IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Разплаках се, честно. Едно са приказките от детството, друго е реалността.
    А не знам дали си се разплакал знам само че истинският рев при теб предстои.Годинките си минават минават минават време курац пролази....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

      жонка, синко, честно казано нищо не разбирам от изповедите ти. Уж имаш пари в бизнес, в ценни книжа и в апартамент, ако продадеш всичко събираш 600К. Тогава се питам защо просто не събереш кеша и не отидеш да си живееш живота в Априлци на вилата на мама и тати? С тия кинти там ще си живееш царски до 90 години, ще ядеш и пиеш на корем.
      и какво ще стане с 10 000 000 лв чужди инвестиции, които джонката е довел в страната?
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Къща без торище и външен кенеф къща ли е, не мирише правилно
        Виждам че си попил от немската култура.Истински индоариец с лява резба

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Разплаках се, честно. Едно са приказките от детството, друго е реалността.
          жонка, синко, честно казано нищо не разбирам от изповедите ти. Уж имаш пари в бизнес, в ценни книжа и в апартамент, ако продадеш всичко събираш 600К. Тогава се питам защо просто не събереш кеша и не отидеш да си живееш живота в Априлци на вилата на мама и тати? С тия кинти там ще си живееш царски до 90 години, ще ядеш и пиеш на корем.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Ха ха ха кои са неграмотни я пак.Неграмотни са днешните и не само неграмотни ами и алчни и прости.Умиргам за къща с каменен покрив.Като ходих в Лещен в Ковачевица в Боженци много се кефех на къщите.Страхотия.Тва днешното са клефуци строителна вандалщина и простотия
            По скоро са самоуки и са крали занаят, сега са "учили" ама сламата на 2 катъра не могат да разделят. Опс те не знаят ни кво е слама ни кво е катър
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Джони запри тия приказки на едро бе човек.Казаха ти го къща и дом са две различни неща.И палат да купиш дом няма да имаш
              Къща без торище и външен кенеф къща ли е, не мирише правилно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Джони запри тия приказки на едро бе човек.Казаха ти го къща и дом са две различни неща.И палат да купиш дом няма да имаш
                Разплаках се, честно. Едно са приказките от детството, друго е реалността.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Бай пеше щот там има много, ама много камъни. Едно време дедите ми (преди 200-на години) като са се заселили на баиро и като са почнале да копат и зидат .... Имаше 200 метра каменни дувари по 50-60см и 2 метра високи да оградят мястото. На къщата са 80см в мазето, през 50-те са вдигнали 2-ри етаж со тухли и са махнали каменния покрив (аз само съм чувал за него), ама из селото има къщи и сега с каменни плочи за покрив.
                  Вечно и са го правили неграмотни ама затова па здрави и яки българи
                  Ха ха ха кои са неграмотни я пак.Неграмотни са днешните и не само неграмотни ами и алчни и прости.Умиргам за къща с каменен покрив.Като ходих в Лещен в Ковачевица в Боженци много се кефех на къщите.Страхотия.Тва днешното са клефуци строителна вандалщина и простотия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Нямам намерение да живея дългосрочно нито в ЮАР, нито в Азия. Съответно и няма да купувам там. Работя и печеля пари от цялата работа, затова и ходя по тези места за по-дълго.
                    В момента свестен имот под 400к-500к Евро в София няма, ти за 80к ми говориш. И това е защото цените са двойни на това, което би трябвало да бъдат, а качеството е под всякаква критика. Аз имам някакви елементарни изисквания към средата, не съм селски кокошкар, търсещ как да прецака държавата, за да му излезе тънко.

                    Я кажи ти какви две сделки сключи, да те видим какъв си тарикат и разбирач?
                    Джони запри тия приказки на едро бе човек.Казаха ти го къща и дом са две различни неща.И палат да купиш дом няма да имаш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                      Нищо не ти е ясно, не можеш 2+2 да вържеш да разбереш какво ти говорят отсреща и се налага да ти обясняват като на дете. На мен пък са ми любими такива ниционал-нихилистини индивиди като теб, които обичат да тръбят колко са тъпи и долни българите, все едно те не са българи, даже не разбират колко са смешни в очите на другите защото сами се обиждат. И кибичат във различни форуми да избиват комплекси, не само в този.

                      Българския имотен пазар е зле, но не виждам да си купил в ЮАР или Азия. Особено пък в ЮАР да живееш и да си мислиш, че е по-добре от България трябва да си пълно хахо в момента. Ти нито в чужбина нито тук ще купиш защото ти липсват основни ценности и си мислиш че хубав имот ще ти ги компенсира и ще ти донесе някакъв по-голям смисъл в живота, но проблема е, че ти вътрешно не знаеш какво искаш, а имотите са само подправка на живота, не е нужно да имаш много и да са престижни за да имаш пълноценен живот. А такъв имот никъде няма да намериш.

                      Отделно ако имаш пари едни 80-100-200 евро не би следвало да са проблем за да имаш място което да наречеш дом и да се прибереш.
                      Нямам намерение да живея дългосрочно нито в ЮАР, нито в Азия. Съответно и няма да купувам там. Работя и печеля пари от цялата работа, затова и ходя по тези места за по-дълго.
                      В момента свестен имот под 400к-500к Евро в София няма, ти за 80к ми говориш. И това е защото цените са двойни на това, което би трябвало да бъдат, а качеството е под всякаква критика. Аз имам някакви елементарни изисквания към средата, не съм селски кокошкар, търсещ как да прецака държавата, за да му излезе тънко.

                      Я кажи ти какви две сделки сключи, да те видим какъв си тарикат и разбирач?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Абе ясен си ми напълно. Типичният български Ганьо, търсещ начин да прецака държавата, да заобиколи законите и да се тупа в гърдите колко е велик и колко лева е спестил.

                        Няма по-прост народ от българския и ти си типичният пример за това:

                        https://frognews.bg/glasat-na-jabata...lgarskiia.html
                        Нищо не ти е ясно, не можеш 2+2 да вържеш да разбереш какво ти говорят отсреща и се налага да ти обясняват като на дете. На мен пък са ми любими такива ниционал-нихилистини индивиди като теб, които обичат да тръбят колко са тъпи и долни българите, все едно те не са българи, даже не разбират колко са смешни в очите на другите защото сами се обиждат. И кибичат във различни форуми да избиват комплекси, не само в този.

                        Българския имотен пазар е зле, но не виждам да си купил в ЮАР или Азия. Особено пък в ЮАР да живееш и да си мислиш, че е по-добре от България трябва да си пълно хахо в момента. Ти нито в чужбина нито тук ще купиш защото ти липсват основни ценности и си мислиш че хубав имот ще ти ги компенсира и ще ти донесе някакъв по-голям смисъл в живота, но проблема е, че ти вътрешно не знаеш какво искаш, а имотите са само подправка на живота, не е нужно да имаш много и да са престижни за да имаш пълноценен живот. А такъв имот никъде няма да намериш.

                        Отделно ако имаш пари едни 80-100-200 евро не би следвало да са проблем за да имаш място което да наречеш дом и да се прибереш.
                        Last edited by pwise; 01.03.2021, 18:21.

                        Коментар


                        • https://www.capital.bg/biznes/finans...um_se_zasilva/

                          Интересът към удължения кредитен мораториум се засилва

                          През януари заемите, по които временно не се плащат вноски, се увеличават с над 200 млн. лв. до 8.28 млрд. лв.

                          Коментар


                          • https://econ.bg/%D0%9D%D0%B0%D1%83%D...EqHo1CEOJrztn4

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Да Джони правил съм и не една а две.Имам и външна баня и тоалетна.Съжалявам че в твоите представи външната тоалетна е от 19 век ама традициите не са това което бяха.Аз предпочитам външната тоалетна.Ако имаш къщата и не си с две леви ръце за 100000 лева ще направиш чудеса чудеса.Дървото камъка и кирпича са страхотни материали.не подженявай старите къщи.Аз като почнах ремонта се удивих колко дълболи са основите и какви големи камъни са туряни.
                              Бай пеше щот там има много, ама много камъни. Едно време дедите ми (преди 200-на години) като са се заселили на баиро и като са почнале да копат и зидат .... Имаше 200 метра каменни дувари по 50-60см и 2 метра високи да оградят мястото. На къщата са 80см в мазето, през 50-те са вдигнали 2-ри етаж со тухли и са махнали каменния покрив (аз само съм чувал за него), ама из селото има къщи и сега с каменни плочи за покрив.
                              Вечно и са го правили неграмотни ама затова па здрави и яки българи
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Моля, пишете по темата.
                                रादोस्त

                                Коментар

                                Working...
                                X