IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Я ми кажи има ли човек да е прост, независимо какво работи и какво е учил и да си го е признал. Познаваш ли такъв, аз не. Затова не се изненадвам. Понеже всички сте академици и по имоти, и по икономика, и по всичко затова ще блеете още дълго и не само ти тук у форума. Ще разбереш кво те чака по трудния начин.
    Лека и успех, разбирачо! Цървул ти е много на теб.
    Ето те и теб например

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
      Какво позитивно да ти кажа докато сереш с уста пардон пръсти по клавиатурата. Стига с тия имоти бе ,не ги разбираш нещата . Относно къщето строено е 2009 /10 та ,сметай капиталова,само облицовъчния камък е повече пара от апартамента ти в докторска Дедото бил известен анастезиолог там ма кво да ти обяснявам на теб точно аз съм прост вифаджия Напънала се планината и родила мишка , плевенска .
      А в цимента има ли кости на малки палестински дечица?
      В темата за имоти тръгнал да казва стига с тези имоти и да се хвали с наследствени такива.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Може и така да стане. А може и тепърва да дойдат безвъзмездни милиарди по плана за възстановяване и досегашното поскъпване да ни се види детска игра. Нямаме мигранти от цял свят, но вече повече българи се завръщат отколкото заминават. Негро-арабите заливат Европа, а тук се завръщат бели хора. Само трябва да махнем байхой да не иде всичко по чекмеджетата.
        Ама те милиардите идват целево и главно се одобряват ако се съгласиш да похарчиш повечето от тях в доставки от любимците на ЕС от Германия и Франция. Който е кандидаствал по европроект знае че нито за заплати се дават много пари, нито за някакви разходи по бакалски фактури. Изобщо тия мечти как милиардите ще се насочат да наддават съществуващите жилища са категорично несъсоятелни. Доколкото тея милиарди ще се налеят в Тухли, това ще е ново строителство което да увеличи предлагането и да разводни цените още повече. А на практика съм показвал че по-скоро се мисли тея пари да отиват в зелени квартали, и абсолютна нула за мърсните стари копроти.

        От гледна точка на цените ти се моли тея пари ходят по чекмеждетата защото търговията с имоти в кеш се движи изключително от прането на пари. Докато имаме тия герои с безплатни апарти в Естето, с липсващите тераси и оная с 1 милион кредит на 2% цените ще са ОК

        Коментар


        • Ще строим имот,

          евтин имот,

          със яки

          бетонни стени!

          Мъже и жени,

          ПЕРОН,

          ще строим имот

          за перонЯ!



          Децата ни мрат

          в софийската смрад,

          без слънце,

          в задушни коптори.

          ДеЦката е затвор.

          Мъже и жени, народ,

          ни крачка назад!

          Ще строим имот

          за перонЯ!



          Децата ни мрат

          в софийската смрад

          със жадни за слънце очи.

          А ние? – Бездушно

          превиваме врат

          и мълчиме и чекаме,

          позорно мълчим.

          Прокарахме мрежи

          и в тях укротена тече,

          да, нашата кръв

          преминава

          в проводните мрежи

          и движи живота

          а той ни помита,

          влече

          и ние го гледаме, чекаме

          с тъпа, наивна

          небрежност.,,,

          Н. Вапцаров

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

            Забележи че България е единствената страна от "цветните" в която нито централните банки, нито правителството са изляли някакви съществени хеликоптерни пари. Нито пък валутата се е обезценила спрямо долар/евро. Нито пък има някакъв наплив от мигранти от цял свят, напротив най-бързо топящата нация в света сме. Барбар Петко с мъжете. Ще има много реване за спасяване пак...
            Може и така да стане. А може и тепърва да дойдат безвъзмездни милиарди по плана за възстановяване и досегашното поскъпване да ни се види детска игра. Нямаме мигранти от цял свят, но вече повече българи се завръщат отколкото заминават. Негро-арабите заливат Европа, а тук се завръщат бели хора. Само трябва да махнем байхой да не иде всичко по чекмеджетата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Ми екстра, в Русия всички са богати и затва се купува, така ли?...балон да, но още малко. Ще ти кажа кога и ще стана понижител. Имаш още поне 30% за у Бг минимум.
              Забележи че България е единствената страна от "цветните" в която нито централните банки, нито правителството са изляли някакви съществени хеликоптерни пари. Нито пък валутата се е обезценила спрямо долар/евро. Нито пък има някакъв наплив от мигранти от цял свят, напротив най-бързо топящата нация в света сме. Барбар Петко с мъжете. Ще има много реване за спасяване пак...

              Коментар



              • Инвĸcтициитĸ в зĸмя, злoтe и имeти щĸ aeнaypиpoт бoнaeвия дĸпeзит Дepи 5% инфлoция гeдишнe пpи нyлĸви лиxви зo 5 гeдини изяждo нoд 20% eт cпĸcтявoниятo нo xepoтo, пpĸдyпpĸждoвo финoнcиcтът Копирано от


                https://m.24chasa.bg/mnenia/article/9972123


                Дори 5% инфлация годишно при нулеви лихви за 5 години изяжда над 20% от спестяванията на хората, предупреждава финансистът
                Last edited by 13ADROL; 11.07.2021, 09:07.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga

                  Мъката давиш ти, гастарската ,то не е лесно твоето , да те ожали човек . цълвул .
                  Я ми кажи има ли човек да е прост, независимо какво работи и какво е учил и да си го е признал. Познаваш ли такъв, аз не. Затова не се изненадвам. Понеже всички сте академици и по имоти, и по икономика, и по всичко затова ще блеете още дълго и не само ти тук у форума. Ще разбереш кво те чака по трудния начин.
                  Лека и успех, разбирачо! Цървул ти е много на теб.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Легай ти ,утре тряя си на бачкане....а пардон почевен е и ти затва си се напил . Тва ако и децата са ти такива цървули сичкото гастърско е у киреча мишленце .
                    Таз нощ почна да плещиш несвързано по-късно от обикновено. И буквите бъркаш, значи пиеш, давиш мъката. Разбирам те.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                      Айде мести мишлето у крачолите си у десно и легай, жена имаш
                      Легай ти ,утре тряя си на бачкане....а пардон почевен е и ти затва си се напил . Тва ако и децата са ти такива цървули сичкото гастърско е у киреча мишленце .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                        Какво позитивно да ти кажа докато сереш с уста пардон пръсти по клавиатурата. Стига с тия имоти бе ,не ги разбираш нещата . Относно къщето строено е 2009 /10 та ,сметай капиталова,само облицовъчния камък е повече пара от апартамента ти в докторска Дедото бил известен анастезиолог там ма кво да ти обяснявам на теб точно аз съм прост вифаджия Напънала се планината и родила мишка , плевенска .
                        Добре че е бил дедо ти анестезиолога, че от теб и чеп за зеле не става.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Кажи нещо позитивно баш майсторе. Каква е къщата в Йерусалим, колко струва, има ли капиталова, носи ли доход или живее някой там, жената не те ли учи малко на имоти.
                          Какво позитивно да ти кажа докато сереш с уста пардон пръсти по клавиатурата. Стига с тия имоти бе ,не ги разбираш нещата . Относно къщето строено е 2009 /10 та ,сметай капиталова,само облицовъчния камък е повече пара от апартамента ти в докторска Дедото бил известен анастезиолог там ма кво да ти обяснявам на теб точно аз съм прост вифаджия Напънала се планината и родила мишка , плевенска .
                          Last edited by pa4anga; 11.07.2021, 02:57.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                            Ми екстра, в Русия всички са богати и затва се купува, така ли?...балон да, но още малко. Ще ти кажа кога и ще стана понижител. Имаш още поне 30% за у Бг минимум.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga

                              Аз кво му пиша той кво отговаря . Абсолютен олигомайфренд .
                              Кажи нещо позитивно баш майсторе. Каква е къщата в Йерусалим, колко струва, има ли капиталова, носи ли доход или живее някой там, жената не те ли учи малко на имоти.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                                [ATTACH=CONFIG]n3780461[/ATTACH]


                                гастарче в Германия е спестил малко пари и ето резултата... (щеше да бъде смешно, ако не беше тъжно)

                                Хахаха..........илядо € за квадрат гредоред. Това Олигото ли е? Баси избора, Съдията, що му не запазиш един гараж от по-евтинките, хахаха
                                Last edited by bulgarian lev; 11.07.2021, 02:00.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X