IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Случка от вчера: Съседка през 2 къщи отдава 2 стаи под наем. Единия квартирант е майстора който ми прави част от ремонта. Другия квартирант не плащал наем, ток, вода, интернет няколко месеца. Вчера михавах с колата покрай оградата и видях как хвърчат дрехи през оградата навън на улицата. Голямо шоу беше за махалата, чуваха се виковете на хазяйката от километър, а квартиранта бил в Балчик спешно да търси друг подслон.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение
      Стига ме изнервяхте , да не мислите, че е лесно да се живее с 5 лева на ден. Дано ми опростят някое наемче, да може поне хляб да купя - пърцуцата и бурканите от село са ясни, че без тях лошо у големата Софеа!

      има и човечни хазяи, може пък да ти опростят някой и друг наем, няма да си първия покрай пандемията

      Коментар


      • Стига изнервяхте брокера, да не мислите, че е лесно да се живее с 5 лева на ден. Дано капне някое наемче, да може поне хляб да купи - пърцуцата и бурканите от село са ясни, че са ги довлачили у големата Софеа!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

          не беше ли на 22.04 .21г
          а преди това на 17.12.20г. и 28.09,20
          абе въобще ти си купуваш яко
          когато няма какво да правиш и се чешаш по носа
          ходиш да купиш нещо
          Прав си

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Ами, почти всички участници на пазара на суровини за строителството ти казаха, че цените са нагоре с изключение на желязото.
            ПП Аз как да баламосвам някого, при положение, че съм купил имот на 21.04.21г.???? Може да съм баламосал себе си и никой друг.
            не беше ли на 22.04 .21г
            а преди това на 17.12.20г. и 28.09,20
            абе въобще ти си купуваш яко
            когато няма какво да правиш и се чешаш по носа
            ходиш да купиш нещо

            може ама чилийско вино на намаление
            от Лидл
            за 2.90

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              Годината се очертава супер добра за зърнените в БГ, но борсовите цени са рекордни. Ще захлебят яко тая година.
              Рекордни са заради лоша предходна година, но ако тази е добра и цените ще паднат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Кой е тоя перко и защо трябва да ни вълнува че продавал някакви коптори?
                Той каза, че не е в пазара

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                  Не разбрах кой какво конкретно казва че не е вярно обаче? Дай ми пример. И пак ти казвам, аз не съм на пазара. Давам ти линк че даже Киро Брейка ПРОДАВА а ти с твоите въображаеми приятели си търсите кой да баламосвате да ви откупува екперименталните земетръсни мостри.
                  Кой е тоя перко и защо трябва да ни вълнува че продавал някакви коптори?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                    Цените на зарзаватите са яко надоле.
                    При добра година, каквато се очаква, зърнените и варивата също надоле. Потребителската кошница отива надоле.
                    Какво става с инфлацията, за която говорят госпожата, левчо и Адреналинчо!?!
                    Годината се очертава супер добра за зърнените в БГ, но борсовите цени са рекордни. Ще захлебят яко тая година.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                      Ама аз говорих за миналата година като паднаха цените, не че сега са паднали. И ти и другия ти ник не можете да проследите нишката на разговора за какво става дума. А за тва дето си го купил навит ли си за ми пратиш всички документи, аз ще ти пратя сто лева в ескрол. Даже ти предлагам направи си един пейтриън акаунт и ги пусни там да може всеки заинтересова олимиец да си ги купи, така ще имаш много клиенти
                      Навит съм да ти пратя всички документи, а ти да ми пратиш 100лв. Навитарка ли си?
                      Тези 100лв. да ползваме за среща и почерпка срещу х-л България в Бургас.

                      Коментар


                      • Цените на зарзаватите са яко надоле.
                        При добра година, каквато се очаква, зърнените и варивата също надоле. Потребителската кошница отива надоле.
                        Какво става с инфлацията, за която говорят госпожата, левчо и Адреналинчо!?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Ами, почти всички участници на пазара на суровини за строителството ти казаха, че цените са нагоре с изключение на желязото.
                          ПП Аз как да баламосвам някого, при положение, че съм купил имот на 21.04.21г.???? Може да съм баламосал себе си и никой друг.
                          Ама аз говорих за миналата година като паднаха цените, не че сега са паднали. И ти и другия ти ник не можете да проследите нишката на разговора за какво става дума. А за тва дето си го купил навит ли си за ми пратиш всички документи, аз ще ти пратя сто лева в ескрол. Даже ти предлагам направи си един пейтриън акаунт и ги пусни там да може всеки заинтересова олимиец да си ги купи, така ще имаш много клиенти

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                            Не разбрах кой какво конкретно казва че не е вярно обаче? Дай ми пример. И пак ти казвам, аз не съм на пазара. Давам ти линк че даже Киро Брейка ПРОДАВА а ти с твоите въображаеми приятели си търсите кой да баламосвате да ви откупува екперименталните земетръсни мостри.
                            Ами, почти всички участници на пазара на суровини за строителството ти казаха, че цените са нагоре с изключение на желязото.
                            ПП Аз как да баламосвам някого, при положение, че съм купил имот на 21.04.21г.???? Може да съм баламосал себе си и никой друг.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Фъргаш твърдения Заплатка, докато поне трима ти казват, че няма такъв факт за суровините. Ти не отричаш, но хвърляш нова инфо бомба..да не се опитваш да изкривяваш пазара в твоя полза? Непосилна задача..дори спец анализатор, като арменеца стана за смях, при положение, че анализира 15г.
                              Не разбрах кой какво конкретно казва че не е вярно обаче? Дай ми пример. И пак ти казвам, аз не съм на пазара. Давам ти линк че даже Киро Брейка ПРОДАВА а ти с твоите въображаеми приятели си търсите кой да баламосвате да ви откупува екперименталните земетръсни мостри.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Ще захлупят на дедо си потурите.
                                Най-интересно е, че по цял свят милионери са собственици на имоти, само в България, милионерите не са излезли от старите детски стаи с плакатите на Майкъл Джексън, Принс и Мадона. Тези с плакатите на Саксън, Джудас Прийст и Блак Сабат, отдавна са с по няколко имоти +.

                                Коментар

                                Working...
                                X