IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Ако беше учил ТУ щеше да знаеш че в Универсотет се придобиват знания.не пиши повече подобни дивотии щото съвсем ще почна да се съмнявам в интелекта ти.А къде какво е нивото не е твоя работа...погледни си кирливия софийски и виж какво е нивото тама.от който нищо не става става даскал..И защо упорито не искаш да напишеш с какъв бал се влиза компютри в СУ и ТУ.Страхуваш се от истината а тя е че в СУ се влиза с тройка след трето класиране и не се запълват бройките а в ТУ под 5,50 нямаш шанс....Иначе ти продължавай да си дрънкаш простотии за нивото...щото няма как да си признаеш в ква дупка си учил...Само сградата на ФМИ погледни че е кенеф
    ти както забелязаха не един или двама колеги тук - си силно комплексиран човек, който щом е седнал да гледа 30 години назад и да размахва пръст значи на нищо ново, интересно, предизвикателство не се надява напред. ясен си пешо и честно казано не си единствен в тази държава, защото от социализма се научихме да кютим на служба и да раздаваме акъл.

    аз съм завършил ТУ факултет електронна техника и технологии (без глупостите, които ми вменяваш като останеш без смислено доводи) и от мен да знаеш, че сивото вещество в студентите от СУ - ФМИ в сравнение с всички факултети на ТУ с малки изключения слаботоковите (компютърни системи) е много повече - визирам завършилите такива, а не отпадналите по пътя.

    но на теб ти е простено - когато животът ти е да киснеш в службата на държавна хранилка и да си обграден от себеподобни индивиди даже незавършили университет, а разни техникуми е нормално университетът да е нещото което въртиш на пръста още 30-40-50 години да си жив и здрав да се периш колко си учил.... но университетът е само началото. Добрите професионалисти (даже лекари, които учат тежко през следването) след университета учат в пъти повече в годините, за да станат добри в професията си и само комплексарите седят и си ги мерят по специалност. Като чуя някой такъв ми е ясно колко му е багажа, амбицията и живеца.

    пиши си - не ни пречиш

    кажи сега за турския цимент, украинското желязо и как всичко щом не е строено, когато си имал живец(малко) е боклук
    Last edited by bertram; 30.06.2021, 07:55.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Бай Пеше, съвсем накратко че е офтопик - в университетите много рядко се получават знания, които иначе всеки сам може да придобие / мадицината например/ . Може да получиш умения как да ги придобиваш по-бързо и най-вече СРЕДА с колеги, а тази в МЕИ-то с някакво изключение за компютърната техника е много ниско ниво....особено машиностроителните специалности се влизаше с двойки и се чудеха как да си попълнят бройките на групите.... Нещо като в казармата е - влизаме различно умни, но излизаме еднакво глупави :-) Е всъщност по пиене предполагам МЕИ-то е без конкуренция...
      Тази среда за теб сигурно не ни ти е направила впечатление каква е щото е като в техникумите..... все същата слаба ракия :-)
      Сега не знам как е , но не вярвам да има много кандидати за инженери.... все същото ще е - който не е приет на друго място там отива....:-)

      ПП И недей да ме плашиш с некви странни думи за предмети...Аз пък знам например алангле, чикън тика масала / любимото ми/ и т.н. други сложнотии.... Ти моеш ли да ги готвиш мммм ? :-)
      Ако беше учил ТУ щеше да знаеш че в Универсотет се придобиват знания.не пиши повече подобни дивотии щото съвсем ще почна да се съмнявам в интелекта ти.А къде какво е нивото не е твоя работа...погледни си кирливия софийски и виж какво е нивото тама.от който нищо не става става даскал..И защо упорито не искаш да напишеш с какъв бал се влиза компютри в СУ и ТУ.Страхуваш се от истината а тя е че в СУ се влиза с тройка след трето класиране и не се запълват бройките а в ТУ под 5,50 нямаш шанс....Иначе ти продължавай да си дрънкаш простотии за нивото...щото няма как да си признаеш в ква дупка си учил...Само сградата на ФМИ погледни че е кенеф
      Last edited by national power; 30.06.2021, 07:37.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Уволнят ги, местят ги, местят се, всеки иска да получава много, но някак си ако може директно. Грешка. И почва плюенето по държавата и българщината. А имотът не е даденост, още нашите родители са плащали по половин живот апарт в град далеч не София. Сега искат с 5 годишни заплати и айдеее - грешка втора. И поредицата от грешки се нанизва.
        Ти мани за 5 години ама за 5 години ако може на НДК на панорамата отгоре с релна квадратура и няколко парко места

        Колко мъка има по тоя свят господи колко мъка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Бай Пеше, съвсем накратко че е офтопик - в университетите много рядко се получават знания, които иначе всеки сам може да придобие / мадицината например/ . Може да получиш умения как да ги придобиваш по-бързо и най-вече СРЕДА с колеги, а тази в МЕИ-то с някакво изключение за компютърната техника е много ниско ниво....особено машиностроителните специалности се влизаше с двойки и се чудеха как да си попълнят бройките на групите.... Нещо като в казармата е - влизаме различно умни, но излизаме еднакво глупави :-) Е всъщност по пиене предполагам МЕИ-то е без конкуренция...
          Тази среда за теб сигурно не ни ти е направила впечатление каква е щото е като в техникумите..... все същата слаба ракия :-)
          Сега не знам как е , но не вярвам да има много кандидати за инженери.... все същото ще е - който не е приет на друго място там отива....:-)

          ПП И недей да ме плашиш с некви странни думи за предмети...Аз пък знам например алангле, чикън тика масала / любимото ми/ и т.н. други сложнотии.... Ти моеш ли да ги готвиш мммм ? :-)
          Айде и тоя самоук

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            3 държави - 14 години, мамин сладък. Е, гетото при теб пропуснах.
            За при мен трябва и да си кадърен, камиларски Затуй ти - при арабелките бяло робче.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Пешо, виж кво си написал, отнася се в пълна сила и за теб. Мисля си, че нещо яко те комплексира в истинския живот и тук се опитваш да компенсираш, тъй ли е?
              Всички разбрахме колко по умен си от всички ни взети заедно, та ти си измислил тока, няма смисъл на всяко второ мнение да ни го натякваш.
              Ти редовно се объркваш не ти е за първи път.Когато се намесваш в едни закачки поне прочети историята..че се излагаш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Абе ние не знаеме какво губиме ограничени сме до няколко имота и това е клетка

                А те са волни като птички всеки сезон могат да са на различно място направо да им завиди човек

                Уволнът ги от една работа местят си се на друга и айде местят си се да живеят на удобно до нова работа място а ние щем не щем си седиме дома мъка мъка мъка
                Уволнят ги, местят ги, местят се, всеки иска да получава много, но някак си ако може директно. Грешка. И почва плюенето по държавата и българщината. А имотът не е даденост, още нашите родители са плащали по половин живот апарт в град далеч не София. Сега искат с 5 годишни заплати и айдеее - грешка втора. И поредицата от грешки се нанизва.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Пешо, виж кво си написал, отнася се в пълна сила и за теб. Мисля си, че нещо яко те комплексира в истинския живот и тук се опитваш да компенсираш, тъй ли е?
                  Всички разбрахме колко по умен си от всички ни взети заедно, та ти си измислил тока, няма смисъл на всяко второ мнение да ни го натякваш.
                  то ако беше само той комплексирания темата нямаше да е в лай....а !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Песи я си признай че нямаш глава за такива науки а не се дръж надменно.Статика Кинематика и Динамика не са за твоята глава..Да не говорим за Еластика къде я учат строителните инженери...Не моа да разбера това СУ що не ви дава знания а само едно огромно самочувствие и чувство за превъзходство над другите.Та пак да те питам защо не вземеш да публикуваш баловете с които се влиза в ТУ и СУ по твоите науки...да видим къде се влиза с три и къде с шестица,Нещо се правиш на ударен
                    Пешо, виж кво си написал, отнася се в пълна сила и за теб. Мисля си, че нещо яко те комплексира в истинския живот и тук се опитваш да компенсираш, тъй ли е?
                    Всички разбрахме колко по умен си от всички ни взети заедно, та ти си измислил тока, няма смисъл на всяко второ мнение да ни го натякваш.
                    Last edited by polax; 29.06.2021, 22:42.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Песи я си признай че нямаш глава за такива науки а не се дръж надменно.Статика Кинематика и Динамика не са за твоята глава..Да не говорим за Еластика къде я учат строителните инженери...Не моа да разбера това СУ що не ви дава знания а само едно огромно самочувствие и чувство за превъзходство над другите.Та пак да те питам защо не вземеш да публикуваш баловете с които се влиза в ТУ и СУ по твоите науки...да видим къде се влиза с три и къде с шестица,Нещо се правиш на ударен
                      Бай Пеше, съвсем накратко че е офтопик - в университетите много рядко се получават знания, които иначе всеки сам може да придобие / мадицината например/ . Може да получиш умения как да ги придобиваш по-бързо и най-вече СРЕДА с колеги, а тази в МЕИ-то с някакво изключение за компютърната техника е много ниско ниво....особено машиностроителните специалности се влизаше с двойки и се чудеха как да си попълнят бройките на групите.... Нещо като в казармата е - влизаме различно умни, но излизаме еднакво глупави :-) Е всъщност по пиене предполагам МЕИ-то е без конкуренция...
                      Тази среда за теб сигурно не ни ти е направила впечатление каква е щото е като в техникумите..... все същата слаба ракия :-)
                      Сега не знам как е , но не вярвам да има много кандидати за инженери.... все същото ще е - който не е приет на друго място там отива....:-)

                      ПП И недей да ме плашиш с некви странни думи за предмети...Аз пък знам например алангле, чикън тика масала / любимото ми/ и т.н. други сложнотии.... Ти моеш ли да ги готвиш мммм ? :-)
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 29.06.2021, 23:07.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Нема у ядрена централа да живеем Бай Пеше ...Чак па толко здраво да е.... А тези шарении са дребни удобства , които харесвам да ги има...Иначе още у пещерите требеше да живеем - там е най здраво строителството :-)
                        С описаните 2 предмета мое само гаргите да плашиш мене не ама не съм си губил времето с тях де.... Все едно аз да те питам дали знаеш как се сервира мусака у селската кръчма....:-) - Учил съм у хранително вкусовият у Пловдив , а не в СУ иначе откъде тапия за келнер.... :-)
                        Песи я си признай че нямаш глава за такива науки а не се дръж надменно.Статика Кинематика и Динамика не са за твоята глава..Да не говорим за Еластика къде я учат строителните инженери...Не моа да разбера това СУ що не ви дава знания а само едно огромно самочувствие и чувство за превъзходство над другите.Та пак да те питам защо не вземеш да публикуваш баловете с които се влиза в ТУ и СУ по твоите науки...да видим къде се влиза с три и къде с шестица,Нещо се правиш на ударен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Естествено, и ще си спират колите на някой паркинг на първата спирка на метролиниите. И оттам газ с метрото. Така и трябва да е, не го казвам с ирония. Не знаат какво губят.
                          Абе ние не знаеме какво губиме ограничени сме до няколко имота и това е клетка

                          А те са волни като птички всеки сезон могат да са на различно място направо да им завиди човек

                          Уволнът ги от една работа местят си се на друга и айде местят си се да живеят на удобно до нова работа място а ние щем не щем си седиме дома мъка мъка мъка
                          Last edited by ledosvetlenie; 29.06.2021, 20:40.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Метрото е ного яко - данаска 35 градуса навън, а в метрото рахат не ми се излизаше от него....
                            Много странно но по небостъргача до Метро се работеше...Мислех че са го замразили.... Тея офиси на кой ще ги дават....
                            Направили са си сметка, тез неща без меринджейство не се правят. Но радиослушателите викат че никой нема у Бг и Софето. А то явно има. И често и договори имат предварително, разбира се с отстъпки и то дебели. Когато и те, слушателите видят че има ще трябва да купуват у Београда, там може да се доредят на 7К€ в покрайнините.
                            Last edited by bulgarian lev; 29.06.2021, 20:38.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Метрото е ного яко - данаска 35 градуса навън, а в метрото рахат не ми се излизаше от него....
                              Много странно но по небостъргача до Метро се работеше...Мислех че са го замразили.... Тея офиси на кой ще ги дават....
                              Очаквам доста офиси да бъдат преобърнати на ателиета, ако това се случи може и да се нормализират малко цените на имотите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Естествено, и ще си спират колите на някой паркинг на първата спирка на метролиниите. И оттам газ с метрото. Така и трябва да е, не го казвам с ирония. Не знаат какво губят.
                                Метрото е ного яко - данаска 35 градуса навън, а в метрото рахат не ми се излизаше от него....
                                Много странно но по небостъргача до Метро се работеше...Мислех че са го замразили.... Тея офиси на кой ще ги дават....

                                Коментар

                                Working...
                                X