IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Ти си никой за да ми поставяш условия...
    Кой съм аз е все тая. Дръж си на уговорката и сме ОК.
    Last edited by X_Y; 08.04.2021, 09:05.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Готов ли си да заложиш къщурката в Редута, ако се окаже че съм купил? Ако много настояваш, може и да уредим една очна ставка с адвокатите ми (но тогава ще плачеш). Освен къщата, може и за клевета и обида да те осъдя.

      Нещо пак почна с обидите и това не ми харесва никак. Нещо се бяхме уговорили с теб. Оттогава и една дума не съм казал по твой адрес.
      Ти си никой за да ми поставяш условия...
      Клевети се реална личност
      Last edited by X_Y; 08.04.2021, 09:05.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

        При всички случаи печелят по-мобилните хора защото винаги ще има място където са добре дошли на по-изгодни данъци или облекчения
        Не се оправдавай пред жената...никъде няма да си добре дошъл...колкото си по-мобилен, толкова какалашката по навътре влиза

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Електроджон, че лъже и маже е ясно, никога нищо не е купил. По-голям измамник и от Замаушката, но в пъти по-нагъл от ранга на Накавръка и Пирамид. Безмерна НАГЛОСТ. За разлика от него, Замаушката като се оля и оповръща, се скри под друг ник. Въпрос на умения е да го разкрия под кой, но съм близо. Уникално прости тролове..лесна sfp програма за която не са и чували тези прости български " програмисти", ще ги свари по оцапаните им гащи. Те и за five eyes не са чували завалиите простовати мизерници, нито, че имаме вече офис във Франкфурт
          Готов ли си да заложиш къщурката в Редута, ако се окаже че съм купил? Ако много настояваш, може и да уредим една очна ставка с адвокатите ми (но тогава ще плачеш). Освен къщата, може и за клевета и обида да те осъдя.

          Нещо пак почна с обидите и това не ми харесва никак. Нещо се бяхме уговорили с теб. Оттогава и една дума не съм казал по твой адрес.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
            Джонито е измислен герой, попа поне има нещо в Банско за това му вярвам, но на джонито лъжите са му многоoooo плоски. Той сделка в БГ никога не е минавал.
            Прав си, много е гадно откровен лъжец и измамник да пише в тема за реални активи с цел изкривяване възходящия тренд. Какво ще постигне, ако се питаме...нищо..само подигравки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

              Недоумяваш защото не четеш. Това е икономика по учебник. Много хора печелят от високи данъци, ако не беше така нямаше да ги има. Печели всеки който реинвестира в бизнес например. Ако реинвестираш не плащаш данъци. .
              Aко реинвестирам в бизнес какво точно печеля при данъчна ставка 20% сравнeно с данъчна ставка 10%?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                От избирател на БСП не може да се очаква много по принцип. Те са и без това само разни живеещи в 70те години на миналия век. Заплатката е пичага и не вярвам чак до там да е стигнал.
                Все пак съм крайно любопитен при какви обстоятелства по-високите данъци устройват когото и да било. Това ще да е някакъв нов революционен макроикономически модел. Да не говорим за загрижеността му как другите държави били ощетени от нашата данъчна система...Недоумявам.
                Недоумяваш защото не четеш. Това е икономика по учебник. Много хора печелят от високи данъци, ако не беше така нямаше да ги има. Печели всеки който реинвестира в бизнес например. Ако реинвестираш не плащаш данъци. Също печелят тези със съхранени инвестиции, понеже разполагаемия доход на всички пада, но съществуващи инвестиции стават по ценни. Печелят и тези които нямат заеми, понеже обслужването става по-трудно с намален доход. Печелят и много други в зависимост какви облекчения ще има в закона, определено там се крият доста неизвестни. При всички случаи печелят по-мобилните хора защото винаги ще има място където са добре дошли на по-изгодни данъци или облекчения. Въпрос на детайли е кое е добре и кое ще е зле.
                Last edited by X_Y; 08.04.2021, 09:02.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                  Джонито е измислен герой, попа поне има нещо в Банско за това му вярвам, но на джонито лъжите са му многоoooo плоски. Той сделка в БГ никога не е минавал. Вярно си е май друг псведоним на немския несретник, и темата е пълна с повече глупости от на попа и еднаквите мнения за 30-те процента. Вижте как изчезна г-н инвеститор в немско село от както се завъртя джонито тук.
                  Аз си взех едни 120 ваканционни квадрата - въздуха е кристален, наздраве от мен!
                  Брокерче, сега пък с тоя ник ли реши да пишеш простотии?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                    Портфолиото е валутно следящи фондове, ЕМ и разни други неща с висок риск, също готови документи за отваряне на фирма на няколко места по света където евентуално да се преместя в зависимост от закона дали позволява да прекарвам разход или не. Аз за това съм говорил.

                    Да за 2021 още ще са вдигнати данъците най-вероятно. Не знам защо думите на Йелън сякаш за майтап ги имате. До края на лятото 140 държави каза. Доста е вероятно това. Ако се размотават много с изборите може да се отложи но вдигането на данъците е спешно заложено в глобалната програма.
                    Ти си прекарвай разходите където искаш. Това и аз го правя, при това доста успешно. Как по-високите ставки в БГ биха те устроили лично теб? Това не схващам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                      Джонито е измислен герой, попа поне има нещо в Банско за това му вярвам, но на джонито лъжите са му многоoooo плоски. Той сделка в БГ никога не е минавал. Вярно си е май друг псведоним на немския несретник, и темата е пълна с повече глупости от на попа и еднаквите мнения за 30-те процента. Вижте как изчезна г-н инвеститор в немско село от както се завъртя джонито тук.
                      Аз си взех едни 120 ваканционни квадрата - въздуха е кристален, наздраве от мен!
                      Електроджон, че лъже и маже е ясно, никога нищо не е купил. По-голям измамник и от Замаушката, но в пъти по-нагъл от ранга на Накавръка и Пирамид. Безмерна НАГЛОСТ. За разлика от него, Замаушката като се оля и оповръща, се скри под друг ник. Въпрос на умения е да го разкрия под кой, но съм близо. Уникално прости тролове..лесна sfp програма за която не са и чували тези прости български " програмисти", ще ги свари по оцапаните им гащи. Те и за five eyes не са чували завалиите простовати мизерници, нито, че имаме вече офис във Франкфурт

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Човекът наема от мнооого години и мести. Щото троши, съсипва жилището и пак мести. И така впериод. Нали ти каза, забравил си. Стратегията му е уникална.
                        От избирател на БСП не може да се очаква много по принцип. Те са и без това само разни живеещи в 70те години на миналия век. Заплатката е пичага и не вярвам чак до там да е стигнал.
                        Все пак съм крайно любопитен при какви обстоятелства по-високите данъци устройват когото и да било. Това ще да е някакъв нов революционен макроикономически модел. Да не говорим за загрижеността му как другите държави били ощетени от нашата данъчна система...Недоумявам.
                        Last edited by X_Y; 08.04.2021, 09:01.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                          Джонито е измислен герой, попа поне има нещо в Банско за това му вярвам, но на джонито лъжите са му многоoooo плоски. Той сделка в БГ никога не е минавал. Вярно си е май друг псведоним на немския несретник, и темата е пълна с повече глупости от на попа и еднаквите мнения за 30-те процента. Вижте как изчезна г-н инвеститор в немско село от както се завъртя джонито тук.
                          Аз си взех едни 120 ваканционни квадрата - въздуха е кристален, наздраве от мен!
                          Къде бре? Кажи ако не е тайна. Честито! Планина ли?
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                            Колко политици се изредиха да ти казват че ще ти вдигнат данъците, и от ГЕРБ и от БСП, и от ЕС, и от САЩ глобално, още тази година. Ти пак не вярваш
                            И на мене не че ми харесва. Но това е фактът и това е начина по който съм позициониран в портфолиото така че ме устройва най-много. Не е защото обичам да плащам данъци, а защото с просто око се вижда че предстои. Ти не си продаде кофторите когато ти казах и съотвено си позициониран по долни гащи когато в електронната ти декларация цъфнат едни ОГРОМНИ СУМИ. Не те знам дали говориш езици даже дали изобщо съществува вариант извън българия за теб, може би не.

                            Даже ме радва еуфорията по офертните цени и ми се иска повече да се качат та и данъците да са по-големи.
                            Отностно инфлацията - инфлацията е само при активите, няма кой знае колко инфлация в трандиционната кошница. Има си цели учебници по темата, няма да те отегчавам, но инфлацията при имотите е оргомен проблем за демографията и за неравенството а и за климата. Създават се грешните стимули в обществото да си блокират взаимно ходовете в живота и политиците изтръпват от това.
                            И като ми вдигнат данъка от 300 на 400 лв и ще го хлъзна без пари. Чакай. Имот държи само който може да си го позволи и има резервен план за експлоатация ако наемите се закучат. Инвеститори/строители разкарват. Има разлика. Това е бизнеса им. Аз лично целя дългосрочна инвестиция, разбирай около 20 години и над капиталова....евентуално, а може много повече и наследниците да я прибират, що аз.
                            Но ти купи от разкарващите да видя какво ще купиш.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Джонито е измислен герой, попа поне има нещо в Банско за това му вярвам, но на джонито лъжите са му многоoooo плоски. Той сделка в БГ никога не е минавал. Вярно си е май друг псведоним на немския несретник, и темата е пълна с повече глупости от на попа и еднаквите мнения за 30-те процента. Вижте как изчезна г-н инвеститор в немско село от както се завъртя джонито тук.
                              Аз си взех едни 120 ваканционни квадрата - въздуха е кристален, наздраве от мен!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Какво е това портфолио, при което да те устройва най-много вдигането на данъците? Можеш ли да споделиш? Крадеш пари ли? Не декларираш доходи?
                                Струва ми се, че си ,малко на принципа на Нане и Вуте. Че и за БСП да вземеш да гласуваш...Това си е жив мазохизъм ако питаш мен.

                                Впрочем ако си спомняш, твъдеше че и за 2021 година било сигурно вдигането на данъците. Разчиташе. че БСП ще дойде на власт с предсрочни избори ли?
                                Портфолиото е валутно следящи фондове, ЕМ и разни други неща с висок риск, също готови документи за отваряне на фирма на няколко места по света където евентуално да се преместя в зависимост от закона дали позволява да прекарвам разход или не. Аз за това съм говорил.

                                Да за 2021 още ще са вдигнати данъците най-вероятно. Не знам защо думите на Йелън сякаш за майтап ги имате. До края на лятото 140 държави каза. Доста е вероятно това. Ако се размотават много с изборите може да се отложи но вдигането на данъците е спешно заложено в глобалната програма.

                                Коментар

                                Working...
                                X