IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

    бай Пеше, язе мислех, че Ратко ти е преател. Недей така с лошо де. Пък и в тая бабангъза там, хора съществуват.
    Венко ми е приятел ама тва с папурковските имоти няма как да се случи при мене.Квартала е един от най непривлекателните за мене заедно с Дружба и Люлин

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Питай Венко той е специалиста.Я у Папурково не стъпям.За мен тва е панелно телефонджийско гето.Един краен квартал осран до краен предел
      бай Пеше, язе мислех, че Ратко ти е преател. Недей така с лошо де. Пък и в тая бабангъза там, хора съществуват.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Don 0815 Разгледай мнение

        Долу питаше xshell защо не продават. Ами защото не могат, няма интерес. Иначе е възможно преотстъпване на правата и задълженията от предварителния договор с тристранно споразумение с инвеститора, ако се излъже някой.
        И как отчитаме има или няма интерес без да има оферти

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sunlight Разгледай мнение

          Как да продадат предварителен договор? То тва още не са имоти. Няма акт 14.
          Долу питаше xshell защо не продават. Ами защото не могат, няма интерес. Иначе е възможно преотстъпване на правата и задълженията от предварителния договор с тристранно споразумение с инвеститора, ако се излъже някой.
          Last edited by Don 0815; 14.03.2021, 21:49.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

            Няма никакви проблеми, просто е през познати, продавачите в момента имат по-добри инвестиционни възможности и им трябва кеш, чиста инвестиционна възможност за мен, която не се случва често.
            Питах, тъй като наистина не знам нищо за тази сграда в ливадите, а някой може да сподели нещо, а в случая имаше важен коментар от колега. Ако се съди от сайта на строителя, продаден е на 90 % процента, първоначалните вноски са ниски, т.е. би трябвало да има интерес да го завършат. Освен това може и да попадна . След като изляза от всичко, вече може би ще приема догодина за нормално да се набия на нещо то 200 -250 К в предпочитани райони, така или иначе ще съм се възползвал от лудоста на пазара и ще съм по-склонен да приема максимата от където дошло и там отишло.
            700 евро/м2 не ми се вижда с голяма надценка над себестойността а и разбирам, че има отстъпка от продажните цени на инвеститора. Изглежда ми изгодно отстрани. Успех.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Не знам как ги намираш все такива оферти и нямам представа от този комплекс, но за под 700 евро и без първи и последен етаж ми изглежда оферта с някакви скрити проблеми....Не може да има толкова заблудени продавачи при достъпността на нета...
              Няма никакви проблеми, просто е през познати, продавачите в момента имат по-добри инвестиционни възможности и им трябва кеш, чиста инвестиционна възможност за мен, която не се случва често. Не ми се иска да задълбавам, тъй като има личен елемент намесен. Ако го взема, ще пиша по-подробно, защото за разлика от имота на морето, който превъртях за 1 месец, тук не са намесени бизнес интереси на близки хора. Аз никога не изопачавам в твърденията си, вероятно и затова ми се получават засега нещата в професионален план, където доверието е същесетвен елемент, та и по форумите не си позволявам да представям нещата в различна светлина от реалната, за да спечеля спор, просто не виждам смисъл в това.
              Питах, тъй като наистина не знам нищо за тази сграда в ливадите, а някой може да сподели нещо, а в случая имаше важен коментар от колега. Ако се съди от сайта на строителя, продаден е на 90 % процента, първоначалните вноски са ниски, т.е. би трябвало да има интерес да го завършат. Освен това може и да попадна към 73-то училище, което да дойде като бонус черешка.
              Междудругото и едно нещо се пече на вилния гръцки пазар, ама там още е голяма каша, която не ми се обяснява тук. Като за понижител в бая имоти се намесих напоследък, но се надявам нищо да не остане за мен. След като изляза от всичко, вече може би ще приема догодина за нормално да се набия на нещо то 200 -250 К в предпочитани райони, така или иначе ще съм се възползвал от лудоста на пазара и ще съм по-склонен да приема максимата от където дошло и там отишло.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                Този в "Гоце Делчев" е в ливадите. Прозвъних го миналата година в края и брокера си призна, тогава на няколко пъти го сваляха до към 190 К и никой не го взе явно. Мега нагли мошеници, които лъжат с локацията. За Вазов тук бях давал пример с един апартамент офериран от 3-ма брокера, всеки пуснал обявата с различна квадратура. Супер смях.
                Същата работа като Ив.Вазов от твоя линк, както спомена от Джонката. Ясно е колко са реални увеличенията. Нещата дето не ги искат им вдигат цените, за да си мислят балъците, че поскъпват и да се мятат като риби на сухо да купуват, а други чичаци да си смятат на хартия колко са забогатели и какви умели инвеститори в НИ са. А през това време кинти правят някакви тарикат строители.
                Уви това е положението с брокерите....
                Положението с измамните обяви е трагично - като се сетя какво ли не съм се нагледал - например гаража включен в площта масово, после го вадят и свалят цената с 20К примерно и т.н.... Правят истински чудесии , измами и умишлени прецаквации ...поне за мен дразнещо много....
                Всичко това се разбира чак като тръгнеш реално да купуваш и разочарованието е голямо....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Не знам как ги намираш все такива оферти и нямам представа от този комплекс, но за под 700 евро и без първи и последен етаж ми изглежда оферта с някакви скрити проблеми....Не може да има толкова заблудени продавачи при достъпността на нета...
                  може да са някаква затворена секта.
                  преди намери, купи и в рамките на месец продаде с голяма горница.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                    Песи издаде накрая районите
                    Как мое да съм толкова наивен и да се издам, че Ливадите Изток са ми на сърцето :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                      Благодаря за отговора!

                      Поддръжка 0,30 евро без ДДС изглежда ОК.

                      Това, което ми предлагат също изглежда добре сравнене с цената по твоята оферта. Да видим колко бързо ще успея да го развържа.
                      Не знам как ги намираш все такива оферти и нямам представа от този комплекс, но за под 700 евро и без първи и последен етаж ми изглежда оферта с някакви скрити проблеми....Не може да има толкова заблудени продавачи при достъпността на нета...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Тва в Швейцария ли????Не ми се вярва
                        може и в италЯнската част да е.
                        а може и в нечие въображение.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Тва в Швейцария ли????Не ми се вярва
                          Разбира се че не е така , в обявата си е написано....Игран мач четеш...:-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от seeker33 Разгледай мнение
                            Този филм много пъти сме го гледали в старата тема...

                            Minimum bid 22500 Property in auction For information call an Auction Service consultant via the Rinnovacasa switchboard numbers

                            Иначе ще се радвам да не е така и това да е крайната цена и никой да не се заблуждава с безумни инвестиции в София и особено в Папурково :-) Както сам си преценил правилно наемоотдаването е мъртъв бизнес в София вече...
                            Ако човек се прецака и земе тухла по-изгодно е празна да седи....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              ах това кисело, много кисело грозденце.
                              Кое грозденце е кисело бе човек?Да си купиш апартамент насред къра срещу БП е идиотия неземна за мен.Не сси живял в Центъра и не можеш да разбереш какво е.Аз на къра не отивам не защото гроздето е кисело а защото е безумие,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от seeker33 Разгледай мнение
                                Ще взема да инвестирам на Лаго ди Лугано. Студия 60м2 за 20к. За 100к може да си вземеш 3стаен с гледка към езерото.
                                Тва в Швейцария ли????Не ми се вярва

                                Коментар

                                Working...
                                X