IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Умните хора продаваха 18 и 19-та години.
    Сега сте закъснели. Продавате с пропуснати ползи.
    Ти не си Арменския поп, а си Закъснелия поп.
    Ти в какво качество правиш тази констатация??? Никога не си бил на пазара, а нагло даваш констатации!!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram

      мисля, че вече тържествено мога да ти отстъпя мястото на предводител на перона
      мене ме влече инвестиции в производство и земеделие разбира се.

      успех!


      Никой не иска да произвежда, бизнес никой не иска да прави, искат само да лапат тука няколко тариката

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Арменския пoп

        А Доматаран Крадецов сам срещу хиените в темата ли ще оставиш? Ами за 2-рото пришествие на гоУемото МЯУ кой ще ни информира?
        вие сте от един отбор сега - няма да се карате
        ти голямото мяу го ползваш много по-често от мен та и в това отноешение си ок за предводител на понижителите.
        бота, радев да не ги забравиш и тях

        дъри и песи са пас нещо напоследък, а левчо е бизнес... само с лорда как ще се разберете не знам - той ще държи фронта на повишителите заедно с леда и бони.

        успех
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Със сигурност ще я скрие. Левчо се отказа поради подобен заплашителен, но сигурен признак в Ахтопол. И в Изток навремето. С Маверик гледахме едно чудо, имаше и други недостатъци.
          Синко, добре че ме подсещаш, че требе да говоря с маверик по отношение на тоя проект. Той нема как да не знае до колко евентуално дедо поп може да свали от цената след балкански пазарлъци с инвеститора.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

            Чадо, за тех парка, дедо поп требе да си признае че му харесва, НО има една малка подробност която го притеснява, а тя е, че пред строежа има място за още една сграда откъм булеварда, което ще рече, че съществува реална опасност в бъдеще такава сграда да скрие гледката на дедо поп към Сапун планина. А гледката чадо е нещо ного важно в живота на дедо поп.
            Със сигурност ще я скрие. Левчо се отказа поради подобен заплашителен, но сигурен признак в Ахтопол. И в Изток навремето. С Маверик гледахме едно чудо, имаше и други недостатъци.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Не си сбъркал, Отче. Капитализирал си. Апарт и гаражите, нали затуй си ги купил. Това като отговор на репликара към теб че знаеш кога да продаваш.
              Нищо не знам за тоя Парк. Берти и Маверик, чуй им мненията. Дъри, Песимиста също.
              Чадо, за тех парка, дедо поп требе да си признае че му харесва, НО има една малка подробност която го притеснява, а тя е, че пред строежа има място за още една сграда откъм булеварда, което ще рече, че съществува реална опасност в бъдеще такава сграда да скрие гледката на дедо поп към Сапун планина. А гледката чадо е нещо ного важно в живота на дедо поп.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
                Братя и сестри,

                дедо поп продаде 1 наследствен апарт и 2 бр. гаражи. Същевременно дедо поп се оглежда за покупка на зелено и засега хареса Тех парк резидънс. Друго в момента на пазаря за съжаление на дедо поп читаво нема.
                Некой знае ли нещо повече за тоя тех парк?
                Умните хора продаваха 18 и 19-та години.
                Сега сте закъснели. Продавате с пропуснати ползи.
                Ти не си Арменския поп, а си Закъснелия поп.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  гледам календара 21.02.2021 чета, гледам пак не е 2029-та
                  хаирлия да е един музикален поздрав за тех парка https://www.youtube.com/watch?v=-P0PfvNwr7w

                  Чадо,

                  На арменци и арменски попове никога не вервай! Не ги слушай какво ти говорят, ами гледай какво правят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
                    Братя и сестри,

                    дедо поп продаде 1 наследствен апарт и 2 бр. гаражи. Същевременно дедо поп се оглежда за покупка на зелено и засега хареса Тех парк резидънс. Друго в момента на пазаря за съжаление на дедо поп читаво нема.
                    Некой знае ли нещо повече за тоя тех парк?
                    Не си сбъркал, Отче. Капитализирал си. Апарт и гаражите, нали затуй си ги купил. Това като отговор на репликата към теб че знаеш кога да продаваш.
                    Нищо не знам за тоя Парк. Берти и Маверик, чуй им мненията. Дъри, Песимиста също.
                    Last edited by bulgarian lev; 21.02.2021, 22:44.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Ще ти кажа друга случка ,качвам се в трамвай 22 ,на втора спирка след депото на Добротич,Вътре съм аз ,една майка от ромски произход с дете на ръцете ,и една българка седнала на седалката .Това сме всичко на всичко в целия заден вагон хора .Майката от ромски произход като минаваше да седне ,българката нарочно не се помръдна на пътеката и закачи нарочно детето ,и майка му се обърна да направи забележка ,другата- българката това и чакаше и започна да се заяжда и то я закачи на тема етнос введнага ,те какви били и т.н познатата песен ...без никаква причина ,и се почна скандала ...сега ако не бях свидетел винаги при ескалации се почва ромите са еди какви си ,но в тази ситуация се оказа че не те ами ние сме си по зле и от животните като манталитет и поведение .Подобна случка на твойта на пазара .
                      Няма по-грозна гледка бяла жена, пък и откровена карачка по дух и възпитание да си отвори устата.
                      Скоро преди три месеца затварях устата на една такава. Дъщеря ми и нейния хубавец и намерили загубеното портмоне привечер и го предали в Полицията. Знаели къде работи, в съседното кафене на магазина пред което си изпуснала портмонето. Един ден минали оттам и оназ излязла с нейния хубавец да им писка че имало не 75 лева, а 350 вътре. Нашия хубавец след неуспешни опити да го озапти го центрирал два пъти и оня другия паднал. Оназ продължила да пищи. Извикаха ме и мен. Само десетина думи и казах и оная спря. Хубавецът също беше се успокоил.
                      Казах на дъщеря ми, следващия път като намериш портмоне вземи личните документи и ги предай, портмонето отвори пред камера, каквито има вече навсякъде. Макар че това може да е недостатъчно.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
                        Братя и сестри,

                        дедо поп продаде 1 наследствен апарт и 2 бр. гаражи. Същевременно дедо поп се оглежда за покупка на зелено и засега хареса Тех парк резидънс. Друго в момента на пазаря за съжаление на дедо поп читаво нема.
                        Некой знае ли нещо повече за тоя тех парк?
                        гледам календара 21.02.2021 чета, гледам пак не е 2029-та
                        хаирлия да е един музикален поздрав за тех парка https://www.youtube.com/watch?v=-P0PfvNwr7w


                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Попе, не е ли грехота да се продава апартамент? Нали повишителите-инвеститори не продавахте никога?
                          синко, на дедо поп, му требе малко: пълен тумбак, расо на гърба, един морски, един планински и един градски дом. Като екстра може и една електрическа кола. Другото дедо поп реши че нема време и нерви да поддържа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Попе, не е ли грехота да се продава апартамент? Нали повишителите-инвеститори не продавахте никога?
                            Знае дедо поп кога е времето за продажба, плъховете първи напускат кораба.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
                              Братя и сестри,

                              дедо поп продаде 1 наследствен апарт и 2 бр. гаражи. Същевременно дедо поп се оглежда за покупка на зелено и засега хареса Тех парк резидънс. Друго в момента на пазаря за съжаление на дедо поп читаво нема.
                              Попе, не е ли грехота да се продава апартамент? Нали повишителите-инвеститори не продавахте никога?
                              Къде е тоя тех парк? Не съм го чувал. Някъде из Младостите?
                              Last edited by ejonny2376; 21.02.2021, 22:27.

                              Коментар


                              • Братя и сестри,

                                дедо поп продаде 1 наследствен апарт и 2 бр. гаражи. Същевременно дедо поп се оглежда за покупка на зелено и засега хареса Тех парк резидънс. Друго в момента на пазаря за съжаление на дедо поп читаво нема.
                                Некой знае ли нещо повече за тоя тех парк?
                                Last edited by Арменския пoп; 21.02.2021, 22:20.

                                Коментар

                                Working...
                                X