IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Умно. Браво. Щом на тези три места е няй-голямата измет, значи няма как да не паднат цените скоро там.
    Ха ха ха ха точно обратното...Не подценявай изметта

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
      Аз бас ловя че в Лозенец Изток и Вазов има повече измет от цяла България
      Умно. Браво. Щом на тези три места е няй-голямата измет, значи няма как да не паднат цените скоро там.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        А,така,после обаче се говори за Факултета и района с насмешка.Ми който не вярва да дойде да види,първи етажи БЕЗ решетки,няма кражби,няма вандализъм,всички си живеят тихо и кротко,дори повече от колкото в УЖ баровските квартали.Центъра е на пешеходно разстояние.
        Кой говори с насмешка?Мен да си чул..А и не разбирам защо им се връзваш на глупостите.Ако продължаваме така с демографията до 15-20г всичко ще потъне.Ма друго си е да дадеш 250000 евро за коптор в престижен район.Да не говорим че на Кръстова вада и викат Лозенец.Между другото Факултето е едно от най хубавите места за живот като география.Аз харесвам и Надежда и Красна поляна.Имам много добър приятел койт живее на Добротич нагоре над детската градина в четириетажно блокче близо е до високите блокове до Факултета.Той твърди че нямат никакви проблеми с циганите с които е отрасъл и казва че квартала ще ги защити ако им посегнат.Не е доволен от пришълците...Братчеда работи у депото тама не съм го чувал да се оплаква от цигани.Той си купи къща и живее извън София...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
          Аз не мога да разбера наглостта на понижителната фауна да продължава да пише тук! Някои се кълняха, че най-много шест месеца след обявяване на извънредното положение щяло да има армагедон в цените...сега почти година след това , отлагат случката за след отпадане на мораториумите. Наглост, пезпардонна наглост....вече година не мога да намеря това което искам и то извън София
          Да си припомним 5-те закона на глупоста

          https://www.manager.bg/%D1%81%D0%B2%...82%D1%82%D0%B0

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            А,така,после обаче се говори за Факултета и района с насмешка.Ми който не вярва да дойде да види,първи етажи БЕЗ решетки,няма кражби,няма вандализъм,всички си живеят тихо и кротко,дори повече от колкото в УЖ баровските квартали.Центъра е на пешеходно разстояние.
            Не се краде, даже и не лъжете много. На снимките в google maps имате решетки не само на първите ами и на 2-рите етажи. Битието определя съзнанието.

            https://www.google.com/maps/@42.6967...7i16384!8i8192

            https://www.google.com/maps/@42.6957...7i13312!8i6656

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Боби ние българите сме един малък но много проС народ като цяло говоря.Да си призная не вярвах че циганин може да се очовечи...Но го видях с очите си..Някои се очовечват..Друго което ми прави много сериозно впечатление е почти пълната липса на кражби.Оказа се че когато икономиката работи когато хората имат работа и доходи почти не се краде кражбите намаляват драстично.Признавам си навремето не смятах че това е възможно...Миналата седмица един циганин с когото се познаваме от деца ме извика да ми полаже какво помещение за сбирки си е направил. Влизам гледам и не вярвам на очите си тавани с гипскартон лед лунички хубав теракот баня с тоалетна телевизор камина.Питам кой ти го направи я той ми отговаря един мангал от наште...Много хубаво направено.Най ме поразява факта че като отидат навънка и изкарат по пет десет години си идват други хора.Не се качват на каруци и коне.Идват си с мерцедеси опели фолксвагени.И като се заговориш с тях усещаш че са се променили..Децата са на училище което е най важно.Разбира се има си и мизерници но стават все по малко щото виждат как живеят другите.
              А,така,после обаче се говори за Факултета и района с насмешка.Ми който не вярва да дойде да види,първи етажи БЕЗ решетки,няма кражби,няма вандализъм,всички си живеят тихо и кротко,дори повече от колкото в УЖ баровските квартали.Центъра е на пешеходно разстояние.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Е, това не говори много добре за нас българите и способността ни да интегрираме малцинства. Лесно ни е било да ги обвиняваме за всичко, а се оказа че може от тях да станат хора, стига да има подход. И то германци се справят съвсем добре, а те до преди няколко десетилетия не бяха пример за интеграция, не са като американския melting pot.
                Боби ние българите сме един малък но много проС народ като цяло говоря.Да си призная не вярвах че циганин може да се очовечи...Но го видях с очите си..Някои се очовечват..Друго което ми прави много сериозно впечатление е почти пълната липса на кражби.Оказа се че когато икономиката работи когато хората имат работа и доходи почти не се краде кражбите намаляват драстично.Признавам си навремето не смятах че това е възможно...Миналата седмица един циганин с когото се познаваме от деца ме извика да ми полаже какво помещение за сбирки си е направил. Влизам гледам и не вярвам на очите си тавани с гипскартон лед лунички хубав теракот баня с тоалетна телевизор камина.Питам кой ти го направи я той ми отговаря един мангал от наште...Много хубаво направено.Най ме поразява факта че като отидат навънка и изкарат по пет десет години си идват други хора.Не се качват на каруци и коне.Идват си с мерцедеси опели фолксвагени.И като се заговориш с тях усещаш че са се променили..Децата са на училище което е най важно.Разбира се има си и мизерници но стават все по малко щото виждат как живеят другите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                  Е, това не говори много добре за нас българите и способността ни да интегрираме малцинства. Лесно ни е било да ги обвиняваме за всичко, а се оказа че може от тях да станат хора, стига да има подход. И то германци се справят съвсем добре, а те до преди няколко десетилетия не бяха пример за интеграция, не са като американския melting pot.
                  Какви са тези умозаключения?Ти все едно до вчера си живял на друга планета или не си българин,та чак сега откриваш всичко това?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Ми българите да не би да не крадат?Да не би да не вдигат скандали?Да не би да не са мизерници с котки кучета да не би да не надуват чалгите?Софийските роми не ходят по чужбина..У село повечето са из Европа.Някои се промениха неузнаваемо други по малко.Десет месеца в годината ги няма после си идват и ремонтират къщите си.Почти не останаха мизерници.Един ром, който го млатих няколко пъти от три години замина в Германия.Лятоска го гледам неузнаваем е и децата му.Няма вече силна музика няма каруци и коне..Нещата бавно се променят но се променят.Стигна се дотам роми да се карат на ромче, че върви по улицата и си пее...казаха му че е ром и че не е възпитан да отиде в Европа да види как живеят хората и да се учи...
                    Е, това не говори много добре за нас българите и способността ни да интегрираме малцинства. Лесно ни е било да ги обвиняваме за всичко, а се оказа че може от тях да станат хора, стига да има подход. И то германци се справят съвсем добре, а те до преди няколко десетилетия не бяха пример за интеграция, не са като американския melting pot.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Ми българите да не би да не крадат?Да не би да не вдигат скандали?Да не би да не са мизерници с котки кучета да не би да не надуват чалгите?Софийските роми не ходят по чужбина..У село повечето са из Европа.Някои се промениха неузнаваемо други по малко.Десет месеца в годината ги няма после си идват и ремонтират къщите си.Почти не останаха мизерници.Един ром, който го млатих няколко пъти от три години замина в Германия.Лятоска го гледам неузнаваем е и децата му.Няма вече силна музика няма каруци и коне..Нещата бавно се променят но се променят.Стигна се дотам роми да се карат на ромче, че върви по улицата и си пее...казаха му че е ром и че не е възпитан да отиде в Европа да види как живеят хората и да се учи......
                      QUO
                      Така е ,ромите ще станат по интегрирани от българите...натам вървим..
                      Last edited by RUBLA; 21.02.2021, 15:31.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Знаеш ли кое най много ми харесва.Такива да се набият в скъп район с комшии роми.Познавам не малко случаи.Дори в Зоната съм бил на оглед на апартамент,който беше собственост на ромско семейство,продаваха го.Дори не е нужно ромите да са собственици,има и роми с пари,които са под наем в скъпи райони.В момента,апартамент,който струва над 120000евра в нова сграда,в широк център,четиристаен,в качествена сграда,с високи тавани,и малък брой съседи,е със съседи роми,които са под наем.Ромът има строителна фирма,и има пари,но това не пречи ноннстоп да си надуват музиката,да правят скандали и т.н.Собственика на горния апартамент винаги го е отдавал на роми,не мога да ти кажа защо.Такива примери бол.
                        Ми българите да не би да не крадат?Да не би да не вдигат скандали?Да не би да не са мизерници с котки кучета да не би да не надуват чалгите?Софийските роми не ходят по чужбина..У село повечето са из Европа.Някои се промениха неузнаваемо други по малко.Десет месеца в годината ги няма после си идват и ремонтират къщите си.Почти не останаха мизерници.Един ром, който го млатих няколко пъти от три години замина в Германия.Лятоска го гледам неузнаваем е и децата му.Няма вече силна музика няма каруци и коне..Нещата бавно се променят но се променят.Стигна се дотам роми да се карат на ромче, че върви по улицата и си пее...казаха му че е ром и че не е възпитан да отиде в Европа да види как живеят хората и да се учи...
                        Last edited by RUBLA; 21.02.2021, 15:31.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
                          И какво ти пречат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            Е аз какво казах... Навсякъде става осрано и пренаселено. Не знам защо всички се бутат близо до центъра, после половин час не могат да излезнат от квартала с кола. Ако са имали късмет с паркирането предната вечер.
                            Ми от Зоните няма проблем с излизането Света Троица също

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Боби то Лозенец не е ли гето?Папурково какво е.Тва кат го почнеш ливади вади кръстове витоши нам кво си не са ли гаета.
                              Е аз какво казах... Навсякъде става осрано и пренаселено. Не знам защо всички се бутат близо до центъра, после половин час не могат да излезнат от квартала с кола. Ако са имали късмет с паркирането предната вечер.

                              Коментар


                              • Аз не мога да разбера наглостта на понижителната фауна да продължава да пише тук! Някои се кълняха, че най-много шест месеца след обявяване на извънредното положение щяло да има армагедон в цените...сега почти година след това , отлагат случката за след отпадане на мораториумите. Наглост, пезпардонна наглост....вече година не мога да намеря това което искам и то извън София

                                Коментар

                                Working...
                                X