IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 9 от малките български градчето с над 50% ръст

    https://m.profit.bg/imoti/9-ot-malki...otnite-sdelki/
    РАДОМИР -86,99 РЪСТ

    103бр. сделки в Чепеларе!!! За тримесечие. Инак в София има 30 купувача

    Last edited by 13ADROL; 25.04.2021, 16:25.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

      Преди три месеца писах тук, че българите от чужбина започват масово да купуват апартаменти. Явно така е не само в София, но из цялата страна. Сега е моментът да се продаде ненужен имот в прованса и да се купи жилище. Бързайте, щото много хора се усещат. Възможно е още до края на лятото цените в София да направят двуцифрен ръст.
      Ефектът от увеличения брой сделки, тепърва ще се отрази в цените през второто тримесечие.
      Бургас-1493
      Варна- 2578

      За второто тримесечие със сигурност знам за една сделка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
        В Пловдив бият резултатите дори от 2005-та

        https://m.24chasa.bg/novini/article/9732972

        Заплатка, кажи нещо за 30-те купувачи на кръст.
        Преди три месеца писах тук, че българите от чужбина започват масово да купуват апартаменти. Явно така е не само в София, но из цялата страна. Сега е моментът да се продаде ненужен имот в прованса и да се купи жилище. Бързайте, щото много хора се усещат. Възможно е още до края на лятото цените в София да направят двуцифрен ръст.

        Коментар


        • В Пловдив бият резултатите дори от 2005-та

          https://m.24chasa.bg/novini/article/9732972

          Заплатка, кажи нещо за 30-те купувачи на кръст.
          Last edited by X_Y; 25.04.2021, 11:13.

          Коментар


          • Последните постове само от харни хора.Само така да върви темата.
            Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
              Долетяха интересни новини от съседна Турция за един солиден инвеститор, чието дружество у нас строи един от най-мащабните проекти в София (онзи в Младост на бул. "Малинов"). Ще видим какво ще е отражението върху софийския обект. Дано не се превърне в паметник на "зеления" купувач.
              На мен не ми е чудно, имайки предвид какво и накъде тласка Турция гения Ердоган, какво се случва с турската икономика, валутата и и бизнеса как се контролира. Даже много се забавиха с фалита.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                Като стихотворение си го написал. Евала. Точно така си е.
                Заплатич, като гледам цени на имоти в Плевен и Русе и лошо ми става, колко да са в София.
                И не мен не ми харесва, не можах да си наместя кеша както трябва. Ще се диверсифицира, това е ясно, но трябваше поне още един два имота да се купят на цени от 2017. Сега е трудно, но ако живеех в Сф щях да избера Обеля или Ботунец, но за инвестиция не става. Така че опичай си акъла какво следва с цените, парното, хляба и разходите за живот в следващите няколко години. И чакай имот по 1000€ в Сф.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • ех, дедо поп пак позна: Криптопроблемите на Турция продължават със срива на още една борса:: Investor.bg

                  дали не му подсказва некой горе от небето??? :-))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

                    доста си прав за написаното
                    целта е била съвсем друга в началото
                    сега тук са останали само шматките тролове
                    които за да не ги режат директно
                    им подхвърлят по някой лев на ден
                    за да държат темата най отгоре

                    нищо от писаниците на повечето
                    'повишители ' не отговаря на истината
                    а някой неща просто са си извън темата
                    кой го интересува и как се влиаят имотите
                    от полюциите на 13TROL и караЕбански
                    за виртуалните им имоти
                    по море планина и във въздуха

                    тук просто се разменят реплики
                    без смисъл и тук там някоя
                    псувня като на многониковия клир от
                    караваната Седларов Чифликчииски

                    чудно ми е това модератори и
                    админи не го ли виждат
                    не го ли знаят
                    Като стихотворение си го написал. Евала. Точно така си е.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Оппа!

                      Какво ли предстои за вложилите там пари?

                      Дори да речем реализират проекта с намалена площ (91 882 кв.м -> 30 000 кв.м.)

                      https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021...home_mainStory
                      Гранд Каньона още през май миналата година писах че е спрян, сайта им беше закрит, на телефоните никой не отговаряше. Умрела работа отдавна. Имат нещо започнато което дори не е консервирано. Това беше проекта който най-много ме интересуваше по едно време ама искаха по 2К евро квадрат и ме убеждаваха че се продавало много бързо и всичко е резервирано за някакви богати турци и гърци

                      Коментар


                      • Долетяха интересни новини от съседна Турция за един солиден инвеститор, чието дружество у нас строи един от най-мащабните проекти в София (онзи в Младост на бул. "Малинов"). Ще видим какво ще е отражението върху софийския обект. Дано не се превърне в паметник на "зеления" купувач.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Много си смотан... Аз нищо не целя, ако не си разбрал опитах се да те защитя, всъщност това, което писах е истината според мен. А относно Бриз, аз работа там нямам затова не ходя. Ако не броим разходките до паметника. Живея в Конфуто - един много читав квартал според моите разбирания.
                          Предлагали са ти кайсиева, защото там има много ново, което трябва да се продава. Обаче с новото на всяка поляна стана много застроено без въздух.
                          Варненец никога няма да каже Кайсиевата градина, винаги ще каже Кайсиева.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение



                            чудно ми е това модератори и
                            админи не го ли виждат
                            не го ли знаят
                            Виждат го, но кой бяга от повече трафик към сайта и съответно повече и по- скъпи реклами

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram
                              точно това ме усъмни, че е луда работа и затова го питах крети...
                              диска е пич и много толерантен човек няма кой да му има зъб - няма за какво.

                              луда работа е това, който и да ги прави тия глупости са единствено и само кавга да става и накрая пак ще спрат доста хора (и аз в това число) да влизат в тази тема ... даже си мисля, че това е целта.
                              В тази тема нивото е под нулата и почти няма нищо полезно вече. Евала на Диска с неговите разбори и бих му изпратил бутилка добра реколта където каже, заради полезността и конкретиката. Само ми трябва адрес, телефон и име, може да не е неговото и изпращам.
                              Аз си пуснах за продажба единия инвестиционен апартамент, който е пред завършване и влязох в друг, където се искат само 30% на първа копка, която още не е почнала и остатъка на Акт 16, за 1 година смятам да изляза. Междувременно чакам в квартала в който искам да живея 2 проекта на зелено да започнат, до края на годината и да си взема за живеене на семейството нещо там, където ми харесва, за следващите 10 - 20 години.
                              ​​​​

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

                                няма как да знаеш
                                от тук идва всичко
                                виртуални тухлогонецо
                                Аха, ама ти знаеш аз какво и как..ама не посмя да се обзаложиш)

                                Коментар

                                Working...
                                X