IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

    Как ше го купуваш ? На твое име, на името на бизнеса на жена ти ?
    Много си бос.Да не е изкукуригал да го купи на фирма?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Миранди Разгледай мнение

      Да, за офис на жената е...В момента е в офис на 200 метра на изток под наем, а живее на 200 метра на запад...Наема на офиса и в момента е почти колкото 15 годишна ипотека. Та затова и някакъв коментар, колкото за спорта съм склонен само да направя :-)
      Как ше го купуваш ? На твое име, на името на бизнеса на жена ти ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Във Варна си стоят от доста време, въпреки 2 та месеца гратис.

        [ATTACH=CONFIG]n4178913[/ATTACH]
        Това още ли стои ? Баси, да го дадат безплатно без да слагат срок. Поне някой да се грижи за него. Вие май си нямате бездомници във Варна ? В Сан Франциско вероятно шяха да му сложат дървени плоскости на прозорците да не влизат бедомниците. Ма там е много зле. Във Варна няма как да е така.
        Last edited by segato; 09.05.2024, 02:09.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

          Прав е колегата- без да си пробвал, другото е суха теория, а както знаем, сухо дупе риба не яде.
          Аз нямам практика. Каква практика като съм на незнам си колко хиляди км а и нали затова се работи с агенция. Както виждаш задавам аболютно лаишки въпроси. Такива въпроси задавам и в банката , но ако дойде някой отворко и почне да ми обяснява как си е вкарал парите на депозит и се пазари с кредитополучатели ще е .... чакай малко.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Миранди Разгледай мнение

            Да, за офис на жената е...В момента е в офис на 200 метра на изток под наем, а живее на 200 метра на запад...Наема на офиса и в момента е почти колкото 15 годишна ипотека. Та затова и някакъв коментар, колкото за спорта съм склонен само да направя :-)
            Във Варна си стоят от доста време, въпреки 2 та месеца гратис.

            Click image for larger version

Name:	3.jpg
Views:	3
Size:	60.1 КБ
ID:	4178913

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

              Ако е за офис- пазари се. В момента има голям отлив от търсене на бизнес имоти. Може да го ползваш лато лост, а и не е нещо ултра направено, да не кажа, че си е занемарено на места. Друг път пускай направо линка:
              https://m.bazar.bg/obiava-45592477/p...div-karshiiaka
              Да, за офис на жената е...В момента е в офис на 200 метра на изток под наем, а живее на 200 метра на запад...Наема на офиса и в момента е почти колкото 15 годишна ипотека. Та затова и някакъв коментар, колкото за спорта съм склонен само да направя :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Миранди Разгледай мнение
                Привет, банда ! Смятам да му скачам утре, ама жената вика:" Абе я питай и в оня форум у Инвестора, да ме не набуташ" :-) Пловдив, Новотела, 106 кв.м. на 1300 еврака. Бива ли или да го чакам да падне поне на 1000...
                Ако е за офис- пазари се. В момента има голям отлив от търсене на бизнес имоти. Може да го ползваш лато лост, а и не е нещо ултра направено, да не кажа, че си е занемарено на места. Друг път пускай направо линка:
                https://m.bazar.bg/obiava-45592477/p...div-karshiiaka

                Коментар


                • Привет, банда ! Смятам да му скачам утре, ама жената вика:" Абе я питай и в оня форум у Инвестора, да ме не набуташ" :-) Пловдив, Новотела, 106 кв.м. на 1300 еврака. Бива ли или да го чакам да падне поне на 1000...
                  Last edited by Миранди; 08.05.2024, 22:30.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Колега, опитах се да съм ви от полза, затуй е форума. .
                    Каква полза бре? Колко пъти те хванаха в лъжи, колко пъти пелтечиш и си противоречиш. Опитваш се да заблуждаваш, но не ти се получава.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                      Ааа значи те ти пишат на теб , ма не баш на теб така ли? И съседа как влиза да оправи трансформатора? Има ключ ли? Че не е по-лесно агенцията да си изпрати човек да оправи каквото трябва а ще прави ебаси фокусите някой да ходи да отваря на съседа. Пак ти казвам , агенцията носи отговорност, и морския ти го каза. Как ще оставят някой съсед да идва да поправя “жички”? Отделно че някой трябва да отиде да отвори да потроши 1-2 часа за да можеш ти да спестиш 30 кинта. Знаеш ли кога? Аре стига вече, заминавай. И наемете пак ония сценаристи от миналата година. Тогава поне имаше съмнения, че може и нещо от легендите да е верно
                      Те пишат на мой профил, там отговарят и от фирмата. Друг не съществува. Моето име е там, а те не знаят има ли няма ли фирма за управление, особено хората с малък стаж от подобно наемане. Не, разби вратата комшията, нали затова клиента го изчака в деня и той влезе. Нямат фирмата дежурен и отзоваващ се електричар да сменя машинки на лед осветление. Ясно ли го казах? Ти за профи домоуправител чувал ли си? Щото другия ми апарт е с такъв. Те, подчертавам те имат хора за подобни неща. За теб е странно че съседа който това разбира знае как да разбере първо къде е проблема и тогава да купи и замени точно каквото трябва според характеристики виждайки колко лед ленти захранва това чудо. Че сте професори знам, но както казах практиката следва друга логика. Радвам се, че ме разбра! Приятно гледане на мача.
                      Last edited by bulgarian lev; 08.05.2024, 22:19.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Колега, опитах се да съм ви от полза, затуй е форума. Ако решите да отдавате с платформи и фирми за Управление. Не е толкова лесно, защото ето, излизат непредвидени и специфични неща. Имаше задръстен сифон, лично от фирмата го отпушиха, не подсигуряват или отнема време и повече пари да търсят те ВИК за дребни неща при това. Хората от Управлението и шефа им гледат да са от полза и да вървят нещата. Помагат, но когато и с квото могат. И за чистенето обърнаха внинание, да се избърсва прах, не само под, баня и тоалетна. Да няма трохи в хладилника, една беше ми писала че намерила...ей такива неща. А шефа на фирмата сам ми казва ако знаеш клиенти с кви странни желания и претенции има...имат опит. Затова са там, аз мога да чета, но не отговарям, те го правят. Но повярвай, възникват деликатни и касаещи време и порядък въпроси. Може би не трябва и да ви обяснявам, не можете да водите диалог. Щом всичко знаете пробвайте и пишете после пак. Практиката е друга бира. Но вие си знаете.
                        Прав е колегата- без да си пробвал, другото е суха теория, а както знаем, сухо дупе риба не яде.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Колега, опитах се да съм ви от полза, затуй е форума. Ако решите да отдавате с платформи и фирми за Управление. Не е толкова лесно, защото ето, излизат непредвидени и специфични неща. Имаше задръстен сифон, лично от фирмата го отпушиха, не подсигуряват или отнема време и повече пари да търсят те ВИК за дребни неща при това. Хората от Управлението и шефа им гледат да са от полза и да вървят нещата. Помагат, но когато и с квото могат. И за чистенето обърнаха внинание, да се избърсва прах, не само под, баня и тоалетна. Да няма трохи в хладилника, една беше ми писала че намерила...ей такива неща. А шефа на фирмата сам ми казва ако знаеш клиенти с кви странни желания и претенции има...имат опит. Затова са там, аз мога да чета, но не отговарям, те го правят. Но повярвай, възникват деликатни и касаещи време и порядък въпроси. Може би не трябва и да ви обяснявам, не можете да водите диалог. Щом всичко знаете пробвайте и пишете после пак. Практиката е друга бира. Но вие си знаете.
                          Добре пич, почна мача, ше ме извиняваш ма мисля, че приключихме разговора. Ако още има неразбрали за какво става дума в този форум, да се оправят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                            Абе оплете се бе човек, ако бях Бонка щях да ходя да ти рова по постовете да ти изкарам точно какво написа, ма е така по памет, разправяше че клиенти са ти искали да ги вземаш от летището и само каки не са ти искали. Къде е да се разбереш с агенцията да занесеш кафе машина, къде е да си говориш с клиенти ? И какво толкова специално има в кафе машината та ше я носиш? Не могат ли да купят една и да я сложат ми трябва да се съобразяват с кой кога ше дойде. Тия да не са на повикване? Съседа да оправи трансформатора ? Къф съсед бе, точно тия поправки ги правят от агенцията. И какви са тия съседи с имоти по половин милион евро дето са бъкани със свободно време да ходят да оправят трансорматори по съседите ...

                            Айде спри се вече. Казах ти че ми писна , досега 2 години ти четях глупостите и гледах да пазя добър тон, ма вече даже не полагате усилия да направите лъжите поне донякъде достовени бе. Наистина загубихте всякаква мярка.
                            Колега, опитах се да съм ви от полза, затуй е форума. Ако решите да отдавате с платформи и фирми за Управление. Не е толкова лесно, защото ето, излизат непредвидени и специфични неща. Имаше задръстен сифон, лично от фирмата го отпушиха, не подсигуряват или отнема време и повече пари да търсят те ВИК за дребни неща при това. Хората от Управлението и шефа им гледат да са от полза и да вървят нещата. Помагат, но когато и с квото могат. И за чистенето обърнаха внинание, да се избърсва прах, не само под, баня и тоалетна. Да няма трохи в хладилника, една беше ми писала че намерила...ей такива неща. А шефа на фирмата сам ми казва ако знаеш клиенти с кви странни желания и претенции има...имат опит. Затова са там, аз мога да чета, но не отговарям, те го правят. Но повярвай, възникват деликатни и касаещи време и порядък въпроси. Може би не трябва и да ви обяснявам, не можете да водите диалог. Щом всичко знаете пробвайте и пишете после пак. Практиката е друга бира. Но вие си знаете.
                            Last edited by bulgarian lev; 08.05.2024, 22:10.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Ми пишат го публично в приложението, кво те учудва. Отговарят му, че това не влиза в услугите. Има такси и публичен транспорт.
                              Наистина пишеш квото ти дойде. Ще ти дам номера на собственика на агенцията и го попитай поемат ли услуги от типа на моите. Много сте интересни бре, значи да ми купуват машина и да идат да я занесат при условие че аз имам. А комшията ми който разбира от жичкаджийски неща и параметти на машинката да го отсвиря а да викат електричар който ще дойде след 5 дена. Като деца сте, ай че си загубих времето с вас.
                              Ааа значи те ти пишат на теб , ма не баш на теб така ли? И съседа как влиза да оправи трансформатора? Има ключ ли? Че не е по-лесно агенцията да си изпрати човек да оправи каквото трябва а ще прави ебаси фокусите някой да ходи да отваря на съседа. Пак ти казвам , агенцията носи отговорност, и морския ти го каза. Как ще оставят някой съсед да идва да поправя “жички”? Отделно че някой трябва да отиде да отвори да потроши 1-2 часа за да можеш ти да спестиш 30 кинта. Знаеш ли кога? Аре стига вече, заминавай. И наемете пак ония сценаристи от миналата година. Тогава поне имаше съмнения, че може и нещо от легендите да е верно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                                Зъболекар съм
                                Страхотно,

                                Браво!

                                Коментар

                                Working...
                                X