IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    В такъв случай приготвяш една дрянова тояга и бой на голо (шегувам се).
    Аз и затова не искам да се женя - да не съм луд да се оставя някаква кифла да ме води за носа.
    Да де, ама моята не е кифла, а е жена ми и държа на нея и искам да се чувства добре тамкъдето живвем. Парите ни са общи и и се чува мнението. Май за някои неща трябва да пораснеш.

    ​​​​​

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Аз ударих същата греда преди 1-2 месеца. Имаше по поречието на България / без да е Ливади/ нещо да се стартира и докато се чудя за колко време ще го направят и разчета финансовите потоци за плащания и съответната бройка сичко се продаде....буквално за 2 седмици..., а на едно друго почти построено горе долу ок му вдигнаха цената с 25%....
      И сега започнах щуротии да мисля..... Има една опция , която ценово е ок, но е ателие....
      докато се намислиш и ателието ще замине
      дай поне аз да го захлюпя
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Тогава виж това. Възможно най-доброто място във Вазов, гледа на Юг към градинката на Сарафов. И е среден етаж. В момента е зеленина невероятна наоколо. За 150к ще го захлупиш. Ако имах свободен кеш в момента, щях да го лапна.
        Остави го това ново строителство - пълен боклук е. Тези стари тухлени блокчета са супер.

        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...3l5&f1=1&fe7=1
        Жонка, тука се изложи. Това е кочина, тотал щета а и без асансьор. Тва е луда цена.
        Повишителите, заедно с ъпърите брокерчета, да съберат триста и двайсе бонбона и да ходят да го купуват.
        Last edited by Три без коз; 14.05.2021, 15:00.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          чудя се и аз къде вече да гледам.
          в младост още преди да заградят терена и 70-80% е продадено.
          остава само партери, покриви и север.
          а цените никак не са френдли.

          всеки месец кеша в дюшека се топи, вече ставам от кревата и ми се е отбелязала пружината по гърба.
          Аз ударих същата греда преди 1-2 месеца. Имаше по поречието на България / без да е Ливади/ нещо да се стартира и докато се чудя за колко време ще го направят и разчета финансовите потоци за плащания и съответната бройка сичко се продаде....буквално за 2 седмици..., а на едно друго почти построено горе долу ок му вдигнаха цената с 25%....
          И сега започнах щуротии да мисля..... Има една опция , която ценово е ок, но е ателие....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
            Нещо са заглъхнали истеричните писъци от перона..само един Елджон ли сте оставили да се справя с цените....грехота
            Адреналинчо, гледаме продавачите, колко са изгладнели и слагат цени и суми, които могат да получат само в сънищата си. Което разбира се е голям смях и голямо забавление.
            Само ти и още две три момчета от село и една госпожа от Армения ( собственици на селски къщи и колиби и на 3-4 двора ) зяпате и си мислите, че това са реалностите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              чудя се и аз къде вече да гледам.
              в младост още преди да заградят терена и 70-80% е продадено.
              остава само партери, покриви и север.
              а цените никак не са френдли.

              всеки месец кеша в дюшека се топи, вече ставам от кревата и ми се е отбелязала пружината по гърба.
              в момента хора, които са нямали възможност да купят кеш обикалят и търсят, че банките давали 'хубави лихви'.... с такава конкуренция по-добре човек да купува това, което тия същите кандидат ипотекари продават - селски имоти и в частност земя.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Мислиш ли ?
                Ти Зоните ли гледаш или просто има нещо на промо ?
                чудя се и аз къде вече да гледам.
                в младост още преди да заградят терена и 70-80% е продадено.
                остава само партери, покриви и север.
                а цените никак не са френдли.

                всеки месец кеша в дюшека се топи, вече ставам от кревата и ми се е отбелязала пружината по гърба.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  песимисчо, не отлагай за есента.
                  минавай в режим паник бай и захлюпвай без много претенции.
                  Мислиш ли ?
                  Ти Зоните ли гледаш или просто има нещо на промо ?

                  Коментар


                  • песимисчо, не отлагай за есента.
                    минавай в режим паник бай и захлюпвай без много претенции.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      В такъв случай ти трябва нещо на зелено - да оставиш сега 30%, останалото след 2 години.
                      Като гледам обаче, Вадите, Ливадите и Витоша са май единствените възможности. Което говори, че имотният пазар в София е изцяло изчерпан като възможности и не си струва човек да се занимава. По-добре една нова X5-ца на лизинг, поне ще си доставиш кеф с нея. Не е задължително всяка стотинка да е разумно похарчена.
                      Да точно така и аз ги виждам нещата.... с изключение на жипката.... Ползвам кола рядко и не е оправдано вложението от моята позиция / тази която имам ми върши работа макар да е най-евтината в блока с една 0 разлика :-).... жена ми не е претенциозна за колите освен да са големи..../ Освен това на теория ако ме съкратят от сегашната ми кръчма в следващата колата е част от пакета по принцип и моята става излишна....
                      Имам и други идеи , ще видим края на лятото как ще бъде....
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 14.05.2021, 14:23.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Да това като място е отлично/ И Берти е прав обаче нямам кеша за целта.....и блока изглежда ужасно отвън....старо....
                        Както и да е света не е свършил, ще се справим някак си ....лятото обикновено има повече възможности....
                        В такъв случай ти трябва нещо на зелено - да оставиш сега 30%, останалото след 2 години.
                        Като гледам обаче, Вадите, Ливадите и Витоша са май единствените възможности. Което говори, че имотният пазар в София е изцяло изчерпан като възможности и не си струва човек да се занимава. По-добре една нова X5-ца на лизинг, поне ще си доставиш кеф с нея. Не е задължително всяка стотинка да е разумно похарчена.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                          Супер предложение, само един въпрос: ако закарам там жена си и види състоянието на асансьора, дали няма да се завърти на 180 градуса и да си замине?
                          В такъв случай приготвяш една дрянова тояга и бой на голо (шегувам се).
                          Аз и затова не искам да се женя - да не съм луд да се оставя някаква кифла да ме води за носа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Тогава виж това. Възможно най-доброто място във Вазов, гледа на Юг към градинката на Сарафов. И е среден етаж. В момента е зеленина невероятна наоколо. За 150к ще го захлупиш. Ако имах свободен кеш в момента, щях да го лапна.
                            Остави го това ново строителство - пълен боклук е. Тези стари тухлени блокчета са супер.

                            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...3l5&f1=1&fe7=1
                            Супер предложение, само един въпрос: ако закарам там жена си и види състоянието на асансьора, дали няма да се завърти на 180 градуса и да си замине?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Тогава виж това. Възможно най-доброто място във Вазов, гледа на Юг към градинката на Сарафов. И е среден етаж. В момента е зеленина невероятна наоколо. За 150к ще го захлупиш. Ако имах свободен кеш в момента, щях да го лапна.
                              Остави го това ново строителство - пълен боклук е. Тези стари тухлени блокчета са супер.

                              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...3l5&f1=1&fe7=1
                              Да това като място е отлично/ И Берти е прав обаче нямам кеша за целта.....и блока изглежда ужасно отвън....старо....
                              Както и да е света не е свършил, ще се справим някак си ....лятото обикновено има повече възможности....

                              Коментар


                              • Нещо са заглъхнали истеричните писъци от перона..само един Елджон ли сте оставили да се справя с цените....грехота

                                Коментар

                                Working...
                                X