IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Не са от мойте.
    Е, явно ще трябва да ме спасяваш тогава...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Не се подвизавам с друг ник, но и не ми е интересно да пиша там.

      Портфейлът ми е:
      Атера, Софарма, BSO и Монбат
      Не са от мойте.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        На БФБ де. С кой ник се подвизаваш в темите за акциите.
        Не се подвизавам с друг ник, но и не ми е интересно да пиша там.

        Портфейлът ми е:
        Атера, Софарма, BSO и Монбат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          В кои акции точно? Аз имам само на БФБ.
          На БФБ де. С кой ник се подвизаваш в темите за акциите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Бюджетът на държавата ще стигне ли според теб до края на 2021? Няма Народно Събрание, не може да се промени конституцията....Кралите в повечко ще почнат да се издават един-друг и да се отстрелват...

            Как мислиш, ако държавата спре плащанията някъде към Септември-Октомври, какво следва?

            Кешът (ако има такъв) трябва да се спасява навън, в чужди банки. БНБ е с вързани ръце. В БГ нито акции, нито имоти - нищо няма да помогне.
            Това няма да се случи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Е, ако ме помолиш, ще ти дам некой лев назаем да се отчетеш на банката, а ти ще ми ги връщаш срещу залог на имота.
              Истината е в акциите. Ето как се налага да ви спасяваме.
              В кои акции точно? Аз имам само на БФБ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                Е, ако ме помолиш, ще ти дам некой лев назаем да се отчетеш на банката, а ти ще ми ги връщаш срещу залог на имота.
                Истината е в акциите. Ето как се налага да ви спасяваме.
                Бюджетът на държавата ще стигне ли според теб до края на 2021? Няма Народно Събрание, не може да се промени конституцията....Кралите в повечко ще почнат да се издават един-друг и да се отстрелват...

                Как мислиш, ако държавата спре плащанията някъде към Септември-Октомври, какво следва?

                Кешът (ако има такъв) трябва да се спасява навън, в чужди банки. БНБ е с вързани ръце. В БГ нито акции, нито имоти - нищо няма да помогне.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                  Не е в Лазур. В синя зона е. 40% кредит за 5г. Лошо, че след само сред три месеца ще ми вземат имота.
                  Е, ако ме помолиш, ще ти дам некой лев назаем да се отчетеш на банката, а ти ще ми ги връщаш срещу залог на имота.
                  Истината е в акциите. Ето как се налага да ви спасяваме.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    не съм по новините от телевизора.
                    може ли да кажем, че есента ще се случи нещо?
                    бъртрам вече писа за това, но винаги е добре да има и второ мнение.
                    Да, предстои тежка фаза. На никой няма да му е до имоти. Гледай само какво става, почват да излизат мръсните тайни на управлението от последните 10+ години. Цели отрасли ще са пред фалит, ако питаш мен. Ще пострадат най-много невинните и наивните.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Евтин в смисъл на крайна обща цена. Ако е струвало да речем 50к и си дал собствени 20к, кредитът не е значителна сума. За Лазур в Бургас справката ми дава средна офертна цена от 1117 евро. Нямам идея това добре ли е или зле, никога не съм се интересувал от Бургас като локация.

                      Ако обаче купиш за 200к във Вадите (за 200к не се намира читав тристаен дори там) и си платил 20к собствени, нещата са съвсем други.

                      Ето това май е прилично качество за Бургас, виж му цената обаче.

                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...6x4&f1=1&fe7=1
                      Не е в Лазур. В синя зона е. 40% кредит за 5г. Лошо, че след само след три месеца ще ми вземат имота.
                      Last edited by 13ADROL; 19.05.2021, 22:13.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Меко казано въстание. Ти новини не гледаш ли, не усещаш ли накъде духа? Имаш максимум 3 месеца да разпродадеш маломерките, после кофти...
                        не съм по новините от телевизора.
                        може ли да кажем, че есента ще се случи нещо?
                        бъртрам вече писа за това, но винаги е добре да има и второ мнение.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          джонка, да не сте подготвили някое въстание със заплатката?
                          Меко казано въстание. Ти новини не гледаш ли, не усещаш ли накъде духа? Имаш максимум 3 месеца да разпродадеш маломерките, после кофти...

                          Коментар


                          • джонка, да не сте подготвили някое въстание със заплатката?
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от СтанчевА. Разгледай мнение

                              хахахахаха, Жони, Жонииии, хептен си се побъркал от поскъпването. А то едва сега започва! Не виждам тебе какво те брига Банско, ти пари за палатка немаш, Банско гледаш.
                              На мен в Банско ми сервират телешки бонфилета разни слуги като теб, ако благоволя да отида там, а не в Австрия (където ми е по-евтино и по-качествено). Там имот не ми трябва. Жал ми е само за хубавата природа, осрана с разни кофти строежи от такива псевдо-бизнесмени.
                              Last edited by X_Y; 20.05.2021, 09:03.

                              Коментар


                              • До какво води нередовното пиене.....

                                Коментар

                                Working...
                                X