IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Песимиста ти подсказва, ти упорстваш. С мен недей, казвал съм ти факти и не ги изопачавай моля те, защото те уважавам.
    Банката преди време предлагаше за 1 година и наем 650€.
    Отказах им. Правилно съм им отказал. Сега апарта се ползва. От чужденци, мои хора.
    Така се прави, наем в тези райони нецсе дава на каквато и да е цена. Това е основното, пазиш престиж и не допускаш прошляци и чалгаджии.
    Мда, банките са прошляци и скандалджии Ти хептен изперка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      На Надежда хубавото е, че не е презастроено поради ниския интерес на инвеститорите (засега). Междублоковите пространства са като в Соца.
      Беднотията обаче си личи на всяка крачка. Всякаква измет живее там. Не казвам, че няма свестни хора и там.

      Както знаеш, аз не харесвам почти нищо в София така или иначе. В Лозенец, Изток и Вазов ми харесват само много малки ареали, които са на първа линия с парка и които още не са освинени напълно. Няма как точно тези места да ги сравняваме с Надежда - разликата е много очевидна. Сега, дали си струва да кушиш там нещо за 300к вместо същата големина за 100к в Надежда? Според мен не си струва, но това е положението, за съжаление.
      Проблемът на квартали като Надежда е постепенната гетоизация. Просто всеки който се позамогне гледа да купи на по-хубаво място. А по-хубавите места също се гетоизират защото стават суперпренаселени, какво като автопарка изглежда луксозно, а апартаментите лъскави? Омагьосан кръг.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Точно това е място е черешката на тортата за цял Лозенец. Буквално си в парка, ама буквално. Няма големи и шумни булеварди наоколо. Сградите са нови. Метрото на 700 метра пеш. Улиците изглеждат цивилизовано. Билата ти е до вратата. За 2100 Евро обзаведен апартамент. Не е ниска цената, но Стрелбище не може да му стъпи и на малкия пръст. Няма как за голи стени до бул. България да ми искат 1800.
        Цъкнах да видя какво имаш предвид. Гледам:
        https://www.google.com/maps/place/%D...9!4d23.3118926

        Специално тия на първи етаж към парка изглеждат наистина добре и си имат даже дворче. Към квартала обаче е същата гняс като всяка друга част на Лозенец, претъпкано, коли навсякъде и прочие. Може би малко по-добре но чак толкоз?
        Това дето гледа към парка наистина е екстра, обаче няколко проблема:
        - абсурдни цени, по простата причина че са много малко такива. По същия начин в Гърция намирам къщи под наем директно на морския бряг на разумен наем, каквито в България или няма или са на абсурдни цени.
        - мафиотите на власт, нови апетити към южния парк се споменават напоследък, някакви терени щяли да позволят строителство, ако тая част от парка пред очите ти се замести с кооперации, къде отива инвестицията?

        Всичко това за да си хем като на село до София, хем почти в центъра? Еми как да стане? По-добре си вземи някоя от къщите срещу посолството, пак си в центъра, супер скъпо, но поне двора наистина е твой.

        Коментар


        • https://www.investor.bg/analizi/91/a...321435/?page=2

          Ресторантьорството се изправя пред вълна от фалити след края на блокадите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            те и хубавите имоти изчезнаха ...
            Бота, ама защо сега да изчезват хубавите имоти ? Няма намаление на цените им !!! Хората си ги продават и купуват

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Еха как 50% стана 100€ или 5% + безплатното довършване.
              Дурка хубавите имоти щяха да изчезват от пазара. Абе тез все калпави ли са?
              Я кажи кои са хубавите или те вече всички са изчезнали?
              Не, Ботич, когато оглеждах там тогава искаха 2К на метър за един апарт.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Нищо не задаваш защото цените не са паднали
                БЕЕЕ хахаха
                те и хубавите имоти изчезнаха ...
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Аз задавам въпроси МАААА. Или ти не знаеш какво е въпрос и какво отговор
                  Нищо не задаваш защото цените не са паднали
                  БЕЕЕ хахаха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Не разбирам за какво пишеш ,но имотите показани вчера не са евтини . Паднат ли цените с 30-50 % тези имоти ще изчезнат. Не се съмнявам защото винаги когато е имало подобни моменти се е случвало това. Цените не виждам да са паднали
                    Аз задавам въпроси МАААА. Или ти не знаеш какво е въпрос и какво отговор
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Еха как 50% стана 100€ или 5% + безплатното довършване.
                      Дурка хубавите имоти щяха да изчезват от пазара. Абе тез все калпави ли са?
                      Я кажи кои са хубавите или те вече всички са изчезнали?
                      Не разбирам за какво пишеш ,но имотите показани вчера не са евтини . Паднат ли цените с 30-50 % тези имоти ще изчезнат. Не се съмнявам защото винаги когато е имало подобни моменти се е случвало това. Цените не виждам да са паднали

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Добре, лека корекция, 100€ над нивата от 2016 когато оглеждах там. Има надежда, Джони. Ще купим, споко.
                        Еха как 50% стана 100€ или 5% + безплатното довършване.
                        Дурка хубавите имоти щяха да изчезват от пазара. Абе тез все калпави ли са?
                        Я кажи кои са хубавите или те вече всички са изчезнали?
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Лозенец е ужасно място за живеене.Било е хубаво преди 30 години.Сега вече не става.Същото е и в Иван Вазов.Във Вазов съм живял доста,и в Яворов също все на топ места ,със съседи като Ники Кънчев,конституционни съдии и всякаква партийна измет,от едно време.Тия локацик са пълна мизерия.В една Надежда да отидеш,ще се родиш.Кеф ти магазини през два метра,хипермаркети всичко ти е под носа,съответно и цените на стоките и услугите са значително по добри.И метро има...новите локации на София са в периферията с добри транспортни и бързи връзки до Център.Който вдене ок,който не да се набутва.
                          Това не е Лозенец, нищо че е там, този микрорайон е много добър, Джони има право.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                            Ето излезе нещо и на другата ми любима локация. От другата страна на улицата е офисът на Лора от филма Братя.
                            Мястото е топ, сградата е обаче по-зле, отколкото ми се иска. И доста е "освинено" вътре - хем за ремонт, хем не.
                            Етажът естествено е кофти. Автопаркът наоколо обаче е внушителен.

                            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61339579442564
                            Добре, лека корекция, 100€ над нивата от 2016 когато оглеждах там. Има надежда, Джони. Ще купим, споко.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              https://m.facebook.com/story.php?sto...61849580528062

                              Левчо си е пуснал апарта на Шейново под наем..
                              Този апарт е отдаван отдавна. Помня картината Париж, Лондон....на стената, още от 2014 се отдава, знам сградата, стара е, с тесни, стръмни стълби...защо да губи, реновиран е леко и 475 € писан на фирма е чудесен доход. За стари жилища с подходящ реновейшън е добре, но се съмнявам и че това е цената. Това е кукичката. Използват стари снимки.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                А когато от една банка му даваха 500,евра той им каза че на такава цена могат само да си мечтаятТова беше преди кризата,може би около 5,6 месеца преди да дойде короната.
                                Не, това беше 2017 година към края. И беше 650 евра, не 500. Обичам точните данни и факти. Макар и да не са в моя полза.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X