IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    Даже и знам инициалите на този "източник" - ЕЖК
    Г-жа Лъжа да не се обажда .Всичките ви лакърдии са лъжи на вас .Март напълнихте ли гащите ?Напълниххте ги

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      Ти тая къща в Созопол я купуваш от 2 години. По добре купи още една на границата между Франция и Швейцария.
      Бе ти как разбра кой какво прави от 2 години, като си тук само от 5 месеца? Ужким.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        https://m.investor.bg/po-sveta/453/a...kemvri-321599/

        Я вижте какви процеси текат в Щатите..

        Преди малко разговарях с една жена която има бизнес в столичен МОЛ.От управата на мола и казали,че до седмица пак щели да ги затварят.Попитах я дали е сигурна защото официално друго говорят,тя ми каза,че не било вярно това което казват по тв,и че от мола били информирани да са подготвени
        Даже и знам инициалите на този "източник" - ЕЖК

        Коментар


        • За последиците СЛЕД пандемията

          https://www.investor.bg/analizi/91/a...iavane-321607/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

            Ти тая къща в Созопол я купуваш от 2 години. По добре купи още една на границата между Франция и Швейцария.
            И в Артекс щеше да купува.Абре те всички купуват,ама на финала само хледат кой да излъжат да се набие с кредит за мечтаното жилище на супер изгодните цени.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              След м. май ,когато отида отново в Созопол, ще се види накъде ще отидат нещата. Дали ще е там или в София Във всеки случай така само губя и това не ми харесва. М/у другото никога и никъде не съм писала, че очаквам 30 % повишение на цената, аз съм като Песимиста
              Ти тая къща в Созопол я купуваш от 2 години. По добре купи още една на границата между Франция и Швейцария.

              Коментар


              • https://www.mediapool.bg/v-danachnot...ews317961.html


                Ето какво се случва с парите на богатите българи.Що са там ами не в имоти да попитам ?
                Това е истината ,а не глупостите които анонимни никове от агенции и брокери ръсят в темата.Не вярвайте на лъжи и измислици.Това е реалността.Богаташите отдавна си изнасят парите по всякакъв начин,те ги чакат в имоти и то в България да влагат.Смях.
                Last edited by nkavrakov1982; 09.02.2021, 11:57.

                Коментар


                • https://m.investor.bg/po-sveta/453/a...kemvri-321599/

                  Я вижте какви процеси текат в Щатите..

                  Преди малко разговарях с една жена която има бизнес в столичен МОЛ.От управата на мола и казали,че до седмица пак щели да ги затварят.Попитах я дали е сигурна защото официално друго говорят,тя ми каза,че не било вярно това което казват по тв,и че от мола били информирани да са подготвени

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                    Ето ви една обява, чиито собственик е с очевидни психични отклонения предвид исканата цена:

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6ct2iq&f1=1

                    "Инвестиционен Апартамент". Това е точно като за Лорда и Лев - хем и близо до тях. Да захлупват, че 30% нагоре ще хвръкне цената до края на 2021.
                    Време е за отделна тема "Хумористични обяви".

                    Проблема е, че после си мерите ... справките и заради ей такива откачалки квадрата в Гео-то ще закове 1.8к евро, при реални 1.5к, като махнеш лудите и "баба продаде ниви, купи ми апартамент, ама аз искам и мерджан ... що не пусна коптора на цени като за Прага, чух че имотите са скъпи"...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                      Dury
                      Не знам какви ги мислиш ама на мен, ми парят едни 250000 евра и не ги пазя за никакво опустошение.

                      Еми купувай де, нали 30% ще са нагоре цените само тази година, какво чакаш.
                      След м. май ,когато отида отново в Созопол, ще се види накъде ще отидат нещата. Дали ще е там или в София Във всеки случай така само губя и това не ми харесва. М/у другото никога и никъде не съм писала, че очаквам 30 % повишение на цената, аз съм като Песимиста

                      Коментар


                      • Dury
                        Не знам какви ги мислиш ама на мен, ми парят едни 250000 евра и не ги пазя за никакво опустошение.

                        Еми купувай де, нали 30% ще са нагоре цените само тази година, какво чакаш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                          Само не ми кавай, че досега си му вярвал че:
                          - топ ченгета му споделят кога ще сменят властта
                          - баш банкерите му казват кога ще спират ипотеките и ще вдигат лихвите
                          - строителите го информират как им върви бизнеса
                          и още
                          и още
                          и още
                          Ма как можеш изобщо да се съмняваш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Освен крадене започна и да лъжеш
                            Само не ми кавай, че досега си му вярвал че:
                            - топ ченгета му споделят кога ще сменят властта
                            - баш банкерите му казват кога ще спират ипотеките и ще вдигат лихвите
                            - строителите го информират как им върви бизнеса
                            и още
                            и още
                            и още

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              А,така щото други никове твърдят че щели да идат в имоти .То бизнеси със завъртян капитал нямат средства ,да не говорим за физическите лица .
                              Моите, поне ще отидат в имот / имоти /

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                                Е аз от кога ти предлагам да грабнеш нещо в Ботунец за 450 евро (на чист квадрат), ти се дърпаш
                                сега се мръщи, но след година ще пуска обяви за ботунец на 1000е и да вика, гледай го обзаведен, готов за нанасяне, какво му е толко.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X