IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

    Аз не съм по гледането, ти ги разбираш тия работи май и по мъже си падаш, че не знам, не знам…
    Откакто си тук само гледаш и подлайваш, накрая от глад и резбата обърна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
      Мъката е за тия дето имаха 20та парици за апартаментче, сега имат парици за гаражче. Понеже слушат берти, мерти, професор Краси Петров и тн. Нищо де, те ей сегица ще се катурнат цените, при таз дефлация и евтиния
      Minaizamina, благодарско, че толкова си се загрижил за нашите пари, но ние имаме в какво и къде да ги влагаме, и то не е българия, а далеч по-переспективни места.
      А за парите, които брокерчетата искат, аз ще си построя 10 гаража...
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
        Мъката е за тия дето имаха 20та парици за апартаментче, сега имат парици за гаражче. Понеже слушат берти, мерти, професор Краси Петров и тн. Нищо де, те ей сегица ще се катурнат цените, при таз дефлация и евтиния
        Не бе , те били станали инвеститорЕ в акции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          А ти само гледаше ли гледаше отстрани....
          Аз не съм по гледането, ти ги разбираш тия работи май и по мъже си падаш, че не знам, не знам…

          Коментар


          • Мъката е за тия дето имаха 20та парици за апартаментче, сега имат парици за гаражче. Понеже слушат берти, мерти, професор Краси Петров и тн. Нищо де, те ей сегица ще се катурнат цените, при таз дефлация и евтиния

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
              2020-2024 -100/120 процента ръст на цените.
              А ти само гледаше ли гледаше отстрани....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                Хъката, мъката, тва е положението.
                Мъка не мъка, мотиката те зове.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

                  Нямаш никаква представа от пазара в Испания. Ако си мислиш, че гледайки картинки разбираш нещо, много се лъжеш. Има особености, които нито имам намерение да ти обяснявам, нито ще ме разбереш. Прибави и данък наследство, който ще дължат наследниците като ритнеш камбаната, около 20 процента от стойността на имота. Данъци, задължения за поддръжка на фасади, общи части и други такива, /достигащи хиляди евро/, ограничения при отдаване под наем и пр неща дето криптоглавата ти няма как да ги вдене.
                  А тук няма такива работи викаш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Заблудил си се. Не съм "смъкнал" никакви цени.
                    Не, не си, няма и да ги смъкнеш. 2020-2024 -100/120 процента ръст на цените. Хъката, мъката, тва е положението.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Темата е свободна и всеки може да пише каквото си поиска. Отделно ти се опитваш да заблуждаваш, че на хубавите места в Испания е много скъпо, а то се оказва, че не е така, дори се оказва, че е по-евтино от тук.
                      Нямаш никаква представа от пазара в Испания. Ако си мислиш, че гледайки картинки разбираш нещо, много се лъжеш. Има особености, които нито имам намерение да ти обяснявам, нито ще ме разбереш. Прибави и данък наследство, който ще дължат наследниците като ритнеш камбаната, около 20 процента от стойността на имота. Данъци, задължения за поддръжка на фасади, общи части и други такива, /достигащи хиляди евро/, ограничения при отдаване под наем и пр неща дето криптоглавата ти няма как да ги вдене.
                      Last edited by Minaiivan; 18.03.2024, 00:15.

                      Коментар


                      • Между другото във Флорида: $398,317 4 bd3 ba1938 sqft 9065 Cape Cod Rd, Deland, FL 32724

                        https://www.zillow.com/homedetails/9...RUT3dKrBGyNOFM

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                          Влизат в тема за имоти, за да плюят по имотите и да смъкват цените.
                          Заблудил си се. Не съм "смъкнал" никакви цени.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                            Тебе пък кой те пита изобщо… освен да дрънкаш за крипто и да слагаш картинки на черни х.ве едва ли можеш нещо друго. Влизат в тема за имоти, за да плюят по имотите и да смъкват цените. Цените от 2020 насам-100 процента ъп
                            Темата е свободна и всеки може да пише каквото си поиска. Отделно ти се опитваш да заблуждаваш, че на хубавите места в Испания е много скъпо, а то се оказва, че не е така, дори се оказва, че е по-евтино от тук.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                              Явно не желаеш да преговаряш за цената. Ето сериозен съм. Имам халета в държавата за където ще става износа, имам и сериозен контакт в продажбите до крайните клиенти, но никой няма да ти обърне внимание ако не можеш да гарантираш количество и качество през годината. Сега си останал почти пред новата реколта и искаш максимума е не върви, дай сносно предложение за цена и ще се чуем. За комисиони - забрави, това можеш да го играеш с кольо. Не си единствен шипкар в БГ, за количествата които мога да взема се иска сериозен дискаунт.
                              Колкото купи на кавръчето етажа за 30К лв...
                              Не благодаря Такъв посредник всеки ще прескочи

                              да се върнем към темата за имотите





                              .
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Тебе пък кой те пита изобщо… освен да дрънкаш за крипто и да слагаш картинки на черни х.ве едва ли можеш нещо друго. Влизат в тема за имоти, за да плюят по имотите и да смъкват цените. Цените от 2020 насам-100 процента ъп

                                Коментар

                                Working...
                                X