IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
    https://www.google.com/amp/s/m.dnes....5-g.604220/amp

    ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААААААА

    Чекайте спад!!!
    Байлоре, под секрет да ти кажа, че БА е около 24000 човека. МВР са около 60000 и от 01.01.2025 имат нова формума по която ще се образуват заплатите

    Коментар


    • https://www.google.com/amp/s/m.dnes....5-g.604220/amp

      ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААААААА

      Чекайте спад!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        гаражчетата ако ги бива, захлюпвай
        Тц, имам си принципи, че без АКТ 16 не купувам. Пък и района не е зона и има доста места за паркиране.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
          И аз съм втрещен как се пазаруват на кило зелени имоти. Вчера ходих около парк Гео Милев да гледам два апарта с АКТ 16 разбира се.
          На ул. Марко Бочар гледам строи се, груб строеж, няма още и АКТ 14.
          Голям трансперант, известен строител. Прибрах се и от любопитство разгледах сайта. Всичко продадено. Останали 2 гаража, 2 едностайни и 2 тристайни. Ама мнооооого куци, забити, кофти гледки и разпределение.

          Все пак си викам...ще пиша да видя дали има двустайни. Бързо получих отговор, че няма с прикрепена ценова листа на неразпродаденото. Втреших се от цените на м2 и схемата на плащане.
          Плащаш като поп авансово и 10% на АКТ 16
          гаражчетата ако ги бива, захлюпвай
          на капиталова ще докарат повече от апартаменти
          а като ретърн дават еднакво
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение

            Кой те излъга?
            мама мецка шпекоядкова
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

              Пробвай, пусни ги на "пазарна" цена че и отгоре и виж има ли реален интерес. После ще го мислиш.
              Как се пуска за проба, при цялата сурия брокери на пазара и отделно, че все пак всичките са с наематели. Огледи не могат да се правят.

              Коментар


              • И аз съм втрещен как се пазаруват на кило зелени имоти. Вчера ходих около парк Гео Милев да гледам два апарта с АКТ 16 разбира се.
                На ул. Марко Бочар гледам строи се, груб строеж, няма още и АКТ 14.
                Голям трансперант, известен строител. Прибрах се и от любопитство разгледах сайта. Всичко продадено. Останали 2 гаража, 2 едностайни и 2 тристайни. Ама мнооооого куци, забити, кофти гледки и разпределение.

                Все пак си викам...ще пиша да видя дали има двустайни. Бързо получих отговор, че няма с прикрепена ценова листа на неразпродаденото. Втреших се от цените на м2 и схемата на плащане.
                Плащаш като поп авансово и 10% на АКТ 16

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  И днес една колежка ми сподели, че са капарирали апарт на тъммо зелено. Още няма първа копка...ще следя как се развиват нещата от първи очи и ще ви информирам, щото ми е твърде интересно.
                  Жената или обича адреналина, или е одрусала баби, лели, стрини и стриди с де що има ниви, ренти и селски къщи.

                  И на мен да ми паднат 300к отгоре, и аз мога да купя на тъмнозелено, на Харизан кон зъбите не се гледат..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    В София цените на НИ се очаква да растат, особено в хубавите квартали.
                    Кой те излъга?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение

                      Абе, нямам съмнение, че апартаментите ще поевтиняват, а с гаражите какво ще правим? Съвсем сериозно питам. Имам един два на цена като за двустаен от преди ръста и за това се чудя.

                      С туй нещо не можеш да стигнеш до Солун, ако вдигнеш над 130км да знаеш. Реален пробег от 35-36киловата при маигстрално 130-140км без резки изпреварвания. Та тия пробези от 600км нямат нищо общо в действителноста.

                      Тухлите надолу ))

                      Писах ти на лично,

                      В София цените на НИ се очаква да растат, особено в хубавите квартали.

                      Last edited by Evgo; 11.04.2024, 17:19.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение

                        Абе, нямам съмнение, че апартаментите ще поевтиняват, а с гаражите какво ще правим? Съвсем сериозно питам. Имам един два на цена като за двустаен от преди ръста и за това се чудя.

                        С туй нещо не можеш да стигнеш до Солун, ако вдигнеш над 130км да знаеш. Реален пробег от 35-36киловата при маигстрално 130-140км без резки изпреварвания. Та тия пробези от 600км нямат нищо общо в действителноста.

                        Тухлите надолу ))
                        Пробвай, пусни ги на "пазарна" цена че и отгоре и виж има ли реален интерес. После ще го мислиш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Още не съм го обявил, но около мен тръгнаха да продават, не че са на зор, просто се нанесоха в новите си жилища. А иначе с колите е голяма сеч, оня ден гледах един EQS при дилърите - на 1 год и 10 000 км за 190 к, като нов същия с тия екстри е 280к. Звънят ми, че може да паднат още. Ако не са ги продали (съмнявам се) ще им предложа 140, не че ми хареса де, аз си падам по суфовете. Казах им ако изпадне EQE SUV на 1 год на 40% ще го лапна.
                          Абе, нямам съмнение, че апартаментите ще поевтиняват, а с гаражите какво ще правим? Съвсем сериозно питам. Имам един два на цена като за двустаен от преди ръста и за това се чудя.

                          С туй нещо не можеш да стигнеш до Солун, ако вдигнеш над 130км да знаеш. Реален пробег от 35-36киловата при маигстрално 130-140км без резки изпреварвания. Та тия пробези от 600км нямат нищо общо в действителноста.

                          Тухлите надолу ))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                            От тази година в декларацията има обновено и болднато: включително криптовалути
                            Хаха сериозно? А притежаваните боб, люцерна или тритикале?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                              Няма вратичка, включени са криптовалутите.
                              И да включени, никой няма да разбере.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                Още не съм го обявил, но около мен тръгнаха да продават, не че са на зор, просто се нанесоха в новите си жилища. А иначе с колите е голяма сеч, оня ден гледах един EQS при дилърите - на 1 год и 10 000 км за 190 к, като нов същия с тия екстри е 280к. Звънят ми, че може да паднат още. Ако не са ги продали (съмнявам се) ще им предложа 140, не че ми хареса де, аз си падам по суфовете. Казах им ако изпадне EQE SUV на 1 год на 40% ще го лапна.
                                При положение, че има Тесла, тея EQ-та изобщо не важат. На обявените цени, съвсем. Както си написал, реалната им цена е около 40-50% от текущата, за да се замисли човек. Карай си дизеляка и не се занимавай с глупости.

                                А за тухлата, ако ще продаваш, побързай, щото сме около върха на връО. Още миналата година писах тука, че първите симптоми за обръщане на пазара са когато започнат да се разпродават по-дребните придобивки, включително коли и после иде ред на имотите. Засега всичко се нарежда като пъзел, без никакви изненадващи събития.

                                Коментар

                                Working...
                                X