IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Аз друг съм си избрал, с още 16 години договор нает 33 бинки, 350 наем. Ще го купя с пари, изкарани за последните 3 седмици - ми ей ти ранно пенсиониране с добра БГ пенсия, направено за 20 ДНИ. Вие си работете като камили по 40 ГОДИНИ, не ми пречите. Има и стаи в хотели за продан - с добра репутация по букинг-сайтовете. Не в Бамбинистан, а в цивилизацията.
    Досрамя те да пишеш за евтин кредит, сега мина на бинки за три седмици. Евала, но нивото ти е смърди, подготвяш ли се когато ни гъбосваш? Хахаха, убавец
    Last edited by bulgarian lev; 08.06.2021, 22:31.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Аз друг съм си избрал, с още 16 години договор нает 33 бинки, 350 наем. Ще го купя с пари, изкарани за последните 3 седмици - ми ей ти ранно пенсиониране с добра БГ пенсия, направено за 20 ДНИ. Вие си работете като камили по 40 ГОДИНИ, не ми пречите. Има и стаи в хотели за продан - с добра репутация по букинг-сайтовете. Не в Бамбинистан, а в цивилизацията.
      16+ годишен договор за наем?
      Да не си се натровил с препарат докато търкаш сервизните помещения?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        захлюпвай!
        но не му виждам наемателите нещо.
        те на плочки и без кухня ли живеят
        тоя само на полски гастери може да го даваш
        ще се скъсаш от пране
        Аз друг съм си избрал, с още 16 години договор нает 33 бинки, 350 наем. Ще го купя с пари, изкарани за последните 3 седмици - ми ей ти ранно пенсиониране с добра БГ пенсия, направено за 20 ДНИ. Вие си работете като камили по 40 ГОДИНИ, не ми пречите. Има и стаи в хотели за продан - с добра репутация по букинг-сайтовете. Не в Бамбинистан, а в цивилизацията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Не знаех че и при каруците имало S класа...Та каруцата е пред хана а коня зад хана
          Нищо де, неговото S идва от stool. В каквото кисне откак е завършил ,,ВУЗа" си. С него и без него все тая.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Как във цял свят може а тука не може?
            Как при бай тошо как можеше?
            Във всеки НОВ ГРАД, квартал детска градина и училище. И на ХИЛЯДИ места няма ни един провал. Нито един едничък ...
            Ония комунисти извънземни ли са били?
            Със свръх способности?
            Тези са крадци и некадърници
            В Чикаго детската ясла е 1800 долара на месец повтарям на месец и не мрънкат.Никъде по света няма такова чудо детска градина за всички при това безплатна.И при бай Тошо не можеше.При бай Тошо нямаше проблем и с паркиранео щото нямаше коли..Бай Тошо не позволяваше скитничеството из страната.Имаше адресна регистрация и правеха проверки.Като те набарат след 22 часа не у вас айде у районното да миеш и триеш до сутринта да ти доде акъля в празната глава.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Не, прати ми некой от твоите дараци дето си ги курдисал пред хана. Кога си виждал S класа баш па ти.
              Не знаех че и при каруците имало S класа...Та каруцата е пред хана а коня зад хана

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                И накрая двугърба камила Всичката ти е такава. Те това си ти.

                Може да ти пратя и S-класа. Ще те фалира малко по-бързо от А8, не си дорасъл Някоя Дачийка, там в Б-стан таман.
                Не, прати ми некой от твоите дараци дето си ги курдисал пред хана. Кога си виждал S класа баш па ти.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  https://www.ebay.de/itm/293769924701...wAAOSwxxFfe1pP

                  Ми ей го, 6% доходност с наемателите комплект. Слаб регион, ниски наеми, но и ниски цени - за хора без много капитал.
                  захлюпвай!
                  но не му виждам наемателите нещо.
                  те на плочки и без кухня ли живеят
                  тоя само на полски гастери може да го даваш
                  ще се скъсаш от пране
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Кой аз ли? Аз се чудя А8-ица или четиристаен, то ме гледа като Чики Бегеристайн. Те това си ти.
                    И накрая двугърба камила Всичката ти е такава. Те това си ти.

                    Може да ти пратя и S-класа. Ще те фалира малко по-бързо от А8, не си дорасъл Някоя Дачийка, там в Б-стан таман.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Ше купим ве кво си се закахърил.
                      Като не е изгодно зорлем ли да се набутваме?
                      Тука НЯМА ДЕФИЦИТ НА ИМОТИ, има колко искаш. Цените са ненормални, в стратосферата, сякаш се избиват милиардери да купуват ?!?! Няма как да не паднат на земята.
                      За морски - вземай на юг от Созопол
                      https://www.ebay.de/itm/293769924701...wAAOSwxxFfe1pP

                      Ми ей го, 6% доходност с наемателите комплект. Слаб регион, ниски наеми, но и ниски цени - за хора без много капитал.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Не не искам на Вуте да му е зле.Но не е възможно във всеки град да се строят детски градини за всички деца в България.Извън София никъде няма проблеми с детскит градини...Ма не ние искаме в София и държавата да ни я построи а и да е безплатна и ние сал да мрънкаме че е мръсно че заплатите ниски че храната некачествена че нямало места за паркиране политиците лоши....Че дъжда мокри че не знам кво си.Ние изобщо нещо можем ли?
                        Как във цял свят може а тука не може?
                        Как при бай тошо как можеше?
                        Във всеки НОВ ГРАД, квартал детска градина и училище. И на ХИЛЯДИ места няма ни един провал. Нито един едничък ...
                        Ония комунисти извънземни ли са били?
                        Със свръх способности?
                        Тези са крадци и некадърници
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Аз искам и на вуте да му е зле ...
                          Не мое ли на всички да ни е добре?
                          Да не говорим че ти си от преебаните - плащаш си като поп, апа другите не плащат и двамата не ползвате качествени обществени услуги.
                          Ако всички си плащате все ще вземете и да искате нещо насреща
                          Не не искам на Вуте да му е зле.Но не е възможно във всеки град да се строят детски градини за всички деца в България.Извън София никъде няма проблеми с детскит градини...Ма не ние искаме в София и държавата да ни я построи а и да е безплатна и ние сал да мрънкаме че е мръсно че заплатите ниски че храната некачествена че нямало места за паркиране политиците лоши....Че дъжда мокри че не знам кво си.Ние изобщо нещо можем ли?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Важното е да сме скромни Ботич. Нито дохода, нито благосъстоянието са константни величини. Адаптираш се и продължаваш напред. Нищо нема да купим, ще гледаме като сираци оттук насетне.
                            Ше купим ве кво си се закахърил.
                            Като не е изгодно зорлем ли да се набутваме?
                            Тука НЯМА ДЕФИЦИТ НА ИМОТИ, има колко искаш. Цените са ненормални, в стратосферата, сякаш се избиват милиардери да купуват ?!?! Няма как да не паднат на земята.
                            За морски - вземай на юг от Созопол
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Видя ли каква стана тя....
                              Затова ще залупвам морски имот. Риск, все ще му отчупя няколко месеца дори извън сезона в топлата част на годината нощувки.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение


                                За Джони и в момента има имоти, но той не им харесва цената. Не че не може да си я позволи....Разбира се в съвсем кратко време за тези имоти на тези цени / те се продават бавно/ ще има десетки повече потенциални купувачи и или цените ще им се вдигнат или друг ще ги отнесе и той ще почне мрънкането отново :-) Друг е въпроса защо му е точно такъв имот като нито деца, нито семейство планира да има .... Освен за гъдел да се пъчи че го има пред не знам кой не ми е ясно какъв е смисълът.... Нали и сега все някъде живее в не толкова хубав имот и света не е свършил...., каките пак идват... ок си е.... А парите за подобен имот му носят много повече .... Неутрално погледнато не му трябва подобно нещо/имот....
                                Жонката си е супер, 12 м2 (истински), рум сервиз (мама), каките прииждат (докато има интернет)

                                Коментар

                                Working...
                                X