IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Евтин в смисъл на крайна обща цена. Ако е струвало да речем 50к и си дал собствени 20к, кредитът не е значителна сума. За Лазур в Бургас справката ми дава средна офертна цена от 1117 евро. Нямам идея това добре ли е или зле, никога не съм се интересувал от Бургас като локация.

    Ако обаче купиш за 200к във Вадите (за 200к не се намира читав тристаен дори там) и си платил 20к собствени, нещата са съвсем други.

    Ето това май е прилично качество за Бургас, виж му цената обаче.

    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...6x4&f1=1&fe7=1
    Не е в Лазур. В синя зона е. 40% кредит за 5г. Лошо, че след само след три месеца ще ми вземат имота.
    Last edited by 13ADROL; 19.05.2021, 22:13.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Меко казано въстание. Ти новини не гледаш ли, не усещаш ли накъде духа? Имаш максимум 3 месеца да разпродадеш маломерките, после кофти...
      не съм по новините от телевизора.
      може ли да кажем, че есента ще се случи нещо?
      бъртрам вече писа за това, но винаги е добре да има и второ мнение.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        джонка, да не сте подготвили някое въстание със заплатката?
        Меко казано въстание. Ти новини не гледаш ли, не усещаш ли накъде духа? Имаш максимум 3 месеца да разпродадеш маломерките, после кофти...

        Коментар


        • джонка, да не сте подготвили някое въстание със заплатката?
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от СтанчевА. Разгледай мнение

            хахахахаха, Жони, Жонииии, хептен си се побъркал от поскъпването. А то едва сега започва! Не виждам тебе какво те брига Банско, ти пари за палатка немаш, Банско гледаш.
            На мен в Банско ми сервират телешки бонфилета разни слуги като теб, ако благоволя да отида там, а не в Австрия (където ми е по-евтино и по-качествено). Там имот не ми трябва. Жал ми е само за хубавата природа, осрана с разни кофти строежи от такива псевдо-бизнесмени.
            Last edited by X_Y; 20.05.2021, 09:03.

            Коментар


            • До какво води нередовното пиене.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Станке, Фадромата! Денят наближава, скоро Банско ще има един грозен бетонен скелет по-малко.
                хахахахаха, Жони, Жонииии, хептен си се побъркал от поскъпването. А то едва сега започва! Не виждам тебе какво те брига Банско, ти пари за палатка немаш, Банско гледаш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                  Без да съм с допуск до ниво строго секретно, да купил съм малък, но в никакъв случай не евтин за ценовите нива в града. За София 1000€ са смешни нива
                  Евтин в смисъл на крайна обща цена. Ако е струвало да речем 50к и си дал собствени 20к, кредитът не е значителна сума. За Лазур в Бургас справката ми дава средна офертна цена от 1117 евро. Нямам идея това добре ли е или зле, никога не съм се интересувал от Бургас като локация.

                  Ако обаче купиш за 200к във Вадите (за 200к не се намира читав тристаен дори там) и си платил 20к собствени, нещата са съвсем други.

                  Ето това май е прилично качество за Бургас, виж му цената обаче.

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...6x4&f1=1&fe7=1
                  Last edited by ejonny2376; 19.05.2021, 21:33.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Да го кажем така - всички, живели на гърба на останалите, ще си платят и то солено. Няма как да теглиш кредит (т.е. някой друг да ти плати сметката, понеже ти не можеш) и накрая да останеш сух.
                    В твоя случай сумата е най-вероятно ниска (купил си малък евтин имот), така че можеш да спиш спокойно. Имаш и тлъстинки, които ще те спасят. Но любимото на Бонка "младо семейство, мечтаещо за собствен дом" и заблудено да изплаща нещо за 30+ години, ще остане на улицата с един сериозен остатъчен дълг и ще трябва да гладува.

                    А брокерите - освен очертаващите се нулеви сделки, ги чака и още един сериозен удар, който ще ги довърши.
                    Без да съм с допуск до ниво строго секретно, да купил съм малък, но в никакъв случай не евтин за ценовите нива в града. За София 1000€ са смешни нива

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от СтанчевА. Разгледай мнение

                      Уаууу... хахахахахаха, ти да не си клонинг на кавръка? Той имае подобно инфо "на уше" от касиерката в една банка.
                      Както казва ратко, айде зелените да спечелят изборите в Германия, че вече не се трае :-))
                      Станке, Фадромата! Денят наближава, скоро Банско ще има един грозен бетонен скелет по-малко.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Само след няколко месеца брокерчетата тук ще плачете с крокодилски сълзи. Заформя се нещо адски сериозно, ще се чудите откъде ви е дошло.
                        Засега няма да споделям какво точно имам предвид, защото инфото е от най-висока степен на секретност. Който е решил да купува нещо точно сега, ще направи огромна грешка. А за теглилите заем не ми се мисли просто.
                        Явно си възстановил връзката с кораба майка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Милионера немал 200 кинта за такса подръжка.Очевидно си имаме работа с измамници...
                          Е чак пък измамници не са, но за истината прилагат теорията на относителността.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Само след няколко месеца брокерчетата тук ще плачете с крокодилски сълзи. Заформя се нещо адски сериозно, ще се чудите откъде ви е дошло.
                            Засега няма да споделям какво точно имам предвид, защото инфото е от най-висока степен на секретност. Който е решил да купува нещо точно сега, ще направи огромна грешка. А за теглилите заем не ми се мисли просто.
                            Уаууу... хахахахахаха, ти да не си клонинг на кавръка? Той имае подобно инфо "на уше" от касиерката в една банка.
                            Както казва ратко, айде зелените да спечелят изборите в Германия, че вече не се трае :-))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Защо точно брокерчетата ще реват, а пък после намесваш и купилите като мен и с кредит в добавка? Сега, малко ти е объркан поста, брокерите по каква причина ще реват и купувачите по каква???
                              Да го кажем така - всички, живели на гърба на останалите, ще си платят и то солено. Няма как да теглиш кредит (т.е. някой друг да ти плати сметката, понеже ти не можеш) и накрая да останеш сух.
                              В твоя случай сумата е най-вероятно ниска (купил си малък евтин имот), така че можеш да спиш спокойно. Имаш и тлъстинки, които ще те спасят. Но любимото на Бонка "младо семейство, мечтаещо за собствен дом" и заблудено да изплаща нещо за 30+ години, ще остане на улицата с един сериозен остатъчен дълг и ще трябва да гладува.

                              А брокерите - освен очертаващите се нулеви сделки, ги чака и още един сериозен удар, който ще ги довърши.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Само след няколко месеца брокерчетата тук ще плачете с крокодилски сълзи. Заформя се нещо адски сериозно, ще се чудите откъде ви е дошло.
                                Засега няма да споделям какво точно имам предвид, защото инфото е от най-висока степен на секретност. Който е решил да купува нещо точно сега, ще направи огромна грешка. А за теглилите заем не ми се мисли просто.
                                Защо точно брокерчетата ще реват, а пък после намесваш и купилите като мен и с кредит в добавка? Сега, малко ти е объркан поста, брокерите по каква причина ще реват и купувачите по каква???

                                Коментар

                                Working...
                                X