IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    За мургавелниците си прав. Но за съжаление и нас ни чака същото. Поне в момента из центъра на София ги няма много. Иди обаче в някой малък град. Трагично е положението.
    Случва се навсякъде. И преди помня подобни случаи. При дъжд и особено порой с много течаща вода не пресичайте в близост до светофари, стълбове и подобни. Даваш знак на шофьорите и бавно пресичаш на средата на най-оживен път ако трябва. Е, не на скоростен булевард. Подлези и секви дупки са най-опасни. Напоследък в свестни мегаполиси правят надлези за пешеходци и инвалиди с асансьор и климатизирани даже.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Това е само твое лично мнение с тотално преиначени цифри така че да ти напаснат...
      Не бих се изненадал и толкова да е средната цена макар по моите справки да излиза около 1350 в момента за града по офертна цена с отстъпките да речем че е 1300. Защото ти гледаш само местата , които ти харесват, а в същото време пропускаш кварталите с най-много жилища като Люлин където истинският квадрат е около 800 евро....
      За балони е просто смешно да се коментира....нямаш никаква идея за какво пишеш, какво е балон и т.н..... Много си объркан Джони.... Не съм сигурен дали е по принцип така или щото реалността на имотният пазар в София не ти харесва....Предполагам в програмирането си по-добър....

      Разбирам, че много неща те дърпат в разни посоки и не ти е лесно, но за твое добро е да си изясниш за СЕБЕ СИ нещата... Живота е кратък и е хубаво човек да е наясно какво иска и очаква от него....
      Значи моите числа са преиначени, а твоите не са, така ли?
      Намери ми една оферта в Люлин на цена 800 върху реалните квадрати! Със скица на стаите и площ на всяко помещение без стени и без да броиш терасите.
      Например 70 квадрата светла площ в Люлин за 56.000 Евро. Хайде да видим.

      Нещо от този сорт:
      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6dm8mt&f1=1

      Тук например квадратите са 48,7, а цената е 1053 на квадрат. При това не забравяй, че говориш за средна цена 800, т.е. реално по-големите дупки трябва да са по 600 примерно.

      В кварталите които ми харесват (и конкретно малката част от тях) повтарям са по 4000 и нагоре цените.
      Last edited by ejonny2376; 14.02.2021, 21:23.

      Коментар


      • https://home2u.bg/project/%D1%81%D0%...Ow3wtkJbKD7zjo
        Малииии, цени народни, всичко продадено почти.
        Па вие си чекайте Малката Русалка.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Аз давам оценка на цените на имоте в София. Това няма нищо общо с това къде ми харесва и къде не, нито къде ще живея. Понякога се налага да живееш там, където най-малко би искал.

          И не, не съм изкривил абсолютно нищо. Просто преправям откровените брокерски лъжи и лакърдии и давам сравнения и факти.
          Най-голямата лъжа на света е как средната цена в София е 1100. И как били най-достъпни жилищата в цяла Европа. Няма нищо вярно в това. Нищичко!

          Най-издутият ценово имотен балон в Европа е именно в София. Надценен пазар, 99,99% боклуци на пазара на средноевропейски цени, всичко това при най-ниските доходи в Европа и двойни лихвени нива. Това е мнението ми. Не обвързвам никого с него.
          Това е само твое лично мнение с тотално преиначени цифри така че да ти напаснат...
          Не бих се изненадал и толкова да е средната цена макар по моите справки да излиза около 1350 в момента за града по офертна цена с отстъпките да речем че е 1300. Защото ти гледаш само местата , които ти харесват, а в същото време пропускаш кварталите с най-много жилища като Люлин където истинският квадрат е около 800 евро....
          За балони е просто смешно да се коментира....нямаш никаква идея за какво пишеш, какво е балон и т.н..... Много си объркан Джони.... Не съм сигурен дали е по принцип така или щото реалността на имотният пазар в София не ти харесва....Предполагам в програмирането си по-добър....

          Разбирам, че много неща те дърпат в разни посоки и не ти е лесно, но за твое добро е да си изясниш за СЕБЕ СИ нещата... Живота е кратък и е хубаво човек да е наясно какво иска и очаква от него....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Голяма трагедия и на тази пешеходна пътека съм пресичал десетки пъти....Нямам спомен за друг подобен случай от много години въобще да се е случвал / имаше деца на ел локомотиви качени по спомен преди/, но подобни трагедии се случват навсякъде по света ...Например това...
            https://nova.bg/news/view/2019/12/13...BC%D0%BA%D0%B8

            Но в България не ми се е случвало банда от 15 годишни мургавелници да се опитват да ме оберат в метрото както във Франкфурт / то там бели няма така или иначе/....Е сбъркаха човека и не успяха ... Или пък в центъра на всеки втори ъгъл да ми просят за по 2 евро за бира....тва е от просперитет шъ знаеш....
            За мургавелниците си прав. Но за съжаление и нас ни чака същото. Поне в момента из центъра на София ги няма много. Иди обаче в някой малък град. Трагично е положението.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Не, няма да я промени. Нито пък някой е длъжен да се съгласява с мен. Водим дискусия.
              Аз поне се опитвам да давам конкретни примери и числа.
              Аз не съм живял в Германия и не ми се рови в нета за цени на газ вода ток.Тока е къде 60 стотинки.За квадратите и качеството на новото строителство съм напълно съгласен с тебе

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Аз давам оценка на цените на имоте в София. Това няма нищо общо с това къде ми харесва и къде не, нито къде ще живея. Понякога се налага да живееш там, където най-малко би искал.

                И не, не съм изкривил абсолютно нищо. Просто преправям откровените брокерски лъжи и лакърдии и давам сравнения и факти.
                Най-голямата лъжа на света е как средната цена в София е 1100. И как били най-достъпни жилищата в цяла Европа. Няма нищо вярно в това. Нищичко!

                Най-издутият ценово имотен балон в Европа е именно в София. Надценен пазар, 99,99% боклуци на пазара на средноевропейски цени, всичко това при най-ниските доходи в Европа и двойни лихвени нива. Това е мнението ми. Не обвързвам никого с него.
                Ами не купувайте ти и останалите паралии, ИТ та, футболисти, хулигани, клакьори и плеймейтки...извинявай, не те причислявам в този псевдоелит но спрете и цените ще паднат. Иначе как ще си купя аз.
                Определи си таргет, таван и не го надвишавай. Но...може и да почакаш 15 години някоя груба криза да смъкне сегашните нива.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Ако се съгласим с твоето мнение това ще промени ли реалността...
                  Не, няма да я промени. Нито пък някой е длъжен да се съгласява с мен. Водим дискусия.
                  Аз поне се опитвам да давам конкретни примери и числа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Мизерия, но не те убива ток насред пешеходната пътека, нали?
                    Днес едно младо момче си замина - оголен кабел на Гешов, топ локация според твоите схващания.
                    Само в Булгаристан може да се случат подобни абсурди. Обясни на близките му колко е мизерно в Германия и колко е топ в София.
                    Голяма трагедия и на тази пешеходна пътека съм пресичал десетки пъти....Нямам спомен за друг подобен случай от много години въобще да се е случвал / имаше деца на ел локомотиви качени по спомен преди/, но подобни трагедии се случват навсякъде по света ...Например това...
                    https://nova.bg/news/view/2019/12/13...BC%D0%BA%D0%B8

                    Но в България не ми се е случвало банда от 15 годишни мургавелници да се опитват да ме оберат в метрото както във Франкфурт / то там бели няма така или иначе/....Е сбъркаха човека и не успяха ... Или пък в центъра на всеки втори ъгъл да ми просят за по 2 евро за бира....тва е от просперитет шъ знаеш....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Аз давам оценка на цените на имоте в София. Това няма нищо общо с това къде ми харесва и къде не, нито къде ще живея. Понякога се налага да живееш там, където най-малко би искал.

                      И не, не съм изкривил абсолютно нищо. Просто преправям откровените брокерски лъжи и лакърдии и давам сравнения и факти.
                      Най-голямата лъжа на света е как средната цена в София е 1100. И как били най-достъпни жилищата в цяла Европа. Няма нищо вярно в това. Нищичко!

                      Най-издутият ценово имотен балон в Европа е именно в София. Надценен пазар, 99,99% боклуци на пазара на средноевропейски цени, всичко това при най-ниските доходи в Европа и двойни лихвени нива. Това е мнението ми. Не обвързвам никого с него.
                      Ако се съгласим с твоето мнение това ще промени ли реалността...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Дори и да съм сбъркал за водата - може би зависи от мястото... / Никол даде тази цифра преди месец тук/ Това не променя факта е умишлено кривиш цифрите за всяко едно нещо свързано с имотите.... Не знам какво мислиш, че ще постигнеш....?!
                        Като не ти харесва в София никой не те е вързал тук.... Света е пред теб не само Германия....
                        Аз давам оценка на цените на имоте в София. Това няма нищо общо с това къде ми харесва и къде не, нито къде ще живея. Понякога се налага да живееш там, където най-малко би искал.

                        И не, не съм изкривил абсолютно нищо. Просто преправям откровените брокерски лъжи и лакърдии и давам сравнения и факти.
                        Най-голямата лъжа на света е как средната цена в София е 1100. И как били най-достъпни жилищата в цяла Европа. Няма нищо вярно в това. Нищичко!

                        Най-издутият ценово имотен балон в Европа е именно в София. Надценен пазар, 99,99% боклуци на пазара на средноевропейски цени, всичко това при най-ниските доходи в Европа и двойни лихвени нива. Това е мнението ми. Не обвързвам никого с него.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Дори и да съм сбъркал за водата - може би зависи от мястото... / Никол даде тази цифра преди месец тук/ Всички консумативи и услуги са в пъти / 2 до безкрайност/ по-скъпи в Германия....Това не променя факта че умишлено кривиш цифрите за всяко едно нещо свързано с имотите.... Не знам какво мислиш, че ще постигнеш....?!
                          Като не ти харесва в София никой не те е вързал тук.... Света е пред теб не само Германия....

                          ПП Много се задържах в темата днес по неволя стига ми толкова , а ти си вярвай в каквото искаш :-)
                          Аз не го разбирам той уж спори с нас ама нещо на него си доказва.Тука лошо мрат хора ама търси тука да купува.Някаква двойнственост.Чудя му се направо.Явно не може да вземе решение....или иска да вземе такова решение което винаги ще изглежда правилно...което е невъможно.Човека просто го е страх да реши и да престане да сравнява и да мисли ако това ако онова.Везмаш си решението и си носиш кръста

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                            Ако оставим числата и сравняваме само по усещане, моето лично усещане е, че цените в София са по-близо до европейските в сравнение с всичко останало. За теб явно не е така.
                            Няма значение как е. Това написах, че не е необходимо да е най-изгодно. Може и дори да е най-неизгодно. Това не означава , че никой не може да живее тук. Винаги има и място, което е най-неизгодно за живеене вкакъвто и да било смисъл не само финансов обаче познай ? И в това място пак живеят хора....:-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Мизерия, но не те убива ток насред пешеходната пътека, нали?
                              Днес едно младо момче си замина - оголен кабел на Гешов, топ локация според твоите схващания.
                              Само в Булгаристан може да се случат подобни абсурди. Обясни на близките му колко е мизерно в Германия и колко е топ в София.
                              Това не се случва само в България.Категорично.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Не съм, кажи колко е цената на водата на кубик и тока на киловат и застраховката ГО ?
                                Някой да те спира да живееш в Германия ?

                                ПП
                                В Германия съм бил само на хотел...почти насила щото няма как.... Да не съм луд да живея в такава мизерия и общество ?!
                                Мизерия, но не те убива ток насред пешеходната пътека, нали?
                                Днес едно младо момче си замина - оголен кабел на Гешов, топ локация според твоите схващания.
                                Само в Булгаристан може да се случат подобни абсурди. Обясни на близките му колко е мизерно в Германия и колко е топ в София.

                                Коментар

                                Working...
                                X