IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
    Днес си говоря с една кака, дето живяла 20 години у Америката, та тя ми разказва как там сичко е на кредит. А кредитите там яко растат. За да поддържа финансовата систем ФЕД ще печата, а щом ФЕД е пуснала големия принтер, ЕЦБ ще трябва да приглася ще не ще. А щом са пуснати принтерите за кинти, кинтите ще се обезценяват, а цените на имотите (и на каквото друго се сетите) ще набъбват. Това се наблюдава и в момента.

    МЯУУУУ, доде огрОмното МЯУ (само дето маминия човек не уточни навремето при кой актив го чека :-))

    пп. Купата казваше, че е общак, но икономическата му логика и познания се оказаха на ниво оберкелнер. Песимисте, земете го Купата у вашия хоремаг.
    няма мяу щом се надъхвате когато дойде мяу-то тук ще е тихо

    оберкелнера трябваше да вземе в софия, когато беше изгодно....можеше и с кредит (само кураж да имаш и не хапят и лихвите бяха добри, а сега са ниски)
    най-най-важното е сам да си вярваш и да си отиграваш идеите, защото в противен случай падат само сладки приказки на маса,а какво мислят другите е без значение, когато опре до твоите си пари.



    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

      Няма да скочат имотите веднага, хората са скептични. Една година ще отричат приемането в еврозоната. Още една година ще спорят дали ще е от 2024. Накрая една година ще говорят глупости при какъв курс ще се случи. Вероятно поскъпването ще е средно с 20% годишно до 2024, после ударно ще скочат цените.
      Мадабе, служебното правителство ще вкара Б-стан в зоната след 3 години Толкова се ловите за сламки, че чак смешно отстрани хехехе! При приемане на еврото иде голямото отрезвяване с шамар, не е случайно че постоянно се повтаря мантрата за курса на лева

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
        България въвежда еврото от 2024 г. и без преходен период :: Investor.bg


        Лошоооо, лошо, ло-шо. Тази новина ще избуши цените предсказани от Купата. +30% остават песимистичен вариант.

        пп. Обитателите на детски стаи в старите панелки ще трябва да поостанат там за още неопределено дъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъълго време.
        Няма да скочат имотите веднага, хората са скептични. Една година ще отричат приемането в еврозоната. Още една година ще спорят дали ще е от 2024. Накрая една година ще говорят глупости при какъв курс ще се случи. Вероятно поскъпването ще е средно с 20% годишно до 2024, после ударно ще скочат цените.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Бакалски сметки А реално 1. ще набиеш поне 40 хил ремонти и след 5 годни наематели ще ти трябват пак толкова за нови - дотук 80 хил назад 2. ще ти докара баш студио капиталова 20 000 за 5 години както я докарва от 2008а насам - за начало рязък минус 40%. Но и за акциите на БФБ специално си прав хахахаха, то не е за вас да печелите вие там.
          Ха ха всичко му е само приходи и естествено печалба. опс забравих той имотя не яде и не пие.
          Само амортизацията му е 4% ГОДИШНО или 4к€. Опс ама то повече отколкото наемите. Ами данъци, леки ремонти/освежаване?
          Па и капиталова смята - ДОКАТО НЕ ПРОДАДЕШ КАПИТАЛОВА НЯМА. Има полюции
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Напомняш ми на един форумен гастар - как да се скитаме немили-недраги 14 години из Диарбекир и като ни оставят без договор - обратно в Б-стан
            айде сега
            ще си играем на 'стани богат'

            стана ми интересно та се чудя
            за жокер

            този съфорумец извършвал ли е
            определен вид дейности със животни род бозайници от разред Чифтокопитни
            които притежават характерни мастни отлагания на гърба известни като гърбици.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

              Чудно как не е забелязал третият тип към който спадат почти всички "повишители"

              - Семейни хора с бизнес пътували и доста в чужбина. Позитивно настроени и обичащи България

              срещу това имаме "понижители" пълни антиподи на горното

              - Наемни работници Без семейства, черногледи и завистливи мразещи всеки успял мразят дори и това че са Българи
              Напомняш ми на един форумен гастар - как да се скитаме немили-недраги 14 години из Диарбекир и като ни оставят без договор - обратно в Б-стан

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                Заплатка, къде си на море? Ела да се запознаем лично. Аз вчера походих от Албена до Кранево по плажа и беше бъкано с навалица. Няма нищо общо с твоите снимки. Ела да си похортуваме. Ако ти е скъп транспорта кажи, къде си, аз ще дойда.
                на теб транспорта ти е без пари
                права си Станчева -
                ти си само на автостоп
                но как ще го вземеш не е ясно

                караваната с Пътна помощ ли
                придвижи до най крайната махала
                на Дуранкулак

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                  България въвежда еврото от 2024 г. и без преходен период :: Investor.bg


                  Лошоооо, лошо, ло-шо. Тази новина ще избуши цените предсказани от Купата. +30% остават песимистичен вариант.

                  пп. Обитателите на детски стаи в старите панелки ще трябва да поостанат там за още неопределено дъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъълго време.
                  хихихихих
                  Станчева
                  поразхлади малко в караваната
                  посъвзе се от топлинния колапс
                  и пак написа нещо извадено от
                  новотворението на д-р енчев

                  Цените на жилищата в САЩ достигнаха 30-годишен връх през април
                  какво мислиш че се случва
                  обикновенно след 30 годишни
                  върхове
                  а колежке Станчева

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                    Брей ще се мре викаш. Сякаш тия кредити няма да се връщат.

                    Аз тука на морето пия ракия от сутринта днеска и подочувам голяма група безработни си говореха нещо как имало повече брокита от колкото имоти в момента в София и естествено се конкурират да представляват продавчите за все по високи цени и условия да не вземе някое друго по-гладно броки да обещае още повече. И така купувачите в момента ядат най коравия морков от десетилетия. Никога не имало по настървени брокита да представляват интереса на продавача на всяка цена.
                    Заплатка, къде си на море? Ела да се запознаем лично. Аз вчера походих от Албена до Кранево по плажа и беше бъкано с навалица. Няма нищо общо с твоите снимки. Ела да си похортуваме. Ако ти е скъп транспорта кажи, къде си, аз ще дойда.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                      Да предположим че съм вложил пари за едно студио в тази акция да кажем 100 000лв

                      За 5 години това студио ще ми докара ренти за поне 20 000лв отделно ще има капиталова поне още 20 000лв тоест за 5 години ще докарам без да се напъвам и без голям риск 40% възвръщаемост
                      Бакалски сметки А реално 1. ще набиеш поне 40 хил ремонти и след 5 годни наематели ще ти трябват пак толкова за нови - дотук 80 хил назад 2. ще ти докара баш студио капиталова 20 000 за 5 години както я докарва от 2008а насам - за начало рязък минус 40%. Но и за акциите на БФБ специално си прав хахахаха, то не е за вас да печелите вие там.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                        Днес си говоря с една кака, дето живяла 20 години у Америката, та тя ми разказва как там сичко е на кредит. А кредитите там яко растат. За да поддържа финансовата систем ФЕД ще печата, а щом ФЕД е пуснала големия принтер, ЕЦБ ще трябва да приглася ще не ще. А щом са пуснати принтерите за кинти, кинтите ще се обезценяват, а цените на имотите (и на каквото друго се сетите) ще набъбват. Това се наблюдава и в момента.

                        МЯУУУУ, доде огрОмното МЯУ (само дето маминия човек не уточни навремето при кой актив го чека :-))

                        пп. Купата казваше, че е общак, но икономическата му логика и познания се оказаха на ниво оберкелнер. Песимисте, земете го Купата у вашия хоремаг.
                        Брей ще се мре викаш. Сякаш тия кредити няма да се връщат.

                        Аз тука на морето пия ракия от сутринта днеска и подочувам голяма група безработни си говореха нещо как имало повече брокита от колкото имоти в момента в София и естествено се конкурират да представляват продавчите за все по високи цени и условия да не вземе някое друго по-гладно броки да обещае още повече. И така купувачите в момента ядат най коравия морков от десетилетия. Никога не имало по настървени брокита да представляват интереса на продавача на всяка цена.
                        Last edited by 20000леваЗАПЛАТА; 30.06.2021, 18:50.

                        Коментар


                        • Днес си говоря с една кака, дето живяла 20 години у Америката, та тя ми разказва как там сичко е на кредит. А кредитите там яко растат. За да поддържа финансовата систем ФЕД ще печата, а щом ФЕД е пуснала големия принтер, ЕЦБ ще трябва да приглася ще не ще. А щом са пуснати принтерите за кинти, кинтите ще се обезценяват, а цените на имотите (и на каквото друго се сетите) ще набъбват. Това се наблюдава и в момента.

                          МЯУУУУ, доде огрОмното МЯУ (само дето маминия човек не уточни навремето при кой актив го чека :-))

                          пп. Купата казваше, че е общак, но икономическата му логика и познания се оказаха на ниво оберкелнер. Песимисте, земете го Купата у вашия хоремаг.
                          Last edited by the Judge; 30.06.2021, 18:22.

                          Коментар


                          • България въвежда еврото от 2024 г. и без преходен период :: Investor.bg


                            Лошоооо, лошо, ло-шо. Тази новина ще избуши цените предсказани от Купата. +30% остават песимистичен вариант.

                            пп. Обитателите на детски стаи в старите панелки ще трябва да поостанат там за още неопределено дъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъълго време.
                            Last edited by the Judge; 30.06.2021, 18:31.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                              Берти топлата вода отдавна са я открили за нас остава само да се научим да я ползваме

                              Тази ти диверсификация до момента щеше да ти струва една пропиляна година за часта ти в акциите в момента Софикс зорлем се бори да се върне на нивата от Февруари миналата година

                              За това време почти никой не плати дивиденти, а който плати плати смешни пари

                              БФБ се срина с над 30% и опъна нервите на доста хора

                              Срещу това аз имам имоти които поскъпнаха с по над 20% и редовно си взимам наеми

                              Ще дойде време да паднат и имотите но бъди сигурен че товага акциите ще са пълен погром

                              А за спорта нека да следим какво ще се случи с тази акция срещу Хима
                              разсъждаваш наивно ако наистина си купувал 2018-2019-та НИ вместо да правиш бизнес, но пак казвам бизнеса ти е по-скоро виртуален - поне такива реакции вадиш тук във форума. Аз далеч не съм противник на имотите, но не на всяка цена и не на всяка доходност.
                              в момента жилищните имоти в София са извън интересите ми, защото считам, че вече са надценени спрямо демографския и икономически заряд на града. за морето мисля, че първо ще минем през 'испанска криза на презастрояването' преди нещата да влязат в някакво русло и не говоря за година или два, а за повече.

                              в момента българинът 98% го е СТРАХ да инвестира и да рискува в какъвто и да е било бизнес ( пример няма нужда да ти давам) - и точно поради тази причина НИ е остров на сигурност...уж..., а дали е капан за капитал - тепърва ще се разбере. На фона на това са много много малко начинанията като това, което ти препоръчах (листванеот на бийм пазара на 7) с читав и доказан(!) в годините екип

                              тухлата не е панацея и тепърва ще го разбереш.

                              поздрави и успех
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                Я Бота дето продаде на връо 2017-та има очи още да говори

                                Какво стана с книгата дето щеше да издаваш?

                                Ако се помоташ още малко заглавието "Как да купим двустаен с парите от два двустайни" ще трябва да го променяш на "Как да купим студио с парите от два двустайни"
                                "Как да се отърва успешно от ненужни кофтори и да НЕ купя друг имот-боклук в кочината на Европа София, а да използвам парите за нещо разумно"
                                Мисля, че това заглавие повече подхожда.

                                Коментар

                                Working...
                                X