IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
    Тихо си сипе белият сняг
    Цените в София пораснаха пак

    Средна цена на имотите в извадката: 142758 euro
    Средна цена на кв.м: 1375 euro.

    Трака, трака, трак
    Бързият влак отмина пак
    Ахъ, едни обяви седят, седят, понамалят ги, изтрият ги и после ги пуснат отново с високата цена. Не е като да съм виждал само 1 и 2 подобни примера.
    Иначе цените са си много харни, купи си ги ти тея "трапеци" както казва детето. То една стая няма с нормална форма ама 220 К евра как да не ги изплющя на масата за тоз шедьовър. С ремонта по 300 Е квадрата отиде у половин милион левчета при това без гаража и в забитата част на квартала. Е нема нужда чак такъв бигла лукс, мерси.

    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6bb1xs&f1=2

    Коментар


    • Тихо си сипе белият сняг
      Цените в София пораснаха пак

      Средна цена на имотите в извадката: 142758 euro
      Средна цена на кв.м: 1375 euro.

      Трака, трака, трак
      Бързият влак отмина пак

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
        раттен тази у правец НЯМА изолация. Ще пукнем от студ . Трябва 50 кубика дръва да си наберем от гората
        Това направо за казарма строено,за цяла рота

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Над четвърт милион евро. А цените в паунди ли минаха вече?
          След Brexit,a така е...

          Коментар


          • раттен тази у правец НЯМА изолация. Ще пукнем от студ . Трябва 50 кубика дръва да си наберем от гората
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Утре идва кризата, остават без работа, банката им взема "собственото жилище" и освен че губят платеното досега, остават с още едни 50к борч да доплащат, живеейки при леля си на село. Този сценарии как ти звучи, по умно?
              Някъде да съм споменавал банка?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение


                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6ba6zf&f1=1

                Мисля, че този етаж от аристократична къща е по-добра от тази в Правец. Само за 49000 евро!! Единствен недостатък е че не влиза и таванския етаж в предложението, но възможно е и той да бъде спазарен и е сигурно, че той е много по-малко струващ от 49К. В центъра на Сф за такива пари може само курник да се купи. Да се зачуди човек кое да избере от поговорката "По-добре кмет на село, отколкото слуга в София" или обратното.
                Курник, курник, ама снасяш яйца в София.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  ето я на бота мечтаната къща

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...60066790843360

                  "До имота има всички важни комуникации: ток, централно водоснабдяване и канализация, газификация, високоскоростен интернет и телевизия, както и спирки на транспорт, ясла, детска градина, училище, здравна клиника с лекари, зъболекари, парк, площад, всякакви магазини, фурна, бензиностанции, ресторанти, кафета, хотели, и хипермаркети Кауфланд и Техномаркет"

                  цамо цирк и опера май няма.

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6ba6zf&f1=1

                  Мисля, че този етаж от аристократична къща е по-добра от тази в Правец. Само за 49000 евро!! Единствен недостатък е че не влиза и таванския етаж в предложението, но възможно е и той да бъде спазарен и е сигурно, че той е много по-малко струващ от 49К. В центъра на Сф за такива пари може само курник да се купи. Да се зачуди човек кое да избере от поговорката "По-добре кмет на село, отколкото слуга в София" или обратното.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Дъри, мани ги малките двустайни, ето ти нещо за четвърт милион (Евра надявам се):

                    https://www.simproperty.com/bg/proda...0%D0%BD%D0%B0/

                    Забележи, че за втори път ти давам такъв добър жокер. От заяждащите се тук няколко умника да си видяла нещо конструктивно и полезно?
                    Над четвърт милион евро. А цените в паунди ли минаха вече?
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение


                      Опс няма ни пуснат
                      Екстра' троши си го у малоумницата тогава....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                        За Атина от къде ти е информацията?
                        По-голяма нелепост не бях чувал.

                        За да не губим време в излишни разяснения, проверете каква е ситуацията в братски Белград.
                        От там се движим на запад и проверяваме, не е толкова сложно, сравняват се няколко параметъра (колегата, който ме пита дали съм проверявал нотаралните такси, брокерските комисионни и билетчетата за градския до адреса на огледа, малко пресоли манджата).
                        да те заведа до апартаментите ми?
                        Новото е по скъпо и от БГ, ама старото (50+г) е на 1/3 цена
                        Опс няма ни пуснат
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от megamind

                          На този ли "германски" гражданин поскъпва хана?
                          хихи
                          кашонер ти си от
                          ЦРУ на клошарите

                          Коментар




                          • Тия от пренаселените' яко осмърдяват перона
                            Last edited by RUBLA; 28.01.2021, 14:45. Причина: Линк към конкурентна медия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                              За Атина от къде ти е информацията?
                              По-голяма нелепост не бях чувал.

                              За да не губим време в излишни разяснения, проверете каква е ситуацията в братски Белград.
                              От там се движим на запад и проверяваме, не е толкова сложно, сравняват се няколко параметъра (колегата, който ме пита дали съм проверявал нотаралните такси, брокерските комисионни и билетчетата за градския до адреса на огледа, малко пресоли манджата).
                              За Белград не знам, аз дадох пример за Берлин, където познавам пазара доста добре. С една средна нетна заплата там се купува повече и по-качествено отколкото в София, при ипотечна лихва под 1%. За останалите столици нека кажат тези, които са били там и познават ситуацията.

                              Пак подчертавам - не забравяйте качеството. Все едно да сравняваш баварски кашкавал в немския Кауфланд с насипно сирене от 9 лева и 90% палмово масло в някоя бакалия в Дружба. Много правят такива сравнения и твърдят, че "сиренето в България" било много по-евтино отколкото в Германия. Само че ако вземат един нормален кашкавал с прилично качество се оказва, че струва 25 лева и не 9. А качествено немско сирене в Германия върви по 5-6 Евро килото.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                                На първо четене така изглежда. Ама изглежда прекалено добре за да е вярно. Особено на такова топ място.
                                Абе тя и цената е прекалено добра - половин милион за 80 квадрата. Не казвам, че е лоша цена за тази локация, но не е и съвсем без пари все пак.

                                Коментар

                                Working...
                                X