357785


            Даже и нотариусите крият 22%.
            сериозно?
            от тук ли са ти познанията за италия

            припомни ми пак, с какъв успех се дипломира?
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение
              https://dnes.dir.bg/archive/-2357785


              Даже и нотариусите крият 22%.
              В Италия сивия сектор е 38%

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                дай да видя, къде го пише колко е сивия там
                https://dnes.dir.bg/archive/-2357785


                Даже и нотариусите крият 22%.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                  Питай Гугъл
                  както и предполагах
                  общи приказки
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Едни мои познати го направиха, и жестоко съжаляват. За 2 г са обирани 4 пъти, при това живеят в центъра на селото.
                    кое това село
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      дай да видя, къде го пише колко е сивия там
                      Питай Гугъл

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Глей ся как ме провокира да пиша пак . Бива ли така ?! :-)
                        Има фундаментална разлика между това което търсим и искаме между нас. Ти ми пишеш как след 2 месеца ще си с 30% пред мен. Ок радвам се за теб , но не ме интересува. Интересува ме какво ще бъде след минимум 20 години........ При това знам какво ще бъде , ама не спрямо теб / това пак не ме интересува/ , а само спрямо инфлацията...:-) Та след 20 години ще бъда точно толкова 30% над официалната инфлация. т.е. около реалната
                        Не искам повече ... както едно от чаветата ми обича да казва - хиляди, хиляди, хиляди пъти съм писал, че не търся начини да печеля, а само да запазя стойност.... Печалбите ги оставям на вас :-) , които идват после към мен под формата на наем :-)
                        Чакай ти "шведи" и тарамбуки да ти платят наем.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                          Язък ти за висшето образование.В Гърция и Италия сивия сектор е по-голям ама отчитат доста повече БВП на глава.
                          дай да видя, къде го пише колко е сивия там
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            как защо тез инвестиции не носят доходност или много мижава с 40-50г срок на изплащане. Аз такъв глупав инвеститор не познавам - всеки гледа макс за 2-3 години на малки суми (до милион) и 10-15г на стотици милиони/милиарди инвестиции.
                            Сал тухларите за 100к инвестиция чакат ЦЯЛ ЖИВОТ да избият и евентуално внуците берат дивидента (кат продадат котура естествено)
                            Голяма част от внуците ще се набутат да платят събарянето на котура.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от milena.bairaktarova Разгледай мнение
                              Здравейте, Мисля да инвестириам в жилищен имот в новото строителство, какви проекти според вас само ще си повишават стойността във времето и няма да съм на загуба? към кои инвеститори да се насоча? Благодаря
                              Насочи са към имот с акт 16.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                за имотиту всичко ви е ясно, но за доходите - не
                                никой не е чувал за сив сектор и недекларирани доходи.
                                Язък ти за висшето образование.В Гърция и Италия сивия сектор е по-голям ама отчитат доста повече БВП на глава.

                                Коментар

                                Working...
                                X