IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Не виждаш ли че са стари от бандитските години. Новите блокове НЯМАТ. И решетки има навсякъде и в ЛОЗЕНЕЦ, и ИЗТОК, и в ДОКТОРСКАТА
    https://www.google.bg/maps/@42.69315...7i16384!8i8192

    Най-скъпата улица
    Аз си сложих плътни щори на терасата на единия апарт, освен СОТ-а. В Докторската нямам щори. Камерите гледат отвсякъде към мен.
    Преди време решетките отдолу играха роля на стълбичка и ми влизаха в жилище.
    Битието определя съзнанието. Може лична охрана да си назначи всеки.
    Споко, ново, старо, бандитските години са друго. Тук става дума за дребни престъпници действащи по сигнал. Преслушват нов живеещ, наемател, крадат нещо за 10 лева и продават за 5. Златни дрънкулки, пари, техника, картини.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Това е реалността която описваш.Иначе съфорумците са милионери от Бевърли хилс.
      Преди няколко години най добрият ми приятел се разболя тежко и в ИСУЛ му правеха химиотерапия и лъчетерапия ...Тръгнах на свиждане и отивам на Димитър Петков...Гледам аз една маса така хвана ми окото казвам искам два банана два портокала две три кайсии две праскови две три сливи грозде ама от най доброто плащам колкото ми кажеш няма да мериш казваш колко и плащам за тежко болен човек са в болница е.Отговорът беше разкарай се...аз онемях и не можах да се отдумам усетих само че напират сълзи..В това време се обръщам и гледам циганката от съседната маса ми маха и вика ела тука.Отивам а тя вика избирай.Аз си избрах тя премери всичко дадох и повече пари отказа ми само каза чух какво помоли онова говедо...Не съм зашитник на циганите защитник съм на добрите хора без значение какви са.И при циганите и при нас има говеда и боклуци.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Това звучи изключително обнадеждаващо. След 10на години с това темпо интеграцията ще е много напред, циганският проблем ще е почти изчезнал, тогава на преден план идва привлекателността на България като перфектен климат, плодородна земя и изобилие от слънце. Останалото малко по малко ще се оправя от хората, като има желание.
        Десет години не е толкова много време но въпреки всичко аз не зная какво ще се случи.Най важното нещо не е територията а хората.Ние наследихме от дедите си градина и я превърнахме в бунище/От лакомия и мързел.Аз не искам България да се превръща в райско кътче за всякаква измет...Тая измет нека си седи на Запад.На нас ни трябват почтени и работливи хора

        Коментар


        • Първоначално изпратено от xa3apm
          Говориш простотии, както винаги. Един човек, без значение произхода му, може да се интегрира само и единствено, ако го желае. Тукашните тъмно зелени много искат да се интегрират, ама нещо нямат желание. По-добре им е да живеят на помощи. Познавам такива интегрирани, които работят и си вадят парите с честен труд, всички останали са паразити.
          Аз на очите и ушите ли са да вярвам или на анонимници във форума.Казаха ти го и другите.Каквито сме ние такива са ни и циганите.Големия крадец Иван Костов циганин ли е?Бойко и дебелия цигани ли са Софиянски и цялото крадливо СДС цигани ли са.Каракачански циганин ли е...Сал един Доган срещу цяла дивизия крадци.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

            Това са най-близките краища на квартала до центъра, за които говориш. Покажи къде няма.
            Нищо няма да показвам ,който не вярва да дойде и да види .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

              Това са актуални снимки Ботчо в google maps. Знам, че ти е трудно с логиката, но това, че има решетки в Докторската не доказва по никакъв начин, че няма в Красна.
              Снимкките са актуални но решетките са останали от четвърт век .Каза ти го и друг потребител .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Не виждаш ли че са стари от бандитските години. Новите блокове НЯМАТ. И решетки има навсякъде и в ЛОЗЕНЕЦ, и ИЗТОК, и в ДОКТОРСКАТА
                https://www.google.bg/maps/@42.69315...7i16384!8i8192

                Най-скъпата улица
                Това са актуални снимки Ботчо в google maps. Знам, че ти е трудно с логиката, но това, че има решетки в Докторската не доказва по никакъв начин, че няма в Красна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Боби ние българите сме един малък но много проС народ като цяло говоря.Да си призная не вярвах че циганин може да се очовечи...Но го видях с очите си..Някои се очовечват..Друго което ми прави много сериозно впечатление е почти пълната липса на кражби.Оказа се че когато икономиката работи когато хората имат работа и доходи почти не се краде кражбите намаляват драстично.Признавам си навремето не смятах че това е възможно...Миналата седмица един циганин с когото се познаваме от деца ме извика да ми полаже какво помещение за сбирки си е направил. Влизам гледам и не вярвам на очите си тавани с гипскартон лед лунички хубав теракот баня с тоалетна телевизор камина.Питам кой ти го направи я той ми отговаря един мангал от наште...Много хубаво направено.Най ме поразява факта че като отидат навънка и изкарат по пет десет години си идват други хора.Не се качват на каруци и коне.Идват си с мерцедеси опели фолксвагени.И като се заговориш с тях усещаш че са се променили..Децата са на училище което е най важно.Разбира се има си и мизерници но стават все по малко щото виждат как живеят другите.
                  ромите са като лакмус за лоши навици... каквито сме ние ромите са проекция на нашата простотия и лошотия на квадрат. те са по-първични (според някои примитивни), но са част от обществото ни. Когато 'белите' са крадливи и с нисък морал - не може да очакваш ромите да са по-различни и така. Затова нашенски роми като попаднат във финландия примерно се кротват и почват да правят по-малко бели - защото онези са по-културно и възпитано общество от нас.

                  Иначе при ромите най-важното са местните тартори. Ако те го карат в правия клон на икномиката - работа - местното ромско общество е по-малко крадливо и правещо по-малко бели. Където тарторите на ромите са криминали (с ясната подкрепа и пълно съдействие от страна на корумпирани политици и членове на съдебната система) там ромите са лоши хора. Познавам роми земеделци, животновъди, които по трудолюбие ще сложат 95% от пишещите тук в малкият си джоб.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Това са нарочно избрани снимки.Масово няма,докато в баровските уж райони е обратното.
                    Това са най-близките краища на квартала до центъра, за които говориш. Покажи къде няма.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Боби ние българите сме един малък но много проС народ като цяло говоря.Да си призная не вярвах че циганин може да се очовечи...Но го видях с очите си..Някои се очовечват..Друго което ми прави много сериозно впечатление е почти пълната липса на кражби.Оказа се че когато икономиката работи когато хората имат работа и доходи почти не се краде кражбите намаляват драстично.Признавам си навремето не смятах че това е възможно...Миналата седмица един циганин с когото се познаваме от деца ме извика да ми полаже какво помещение за сбирки си е направил. Влизам гледам и не вярвам на очите си тавани с гипскартон лед лунички хубав теракот баня с тоалетна телевизор камина.Питам кой ти го направи я той ми отговаря един мангал от наште...Много хубаво направено.Най ме поразява факта че като отидат навънка и изкарат по пет десет години си идват други хора.Не се качват на каруци и коне.Идват си с мерцедеси опели фолксвагени.И като се заговориш с тях усещаш че са се променили..Децата са на училище което е най важно.Разбира се има си и мизерници но стават все по малко щото виждат как живеят другите.
                      В допълнение мога да кажа какво ми споделиха роднини относно как са прекарали тази Нова година на вилата си в едно село от провинцията - централна България. Те са били на усамотено семейно парти, а от местните обитатели големите празнуващи групи са били две - българите, които набивали предимно Азис и т.н. - и ромите, които заложили на народна музика и цяла нощ играли хора и ръченици.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        чета и си викам, а дано и наш кретенчо след още некоя година да се очовЕчи.
                        но някак не съм обнадежден.,
                        Защо си викаш докато четеш . Помага ли ти да разбираш прочетеното . Или ти е навик от малък .
                        РедКретина си е океу . Доста има да се обнадеждаваш плъхчо докато го стигнеш .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Боби ние българите сме един малък но много проС народ като цяло говоря.Да си призная не вярвах че циганин може да се очовечи...Но го видях с очите си..Някои се очовечват..Друго което ми прави много сериозно впечатление е почти пълната липса на кражби.Оказа се че когато икономиката работи когато хората имат работа и доходи почти не се краде кражбите намаляват драстично.Признавам си навремето не смятах че това е възможно...Миналата седмица един циганин с когото се познаваме от деца ме извика да ми полаже какво помещение за сбирки си е направил. Влизам гледам и не вярвам на очите си тавани с гипскартон лед лунички хубав теракот баня с тоалетна телевизор камина.Питам кой ти го направи я той ми отговаря един мангал от наште...Много хубаво направено.Най ме поразява факта че като отидат навънка и изкарат по пет десет години си идват други хора.Не се качват на каруци и коне.Идват си с мерцедеси опели фолксвагени.И като се заговориш с тях усещаш че са се променили..Децата са на училище което е най важно.Разбира се има си и мизерници но стават все по малко щото виждат как живеят другите.
                          Това звучи изключително обнадеждаващо. След 10на години с това темпо интеграцията ще е много напред, циганският проблем ще е почти изчезнал, тогава на преден план идва привлекателността на България като перфектен климат, плодородна земя и изобилие от слънце. Останалото малко по малко ще се оправя от хората, като има желание.

                          Коментар


                          • Песимисте, нашият приятел от Красно Село взе че свали с 10к цената (беше обявил на 185к досега). Нещо май е на зор.
                            Ако го е купил на 1200, както ти казваш, значи е дал заедно с таксите към 120к за апартамента.
                            На завършването и обзавеждането им давам едни 20к макс (като нови). Демек около цена от 140к ще си избие разходите.
                            Иска му се на човекът да лапне едни 30-40к отгоре, то е ясно.

                            (Впрочем мебели Виденов правят качествени мебели на много добри цени и не виждам причина диванът да не е за 1000 лева вместо за 15000, при положение че поне визуално изглеждат еднакво).

                            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61203935076199

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                              Не се краде, даже и не лъжете много. На снимките в google maps имате решетки не само на първите ами и на 2-рите етажи. Битието определя съзнанието.

                              https://www.google.com/maps/@42.6967...7i16384!8i8192

                              https://www.google.com/maps/@42.6957...7i13312!8i6656
                              Не виждаш ли че са стари от бандитските години. Новите блокове НЯМАТ. И решетки има навсякъде и в ЛОЗЕНЕЦ, и ИЗТОК, и в ДОКТОРСКАТА
                              https://www.google.bg/maps/@42.69315...7i16384!8i8192

                              Най-скъпата улица
                              Last edited by bota156; 21.02.2021, 19:22.
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Кой говори с насмешка?Мен да си чул..А и не разбирам защо им се връзваш на глупостите.Ако продължаваме така с демографията до 15-20г всичко ще потъне.Ма друго си е да дадеш 250000 евро за коптор в престижен район.Да не говорим че на Кръстова вада и викат Лозенец.Между другото Факултето е едно от най хубавите места за живот като география.Аз харесвам и Надежда и Красна поляна.Имам много добър приятел койт живее на Добротич нагоре над детската градина в четириетажно блокче близо е до високите блокове до Факултета.Той твърди че нямат никакви проблеми с циганите с които е отрасъл и казва че квартала ще ги защити ако им посегнат.Не е доволен от пришълците...Братчеда работи у депото тама не съм го чувал да се оплаква от цигани.Той си купи къща и живее извън София...
                                Това е реалността която описваш.Иначе съфорумците са милионери от Бевърли хилс.

                                Коментар

                                Working...
                                X