IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    То е ясно, че всеки от нас ще се гътне един ден. Важното е да се наслаждаваш на живота и да имаш поне едни 15-20 години (след пенсиониране), през които да си здрав и да може да пътуваш и да посетиш места, на които не си бил. И да имаш достатъчно пара за харчене естествено.
    Поне 15 20г след пенсиониране ,евала ,дай боже за всички ! 71 г средно живее българския мъж. Имай в предвид ,че доста от по дълго живеещите идея нямат що живеят и се мъчат,много са малко процентно тия с хубавите старини .
    ПП Напоследък, имам в предвид последните 10-тина години ,може и да си внушавам ,но много млад народ си заминава,като епидемия е .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      А не знам дали си се разплакал знам само че истинският рев при теб предстои.Годинките си минават минават минават време курац пролази....
      То е ясно, че всеки от нас ще се гътне един ден. Важното е да се наслаждаваш на живота и да имаш поне едни 15-20 години (след пенсиониране), през които да си здрав и да може да пътуваш и да посетиш места, на които не си бил. И да имаш достатъчно пара за харчене естествено.

      Коментар


      • Тук нивото е по-високо тая вечер.
        Джонката много е вдигнал летвата и обичайните топ инвеститори в темата не смеят да гъкнат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

          жонка, синко, честно казано нищо не разбирам от изповедите ти. Уж имаш пари в бизнес, в ценни книжа и в апартамент, ако продадеш всичко събираш 600К. Тогава се питам защо просто не събереш кеша и не отидеш да си живееш живота в Априлци на вилата на мама и тати? С тия кинти там ще си живееш царски до 90 години, ще ядеш и пиеш на корем.
          Това е една от идеите ми, просто ми е малко рано за това, а и все още не мога да си го позволя съвсем. Имам енергия и ми се работи. Може би до 50тата си годишнина ще работя (ако съм жив и здрав), после мисля само да пътувам. Идеята ми е като на тебе дедо попе - да има 3 имота. Планински, морски и градски. И да имам избор къде да съм, когато съм в БГ. Съответно и да ми остане кеш, който да харча.

          Кешът за харчене засега планирам да идва от дивиденти - за целта ми трябва още малко напън, за да придобия още повече дялове. Съответно и стойността на компанията да се увеличи. А за това трябва още много работа и да се открият още офиси по света, както и да сключим по-дългосрочни договори.

          Планинският имот е уреден - Априлци. Там имам 2 вили, може и да построя нова и по-модерна, защото парцели имам достатъчно много.
          Градският в София трябва да е поне 150 квадрата светли. За целта ще продам двата апартамента във Вазов един ден и ще купя по-голям, на място което ми харесва (а такива почти няма както знаеш).
          Морският е лесен, защото там цените са смешни и едва ли ще се качат много. Едни 200к максимум ще ми стигнат за там.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Виждам че си попил от немската култура.Истински индоариец с лява резба
            попил е култура ми янко.
            препоръка е

            Коментар


            • https://standartnews.com/biznes/imas...V-yvyGeyjT3fF4

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Бати Бойку ши му ги гепи
                он не се занимава с гепене на виртуални инвестиции
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  и какво ще стане с 10 000 000 лв чужди инвестиции, които джонката е довел в страната?
                  Бати Бойку ши му ги гепи.Фантазиите са хубаво нещо ама Замаушката никой не мое го победи.Само как действа тихомълком изотзадзе.Аз го очаквам след няколко месеца да се появи и да обяви че продава улица Московска

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Разплаках се, честно. Едно са приказките от детството, друго е реалността.
                    А не знам дали си се разплакал знам само че истинският рев при теб предстои.Годинките си минават минават минават време курац пролази....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                      жонка, синко, честно казано нищо не разбирам от изповедите ти. Уж имаш пари в бизнес, в ценни книжа и в апартамент, ако продадеш всичко събираш 600К. Тогава се питам защо просто не събереш кеша и не отидеш да си живееш живота в Априлци на вилата на мама и тати? С тия кинти там ще си живееш царски до 90 години, ще ядеш и пиеш на корем.
                      и какво ще стане с 10 000 000 лв чужди инвестиции, които джонката е довел в страната?
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Къща без торище и външен кенеф къща ли е, не мирише правилно
                        Виждам че си попил от немската култура.Истински индоариец с лява резба

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Разплаках се, честно. Едно са приказките от детството, друго е реалността.
                          жонка, синко, честно казано нищо не разбирам от изповедите ти. Уж имаш пари в бизнес, в ценни книжа и в апартамент, ако продадеш всичко събираш 600К. Тогава се питам защо просто не събереш кеша и не отидеш да си живееш живота в Априлци на вилата на мама и тати? С тия кинти там ще си живееш царски до 90 години, ще ядеш и пиеш на корем.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Ха ха ха кои са неграмотни я пак.Неграмотни са днешните и не само неграмотни ами и алчни и прости.Умиргам за къща с каменен покрив.Като ходих в Лещен в Ковачевица в Боженци много се кефех на къщите.Страхотия.Тва днешното са клефуци строителна вандалщина и простотия
                            По скоро са самоуки и са крали занаят, сега са "учили" ама сламата на 2 катъра не могат да разделят. Опс те не знаят ни кво е слама ни кво е катър
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Джони запри тия приказки на едро бе човек.Казаха ти го къща и дом са две различни неща.И палат да купиш дом няма да имаш
                              Къща без торище и външен кенеф къща ли е, не мирише правилно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Джони запри тия приказки на едро бе човек.Казаха ти го къща и дом са две различни неща.И палат да купиш дом няма да имаш
                                Разплаках се, честно. Едно са приказките от детството, друго е реалността.

                                Коментар

                                Working...
                                X