IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    Извинявам се за невежеството, но не съм запознат каква е твоята специалност? Патоанатом ли си? Как така всичко ти се праща?
    Позна! Умен си. Не си в никакъв случай гьон. Да. Пращат ми изработените в тяхната лаборатория биопсии. Готови за микроскопа. Каквото допълнително се налага на втори етап се прави. Нямат сериозна патология, защото нямат и сериозна оперативна дейност. Не като в Сърце и Мозък. Само от гръдна хирургия и метастазите им с неизвестно първично огнище ти отнемат дни да ги диагностицираш. С по три-четири етапа на обследване. Демек едно и също нещо го гледаш и връщаш за нови неща да му се направят по няколко пъти. Офтопик, ама това изцежда. Вярно, кеф е да си в дълбоката и трудна патология, ама на днешно време няма екип и хора. Това е.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

      В Смолян няма да стъпвам. Всичко ми пращат бре Трайчо, що не си траеш като пак не си загрял.
      Извинявам се за невежеството, но не съм запознат каква е твоята специалност? Патоанатом ли си? Как така всичко ти се праща?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Ей това моменце му беше в отделението в Пуевен. Как го изтърва, не знам.

        https://cardiacinstitute.bg/team/inna-dakova/
        Жонка, ти май скоро не си виждал жена? Като наборен войник си.
        Знам че ще ти е трудно да си намериш компания, но поне опитай.
        Ако успееш, вече няма да си толкова негативен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Явно еж 2 е коцкар, а в Пловдив са най-арни момите .
          Иначе редовно шофиране Пловдив-Смолян-Пловдив си е хамалогия.
          Ей това моменце му беше в отделението в Пуевен. Как го изтърва, не знам.

          https://cardiacinstitute.bg/team/inna-dakova/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

            Еж 2, защо не ме назначиш за шофьорче (мога да нося и куфарчето с пачките)?
            Ще помисля. Ако решиш заповядай. Докато шофираш аз ще чета, винаги има какво.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              Явно еж 2 е коцкар, а в Пловдив са най-арни момите .
              Иначе редовно шофиране Пловдив-Смолян-Пловдив си е хамалогия.
              В Смолян няма да стъпвам. Всичко ми пращат бре Трайчо, що не си траеш като пак не си загрял.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                Джони, Смолян е плюс, не се отказва на директора, защото е пич и има други контакти чрез него. 2500 лв ама за работа за един, два дни. Толкова е обема на неговата болница към мен.
                Младите и чернокосите са за кратко. Нали го оставих него за теб бре, забрави ли? . Щеше да идваш и да те представя, а ти да ни водиш на важна среща.
                Еж 2, защо не ме назначиш за шофьорче (мога да нося и куфарчето с пачките)?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Тогава защо не си остана в Пуевен? Хем и това младото чернокосото в образната диагностика ти беше на тепсия. Какво търсиш в Пловдив? Че и Смолян сега. За 2500 лева....УжасТ. Пак ли ще трупаш пари за друг кофтор?
                  Джони, Смолян е плюс, не се отказва на директора, защото е пич и има други контакти чрез него. 2500 лв ама за работа за един, два дни. Толкова е обема на неговата болница към мен.
                  Младите и чернокосите са за кратко. Нали го оставих него за теб бре, забрави ли? . Щеше да идваш и да те представя, а ти да ни водиш на важна среща.
                  В Плевен вземах най-много кинти. Но и работата стана много и мъчна и се намесиха други интереси. Дойде и всичко от Бургаската болница. И стана наистина много.
                  Last edited by два_таралежа; 07.09.2023, 22:52.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Тогава защо не си остана в Пуевен? Хем и това младото чернокосото в образната диагностика ти беше на тепсия. Какво търсиш в Пловдив? Че и Смолян сега. За 2500 лева....УжасТ. Пак ли ще трупаш пари за друг кофтор?
                    Явно еж 2 е коцкар, а в Пловдив са най-арни момите .
                    Иначе редовно шофиране Пловдив-Смолян-Пловдив си е хамалогия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Сигурно сега пак комунистите са ви виновни, че са построили този язовир (който "демократите" не са поддържали над 30 години, но това е друга тема).

                      На твое място бих сериозно се притеснил за местоположението на новата ти къща. Гледано от Албена, мястото изглежда брутално подкопано, на самия ръб - една по-голяма вълна и сте абсолютно чао, ще се издавите като власи. На тези къщи изобщо не им е мястото там. В нормална държава никога нямаше да се разреши такова строителство.
                      Точно комунистите са създали и застроили вилната зона.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                        Не, Джони. Грешиш.
                        Тогава защо не си остана в Пуевен? Хем и това младото чернокосото в образната диагностика ти беше на тепсия. Какво търсиш в Пловдив? Че и Смолян сега. За 2500 лева....УжасТ. Пак ли ще трупаш пари за друг кофтор?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                          Джони не разбра ли че има скъсани стена на язовира и задръстване с боклуци в коритото на реката.
                          Сигурно сега пак комунистите са ви виновни, че са построили този язовир (който "демократите" не са поддържали над 30 години, но това е друга тема).

                          На твое място бих сериозно се притеснил за местоположението на новата ти къща. Гледано от Албена, мястото изглежда брутално подкопано, на самия ръб - една по-голяма вълна и сте абсолютно чао, ще се издавите като власи. На тези къщи изобщо не им е мястото там. В нормална държава никога нямаше да се разреши такова строителство.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Имам чувството, че точно парата гониш и хвърчиш от клонче на клонче за жълти стотинки отгоре Ако не беше така, отдавна щеше да си се установил някъде за постоянно.
                            Не, Джони. Грешиш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                              От Октомври си намалих работата само за три дни седмично - същия договор, Пловдив, намалява плаващата част само от заплащането, но добавям още 2500 лв от болницата в Смолян която поемам в рамките на трите работни дни от седмицата в Пловдив. Така ще имам повече свободно време да се занимавам със себе си и да разпускам. Не се гледа само парата, пара се прави до време. После балансираш.
                              Имам чувството, че точно парата гониш и хвърчиш от клонче на клонче за жълти стотинки отгоре Ако не беше така, отдавна щеше да си се установил някъде за постоянно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                                Ми започни някакъв бизнес, някакъв старт-ъп, развий някаква идея, отвори някаква ниша... създай нещо!

                                Колко задръстен трябва да е човек, че единственото дето му хрумва е да ги загроби у бетон и кирпич?!
                                Юлка, аз съм Вълчо. На мен не ми дойдоха други идеи и зазидах в тухла. Недей да ни съдиш невежите, не можем всички да сме професори на тази земя. С по-скромни умствени заложби съм, но не се оплаквам!

                                Коментар

                                Working...
                                X