IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

    ех какви термини си научил! Браво! Вероятно си прав, тъмните прозорци ще покажат накъде ще задуха вятъра, нъл тъй?
    точно, в един момент стадото се паникьосва и палачинката се обръща,
    ще се види тогава кой плува нейкед и понеже тия най-често се давят
    аз и бота избирателно ще ги спасяваме.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the Judge

      някой е хакнал ника не берджо. Това не може да бъде той.
      Той си е, просто отново проявява флексибилност

      Иначе на главата му ще се излее гнева на подведените.

      Голям грях носиш Берти, голям

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        не, това само в чехия.
        тука има кофти демография, икономиката е сгънала и всичко останало.
        тук се очаква ЯК спад. всеки момент.
        ех какви термини си научил! Браво! Вероятно си прав, тъмните прозорци ще покажат накъде ще задуха вятъра, нъл тъй?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

          \\\\///
          ("!!") амааа... Как така?!!! Това повсеместно ли ще се случва? Не трябваше жабетата да идат зян.
          това печатане (започнало много преди короната), което бута инфлацията напред е измамно добро даже за притежателите на активи - факт. единствения бенефициент от това печатане са големите риби (глобално и национално ниво), които са на крачнето на прясно напечатания кеш и купуват наред + трохи за всички на държавна хранилка.
          здравната криза ще се прелее в дългова такава, а благоденствието се дължи на фактът, че в момента ядем запасите си за следващи години (поколения), но не ни пука ... поне не на масата хора.

          всяко едно действие, което може да съхрани покупателната ви сила към момента ако не на 100% поне на някакво добро ниво е добре дошло.
          повишения със скорост НЕ СА ДОБРЕ, но са ФАКТ (всички активи визирам)


          Last edited by X_Y; 19.07.2021, 12:57.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

            \\\\///
            ("!!") амааа... Как така?!!! Това повсеместно ли ще се случва? Не трябваше жабетата да идат зян.
            не, това само в чехия.
            тука има кофти демография, икономиката е сгънала и всичко останало.
            тук се очаква ЯК спад. всеки момент.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
              Чехия 19% РЪСССССССТ!

              https://www.pariteni.bg/novini/imoti...chehiia-239574

              По-скоро, тъжно. Благата стават все по-недостъпни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                Чехия 19% РЪСССССССТ!

                https://www.pariteni.bg/novini/imoti...chehiia-239574

                \\\\///
                ("!!") амааа... Как така?!!! Това повсеместно ли ще се случва? Не трябваше жабетата да идат зян.

                Last edited by X_Y; 19.07.2021, 12:35.

                Коментар


                • Чехия 19% РЪСССССССТ!

                  https://www.pariteni.bg/novini/imoti...chehiia-239574

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    дай гневното човече,
                    дето пита ама...как така..
                    \\\\///
                    ("!!") амааа... Как така?!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                      Дърво, стомана, пластмаса - как най-важните суровини стават все по-оскъдни и скъпи:: Investor.bg
                      Дърво, стомана, пластмаса - как най-важните суровини стават все по-оскъдни и скъпи

                      Празни складове, но постоянно високо търсене - цените на дървото, стоманата и поликарбоната продължават да растат


                      [ATTACH=CONFIG]n3783407[/ATTACH]


                      Материалите всекидневно и повсеместно поскъпват,
                      дай гневното човече,
                      дето пита ама...как така..
                      Last edited by X_Y; 19.07.2021, 12:09.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Дърво, стомана, пластмаса - как най-важните суровини стават все по-оскъдни и скъпи:: Investor.bg
                        Дърво, стомана, пластмаса - как най-важните суровини стават все по-оскъдни и скъпи

                        Празни складове, но постоянно високо търсене - цените на дървото, стоманата и поликарбоната продължават да растат
                        Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-07-19 114550.jpg
Views:	1
Size:	36.2 КБ
ID:	3783407







                        Материалите всекидневно и повсеместно поскъпват, НОО специално за чекащите спад в цените и прИмоции по -40% имотите ще поевтиняват. Чеканье му е майката и търпение е нужно.

                        За всички останали колеги-инвеститори: Крайно време е. 12 без 5 е. Знаете какво имам предвид.

                        Last edited by X_Y; 19.07.2021, 12:24.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          ако редовно ти плащат рента 70-100 декара за земята си я притежавай и си прибирай рентата. 2001-2 гледах земите по Добруджа и цените им бяха съизмерими с настоящите ренти... уви тогава мислех къде ще се занимавам със земи на майната си, арендаторите са мутри и тн и тн неща през които минахме в последните 20 години... уви грешал съм и щях да имам доста декарчета, които в момента да ми носят годишна рента за колкото съм ги купил.

                          гори,лозя и ливади са 'тегави' от рентиерска гледна точка. или ще получаваш нещо малко или може и да не стигне до тебе.
                          И аз помня времената около 2000 г., тогава заплатите бяха ниски и наистина по Добруджа се продаваха евтини земи от стари хора.

                          Баща ми беше пачкосан, но нямаше кой да го научи как да си генерира силен паричен поток (както частните банкери в Люксембург учат клиентите си и управляват чужди пари от стотици години). По-точно, той не приемаше чуждо мнение, включително и от мен. Дори сме се карали и разправяли, казвах му да купи апарти в София (на ниските цени), но не ме послуша.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                            В кои области са? Дай повече инфо, пък може да се споразумеем за цена.

                            Великотърновско (4 декара първокласно лозе и 9 декара гори) и Ловешко (тук са много наследници и е проблем да се съберат пълномощни).


                            Как е морето край Албена, аз бях за 4 дни и съ много доволен. Пак ще ходя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              мани ме мене. говорим принципно кое бута пазара напред. чуждата паница ме вълнува до толкова,че да разбера мотивацията да се купува или продава.

                              пп за строенето - опитвам се колкото мога да направя от нишо нещо в земеделското начинание...към момента 'постижението' ми в че направих 120декара полупустинна земя в поливна(в останалата земя ще опитам без поливане сухоустойчива култура).следва малка мощност за преработка и складиране на готовата продукция....общо взето глупости за повечето пишещи тук.

                              ?
                              Евала !
                              Не знаех, че си такъв работяга...
                              Аз на 2 дкр се тормозя, Тарантул на 200 м2 издиша, а Кака само 4 дкр ръководи ....
                              Адмирации !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Браво за ентусиазма и предприемчивостта.

                                Можеше да инвестираш в Добруджа, където земите са скъпи и има "добра" рента. Нарочно го сложих в кавички, защото хитри арендатори дават по 70-100 лв на декар годишно, а самите те богатеят.

                                Ние имаме останали малки парцели в 2 области - лозе, гори, обработваеми земи и ливади.

                                Много са разпокъсани и не вярвам някога да можем да ги осребрим. А са купувани с пари и Наполеони едно време,

                                ако редовно ти плащат рента 70-100 декара за земята си я притежавай и си прибирай рентата. 2001-2 гледах земите по Добруджа и цените им бяха съизмерими с настоящите ренти... уви тогава мислех къде ще се занимавам със земи на майната си, арендаторите са мутри и тн и тн неща през които минахме в последните 20 години... уви грешал съм и щях да имам доста декарчета, които в момента да ми носят годишна рента за колкото съм ги купил.

                                гори,лозя и ливади са 'тегави' от рентиерска гледна точка. или ще получаваш нещо малко или може и да не стигне до тебе.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X