IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
    Нидерландия вдига "ветото" върху влизането на България в Шенген (обновена) - Mediapool.bg = инвестиции Белгийци ще инвестират над 1 млрд. евро в завод за батерии за електромобили - Mediapool.bg = вдигане на доходи = поскъпване на имоти.

    ===2049===

    Лихвите бяха основната опорка на нулеваците. Жалко ЕЦБ остави без промяна основните си лихви - Mediapool.bg

    ===2049===

    До 2-3 години гастарбайтерите у швабско ще имат по-ниски доходи от касиерките в Лидл в БГ.
    А 60-годишните ТРЗ-чичковци как ще сте?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scotty Разгледай мнение

      Колкото и здраво да бачкаш, пак няма да можеш да си позволиш апартамент за 300 хил+ евро (най-вероятно). Да не говорим, че в "по-нормалните" квартали апартаментите варират между 550-1.3 млн. евро. И това за апартамент, не за къща.
      Батко бачкам ма не си дърпам плитките по твой пример .Кой ,какво и как не е предмет за писане у тоя форум. 1мил лева отдавна не е некаква колосална сума та седи и си навивай косиците . Копторите не са ми таргет , кога е трябвало съм купувал аз а и тези преди мен . Други са ми драмите , ма нали , сичките тука сте мЕлионери на глупави помисли .
      ПП Викаш Хапартаментите по мЕлион а къщите по 10 мЕлеона Тва явно е новия тренд на спасителите на плажа!

      Коментар


      • Нидерландия вдига "ветото" върху влизането на България в Шенген (обновена) - Mediapool.bg = инвестиции Белгийци ще инвестират над 1 млрд. евро в завод за батерии за електромобили - Mediapool.bg = вдигане на доходи = поскъпване на имоти.

        ===2049===

        Лихвите бяха основната опорка на нулеваците. Жалко ЕЦБ остави без промяна основните си лихви - Mediapool.bg

        ===2049===

        До 2-3 години гастарбайтерите у швабско ще имат по-ниски доходи от касиерките в Лидл в БГ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

          Ама вие какво искате, да ви давам отчети за минали години ли?!
          Няма да стане.
          Подобна информация кога и в какво си инвестирам парите не споделям безплатно с никого. Още по-малко във форуми...
          За инвестиционни съвети и услуги хората плащат скъпо и прескъпо.


          Инвестиционни съвети от понижител от перона с обърнати джобове и гледащ уплашено цените....айде стига бе....
          Last edited by Bailor; 15.12.2023, 18:46.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Къде няма кеш? Ти прочете ли статията изобщо? Банките са препълнени с кеш.
            Еврозоната е почти в рецесия а може и вече да е, ама за олигофрени като този всичко е 6 и няма проблем.
            А че последните няколко тримесечия има огромен спад в сделките не те ли пали ламбата, щото следващото тримесечие като излязат данните ще ви довърши бизнес фантазиите и ще ви поставят кофата за боклук.
            А според теб колко милярда има в бамките запорирани смети на бизнесмени заради невъзможност да се докаже произхода им?
            Почваш с Пеевски, Черепа и надолу по веригата и ще разбереш защо "българите" си държат парите и не ги инвестират.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

              Очевидно е, че си мечтаеш за "все по-мургави".
              напротив, но съм реалист и виждам накъде отиват нещата
              даже въпреки немския социал, който изтегли много 'кадри' към германия - пак раждаемостта е много по-висока при ромите
              ако очакваш читави роми наематели - еми успех
              всъщност едва ли ще опреш до наематели.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                Ама вие какво искате, да ви давам отчети за минали години ли?!
                Няма да стане.
                Подобна информация кога и в какво си инвестирам парите не споделям безплатно с никого. Още по-малко във форуми...
                За инвестиционни съвети и услуги хората плащат скъпо и прескъпо.
                Какви са тия съвети за минали години? Яко те клатят щом ти взимат "скъпо и прескъпо" за това.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                  Особено ако водят до фалит, като твоите (както се подписваш)!
                  Да, точно така - съветите ми са рискови, затова тухладжиите да не ме слушат и да не ми обръщат внимание.
                  Да набиват всичко в тухли с 30-40-50 годишни заеми от банките, а ние ще стоим отстрани и ще наблюдаваме от децката къде ще ги заведе този техен влак...
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    и като го набутат в тухли, а идните поколения са все по-мургави и все по-малко
                    тези тухли какво?
                    Очевидно е, че си мечтаеш за "все по-мургави".

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      https://www.investor.bg/a/534-novini...ite-sa-nalitse

                      Огромно търсене. Луксозен сегмент. Човека го казва. Но нищо, кибиците чекат некой коптор да изпадне без пари.
                      Луксозен сегмент? В това бетоно-сметищно гето до симеоновския? Ти чуваш ли се?

                      Точно този тип комплекси са за разни инфантили, дето си мислят, че имат кинти за къща с двор, а те имат максимум колкото за двустайка в нормален квартал, затова и купуват в подобни затворени комплекси-безумия и се бутат със себеподобни гъз до гъз. Хем се хвалиш, че живееш в къща, хем тази къща по-добре да не я вижда никой къде е и как е строена, че ще те вземат на подбив. Малко като при твоя бански прятел - хвали се наляво-надясно колко имоти имал, какъв баровец бил, а той имал само незаконен кофтор в някакво незнайно село и работел като ТРЗ.

                      Ето това е имот за гъзари:
                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...g0e&f1=1&fe7=1

                      Другото е боклук, който никога не е трябвало да получава разрешение за строеж.

                      Коментар


                      • Утвърждаването на големи предприемачи води до по-мащабни жилищни проекти в София - Investor.bg


                        Жилищният пазар ще запази стабилна активност, докато доходите растат, безработицата е ниска, а лихвите са под 4%, счита консултантска компания

                        ===2049===

                        Няма ли кой да драсне един имейл до Инвестор да престанат да допускат подобни статии с лоши новини?!

                        Откъде-накъде жилищният пазар щял да запази стабилна активност?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                          За инвестиционни съвети и услуги хората плащат скъпо и прескъпо.
                          Особено ако водят до фалит, като твоите (както се подписваш)!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                            Да бе да:
                            Щом съ фалиш, че "миналата година ти си даде възможност", начи редко ти се случва да "вкараш". Обичайно "вкарването" е в обратната посока...
                            Ама вие какво искате, да ви давам отчети за минали години ли?!
                            Няма да стане.
                            Подобна информация кога и в какво си инвестирам парите не споделям безплатно с никого. Още по-малко във форуми...
                            За инвестиционни съвети и услуги хората плащат скъпо и прескъпо.



                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
                              Щом съ фалиш, че "миналата година ти си даде възможност", начи редко ти се случва
                              По-добре 'редко' при него, отколкото 'ич' като при тебе!

                              пп
                              Очевидно е, че си мечтаеш за "вкарване".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                                Нищо подобно, Бони. През годините авоарите ми са престоявали в банки за кратко, само докато реша в какво да ги вкарам...
                                Да бе да:

                                Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                                Слава на Бога, че миналата година ми се даде възможност да си изкарам спестяванията от банките и в удобен момент да ги набия във финансови инструменти...
                                Щом съ фалиш, че "миналата година ти си даде възможност", начи редко ти се случва да "вкараш". Обичайно "вкарването" е в обратната посока...
                                Last edited by BONI; 15.12.2023, 17:10.

                                Коментар

                                Working...
                                X