IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

    е не трябва да се губи връзката с родината. Човек е хубаво да се убеди че, мутрите и мошенниците все още се налагат. Като гледам тук 50% гладни брокери, 10% мошенници от строителния бранш и 35% 20стотинковци на пост и 5% дето са тук да им гледат сеира като мен.
    Май си скъсал връзката с реалността.Как пък една мутра не дойде да ме притеснява през живота ми?Как един агент руски или американски не дойде да ме притеснява все на вас преуспелите някой ви е виновен и някой ви пречи на великите дела.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

      Никакво Мяу не може да дойде. На НИ пазара няма по-голямо дъно от това в което никой не купува. Просто ликвиднистта е 0, какво значение имат цените при положение , че всеки иска да продаде а купувачи няма. Единственото МЯУ ще е в житейските кризи на 95% от пишещите тук. Та за това ще има много сеир и сеирджиите ще стават все повече ...
      Ти май още не си чул часовника.Айде ставай че е време да ходиш да събираш боклука на немците.пак се успа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

        Аз също съм милионер между другото
        Знаем знаем хи хи хи хи хиииииииииииих.Да благодарим на Лорда за темата магнит за безимотни милионери печелещи милиони от борсата и бизнеса....и рутещи цените на имотите

        Коментар


        • Поздрав за сите мелеонери от НСИ:

          изменение спрямо съответното тримесечие на предходната година %

          София
          Тип на закупените жилища 2020 IV тримесечие
          Общ ИЦЖ 8.6
          Нови жилища 4.5
          Съществуващи жилища 11.3

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

            е добре, амааа... си измисли и легенда. Примерно собственик си на мол или строиш небостъргача на Черни връх или нещо подобно.
            Ти пък какво се учудваш. 1 милион лева са има-няма 3 апартамента. Започваш ли вече да усещаш колко е смешен балона на НИ или ще чакаш и тази година 30% нагоре да станат 1.3 милиона?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

              е добре, амааа... си измисли и легенда. Примерно собственик си на мол или строиш небостъргача на Черни връх или нещо подобно.
              верно , всеки трябва да си има легенда. Се се сетих за една > продавам 50м2 (демек физически 25м2 ж.площ ) в Дружба за 500 000Е ! Ако се заядете че по курса на лева 0,5 млн Евро не са 1 млн лева , да така е ама си продавам насраните гащи и в Ебей за още 30 000Е и от там вече титалата милионер ми е сигурна
              Милионер съм !
              Last edited by simbad; 26.03.2021, 13:04.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение
                Тука сме само милионери , не работим, купуваме имоти на конвеир и тн
                Който иска да живее дълго и да си изхарчи милионите се изнася по периферията.
                София е един голям некропол и хилядолетните собственици не се кефят много като някой им се намества на имотите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                  Аз също съм милионер между другото
                  Тука сме само милионери , не работим, купуваме имоти на конвеир и тн

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                    Аз също съм милионер между другото
                    е добре, амааа... си измисли и легенда. Примерно собственик си на мол или строиш небостъргача на Черни връх или нещо подобно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      ако си спрял в очакване на нещо, което ще ти 'оправи живота' - не го чакай.
                      ако се надяваш с жилищни НИ тепърва да реализираш големи печалби - не се надявай.

                      движи си нещата и си използвай времето и силите докато ги имаш, а дали и как ще дойде голямото мяу... по-добре да не идва, че тук ще стане мнооого тихо.


                      ашколсун! Пак ни метна. Толкова време проповядваше, че не било въпроса ДАЛИ, а КОГА щело да доде гоУемото и огрОмно МЯУ, а сега друга песен пееш, по добре било да не идва. А ние защо изручахме толко жабета и кътахме кеш, който сега не струва нищо?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                        бай Пеше, ама жони, замаушката и феникса верно са мелеонере. Аз лично видех как фениксчо купи 3бр. 3-стайни в Берн (Швейцария) и с остатъка от кеша купи един от Соломоновите острови. Замаушката пък един преател ми каза, че ресторанта дето купи е станал най-луксозния в БГ с цели 3 звезди на Мишелен. Само жони бедничкия я кара с 2000 евро доход на ден.
                        Аз също съм милионер между другото

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          ако си спрял в очакване на нещо, което ще ти 'оправи живота' - не го чакай.
                          ако се надяваш с жилищни НИ тепърва да реализираш големи печалби - не се надявай.

                          движи си нещата и си използвай времето и силите докато ги имаш, а дали и как ще дойде голямото мяу... по-добре да не идва, че тук ще стане мнооого тихо.
                          Никакво Мяу не може да дойде. На НИ пазара няма по-голямо дъно от това в което никой не купува. Просто ликвиднистта е 0, какво значение имат цените при положение , че всеки иска да продаде а купувачи няма. Единственото МЯУ ще е в житейските кризи на 95% от пишещите тук. Та за това ще има много сеир и сеирджиите ще стават все повече ...
                          Last edited by simbad; 26.03.2021, 12:52.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

                            Брокерската арогантност нямала граници, ще се подиграват с църквата сега. Свършиха им никовете със доячи стригачи и касапи.
                            Емиии така е, като немаше сделки, взех та станах послушник. Но владиката виде в мене истински божи служител и ми даде собствена енория. Наскоро даже кретенчо ми се изповяда в храма и си призна, че си му ходил на гости в страноприемницата и там сте мърсували даже той се бил влюбил в тебе. Та дойде да си излее душата. Ти симба кога ще дойдеш да се пречистиш душевно?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
                              А гоУемо МЯУ ще има ли? Да чекаме или да не чекаме??? Туй е сега въпросот.
                              ако си спрял в очакване на нещо, което ще ти 'оправи живота' - не го чакай.
                              ако се надяваш с жилищни НИ тепърва да реализираш големи печалби - не се надявай.

                              движи си нещата и си използвай времето и силите докато ги имаш, а дали и как ще дойде голямото мяу... по-добре да не идва, че тук ще стане мнооого тихо.



                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                                А гоУемо МЯУ ще има ли? Да чекаме или да не чекаме??? Туй е сега въпросот.
                                Брокерската арогантност нямала граници, ще се подиграват с църквата сега. Свършиха им никовете със доячи стригачи и касапи.

                                Коментар

                                Working...
                                X