IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    Няма да скочат имотите веднага, хората са скептични. Една година ще отричат приемането в еврозоната. Още една година ще спорят дали ще е от 2024. Накрая една година ще говорят глупости при какъв курс ще се случи. Вероятно поскъпването ще е средно с 20% годишно до 2024, после ударно ще скочат цените.
    Ти я откара до 2029.... Ама аз пък не осъзнавам с какво приемането на еврото чак толкова ще дръпне имотните цени.... Те и сега са в евро....
    Може себестойността им леко да се вдигне и довършителните работи повече, ще има инфлацийка , вероятно и наемите ще са леко нагоре., сигурно ипотечките половин процент надоле.., ама директно имотиту не вервам чак толко ного да се повлияят....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Ма ти май загуби всякаква връзка с кораба майка.Ти май не си учил във ФМИ щото знаеш всичко дори знаеш какво съм учил и работил...Дори знаеш че от държавната службица не могат да ме мръднат само дето бъркаш работата в държавна фирма със държавна службица..А както виждаме напоследък масово ги гонят ама според тебе не може...И разбира се аз съм се уредил с връзки...За толкова ти стига акъла...пак ти казвам да не коментираш неща с такава убеденост щото хабер си нямаш...ти си заапал една свирка и си свириш ли свириш...Оня другия дето даже не е мъж и той от време на време се опитва нещо да каже ама само урига
      Свиркай си Бай Пеше картинката е кристална квото и да се оправдаваш :-), ама Ратко каза да не те пипаме, а аз на Папурския унсс могул не моа да противореча :-)
      В царството на слепите / МЕИ/ и едноокият е цар / Бай Пешо/ :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Предимство на новите сгради (за радост на Песимиста):
        На едно приятелче асаньорът му слиза до подземния паркинг, а паркомястото му е точно срещу асансьора на 5 метра. След точно 3 минути от входната си врата е вече навън с колата.
        Ако имаш гараж с врати, дори да е в същата сграда (което е рядкост), докато слезеш, отвориш, подкараш (ако някой кретен не е спрял отпред), затвориш, тръгнеш -15 минути са си минали без да ги усетиш.

        Старите гаражи пък каквито са тесни (по 2 метра макс и отпред с тесен двор) си е истинско шоферско изкуство да влезеш и да излезеш със съвременна кола. Всяко едно невнимание - поне стотачка и нагоре.

        В този смисъл - ако си с жилище в Ливадите, но с подобен лукс-паркомясто като моя приятел, като нищо ще стигаш по-бързо до центъра отколкото някой живущ в Лозенец, но с гараж на кофти място. Огромно значение има.
        Виждам, че си започнал да осъзнаваш някои дребни предимства от тези които изброих...., а има още безкрай много.... Разбира се осъзнаване не е достатъчно трябва да го преживееш на практика....Защо иначе бих се набутал за ново като мога да си взема старо с 30% повече площ за същите ако не и по-малко пари....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

          Аз пък си мисля че 10 мин. ще фръкнат още на светофара на Гоце Делчев, още толкова на Каблешков и прочие.
          Разкри ме качествено Боби, не си кат Бай Пешето да фърга боб кое как е :-) , иначе не се знае колко кръстовища по България съм минал, ако съм минал от там....:-)
          Около 30 мин до Златните мостове.... Делничен ден , мислех че ще има по-малко хора / събота и неделя никога не ходя по Витоша, че е като Витошка :-)/, но пак доста бяха ..., е скътах се малко от жегата и изморих чаветата....бива...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
            Днес си говоря с една кака, дето живяла 20 години у Америката, та тя ми разказва как там сичко е на кредит. А кредитите там яко растат. За да поддържа финансовата систем ФЕД ще печата, а щом ФЕД е пуснала големия принтер, ЕЦБ ще трябва да приглася ще не ще. А щом са пуснати принтерите за кинти, кинтите ще се обезценяват, а цените на имотите (и на каквото друго се сетите) ще набъбват. Това се наблюдава и в момента.

            МЯУУУУ, доде огрОмното МЯУ (само дето маминия човек не уточни навремето при кой актив го чека :-))

            пп. Купата казваше, че е общак, но икономическата му логика и познания се оказаха на ниво оберкелнер. Песимисте, земете го Купата у вашия хоремаг.
            Виж са Купчо ти нямаш ниво и не може да противоречиш на тия с нивото.Трябва да си знаеш мястото и покорно да им приемаш глупостите.Ти хабер си нямаш къде и какво е тва ФМИ следователно си тъпанар...Нищо че винаги познаваш.Нищо че каквото си направил в тоя живот си го направил сам без мама да те бута насекъде.Няма много много да говориш а ще се съгласяваш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              няма мяу щом се надъхвате когато дойде мяу-то тук ще е тихо

              оберкелнера трябваше да вземе в софия, когато беше изгодно....можеше и с кредит (само кураж да имаш и не хапят и лихвите бяха добри, а сега са ниски)
              най-най-важното е сам да си вярваш и да си отиграваш идеите, защото в противен случай падат само сладки приказки на маса,а какво мислят другите е без значение, когато опре до твоите си пари.


              разликата е, че моите пари са си мои, а не от мама и тати.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                Днес си говоря с една кака, дето живяла 20 години у Америката, та тя ми разказва как там сичко е на кредит. А кредитите там яко растат. За да поддържа финансовата систем ФЕД ще печата, а щом ФЕД е пуснала големия принтер, ЕЦБ ще трябва да приглася ще не ще. А щом са пуснати принтерите за кинти, кинтите ще се обезценяват, а цените на имотите (и на каквото друго се сетите) ще набъбват. Това се наблюдава и в момента.

                МЯУУУУ, доде огрОмното МЯУ (само дето маминия човек не уточни навремето при кой актив го чека :-))

                пп. Купата казваше, че е общак, но икономическата му логика и познания се оказаха на ниво оберкелнер. Песимисте, земете го Купата у вашия хоремаг.
                Ти откри топлата вода. Американците от поколения са консуматорско общество, живеещо на кредит и трупащо дълг. Даже в много американски филми главният герой в началото е притиснат от дългове и има опасност да му вземат къщата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Мадабе, служебното правителство ще вкара Б-стан в зоната след 3 години Толкова се ловите за сламки, че чак смешно отстрани хехехе!
                  Майтапът е, че след няколко месеца и Министерство на финансите, и БНБ вероятно ще са с други ръководства. Дали новите ще продължат тази политика може само да гадаем.

                  Коментар


                  • Вие от десет години насам все влизате в Шенген и приемате еврото...

                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                      абсолютно и се раздават кредити и се живее в безметежност....
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Мадабе, служебното правителство ще вкара Б-стан в зоната след 3 години Толкова се ловите за сламки, че чак смешно отстрани хехехе! При приемане на еврото иде голямото отрезвяване с шамар, не е случайно че постоянно се повтаря мантрата за курса на лева
                        Ооо да, курса... Първо нямаше да ни приемат в ЕРМ2, после курсът щеше да плава, да плува, да змиорчи в тунел, щяха да отменят борда... Тъпотии, тъпотии и пак тъпотии... Сега при приемането щели да променят курса... Ами не, нищо подобно. Това е много добре разписана и утвърдена процедура, всичко е ясно и точно.

                        Коментар


                        • https://debati.bg/georgi-ganev-sredn...McZVhNXp3tiZ44

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                            Днес си говоря с една кака, дето живяла 20 години у Америката, та тя ми разказва как там сичко е на кредит. А кредитите там яко растат. За да поддържа финансовата систем ФЕД ще печата, а щом ФЕД е пуснала големия принтер, ЕЦБ ще трябва да приглася ще не ще. А щом са пуснати принтерите за кинти, кинтите ще се обезценяват, а цените на имотите (и на каквото друго се сетите) ще набъбват. Това се наблюдава и в момента.

                            МЯУУУУ, доде огрОмното МЯУ (само дето маминия човек не уточни навремето при кой актив го чека :-))

                            пп. Купата казваше, че е общак, но икономическата му логика и познания се оказаха на ниво оберкелнер. Песимисте, земете го Купата у вашия хоремаг.
                            няма мяу щом се надъхвате когато дойде мяу-то тук ще е тихо

                            оберкелнера трябваше да вземе в софия, когато беше изгодно....можеше и с кредит (само кураж да имаш и не хапят и лихвите бяха добри, а сега са ниски)
                            най-най-важното е сам да си вярваш и да си отиграваш идеите, защото в противен случай падат само сладки приказки на маса,а какво мислят другите е без значение, когато опре до твоите си пари.



                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              Няма да скочат имотите веднага, хората са скептични. Една година ще отричат приемането в еврозоната. Още една година ще спорят дали ще е от 2024. Накрая една година ще говорят глупости при какъв курс ще се случи. Вероятно поскъпването ще е средно с 20% годишно до 2024, после ударно ще скочат цените.
                              Мадабе, служебното правителство ще вкара Б-стан в зоната след 3 години Толкова се ловите за сламки, че чак смешно отстрани хехехе! При приемане на еврото иде голямото отрезвяване с шамар, не е случайно че постоянно се повтаря мантрата за курса на лева

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                                България въвежда еврото от 2024 г. и без преходен период :: Investor.bg


                                Лошоооо, лошо, ло-шо. Тази новина ще избуши цените предсказани от Купата. +30% остават песимистичен вариант.

                                пп. Обитателите на детски стаи в старите панелки ще трябва да поостанат там за още неопределено дъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъълго време.
                                Няма да скочат имотите веднага, хората са скептични. Една година ще отричат приемането в еврозоната. Още една година ще спорят дали ще е от 2024. Накрая една година ще говорят глупости при какъв курс ще се случи. Вероятно поскъпването ще е средно с 20% годишно до 2024, после ударно ще скочат цените.

                                Коментар

                                Working...
                                X