IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    даже може да се погледате влюбено двамцата
    А през туй време ние летим със самолети, докато вас ви клати ... очукания БГ трен
    Крети все се чудя защо като в немско имаш достъп до кредити през тези години не купи още нещо с цел отдаване под наем само на лихвата в УК му викат buy to let - и е супер изгодно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Каза го просто и ясно.
      даже може да се погледате влюбено двамцата
      А през туй време ние летим със самолети, докато вас ви клати ... очукания БГ трен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        До тука вече всички сме на мнение че цените станаха много високи

        Сега разликата е че част от нас очакват да станат още по високи, а други да се върнели на нивата от кризата

        Надежда всяка оставете и на перона поседете
        Каза го просто и ясно.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Остави го този фрустриран от живота ник....По-скоро го игнорирай... Смисъла на живота му е да се заяде с някой и е протектиран от модитата като бонус....Това им става практика напоследък...Явно и на тях им е скъпо :-)
          Важното са обявите които пуска Джони. Щом искат по 300К за апарти дето дори ТЕЦ нямат не са добре нещата....направо безумни....
          Незнам дали е възможно да си стиснем ръцете с подобни никове и да се обединим върху жестоката реалност на цените на НИ.
          На мен винаги ми се е струвало, че в София цените са невъзможни примерно за стругар, какъвто работех през началото на 90-те и цени за двустаен от порядъка на 12000$ ми се струваха извънредно скъпи за индексираната ми заплата. Дори къщата в София, която купихме през 2002-ра за 33,5000$ ми се струваше извънредно скъпа
          Last edited by 13ADROL; 11.09.2021, 09:46.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

            До тука вече всички сме на мнение че цените станаха много високи

            Сега разликата е че част от нас очакват да станат още по високи, а други да се върнели на нивата от кризата

            Надежда всяка оставете и на перона поседете
            :-) :-) Мдааа, да бяха слушали Купата навремето.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              И аз се съгласявам че това е раздута оферта. Дори с непрофи направени снимки. Аматьорско изпълнение. Подобно не бих купил та дори утре да е 3000€.
              До тука вече всички сме на мнение че цените станаха много високи

              Сега разликата е че част от нас очакват да станат още по високи, а други да се върнели на нивата от кризата

              Надежда всяка оставете и на перона поседете

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Остави го този фрустриран от живота ник....По-скоро го игнорирай... Смисъла на живота му е да се заяде с някой и е протектиран от модитата като бонус....Това им става практика напоследък...Явно и на тях им е скъпо :-)
                Важното са обявите които пуска Джони. Щом искат по 300К за апарти дето дори ТЕЦ нямат не са добре нещата....направо безумни....
                И аз се съгласявам че това е раздута оферта. Дори с непрофи направени снимки. Аматьорско изпълнение. Подобно не бих купил та дори утре да е 3000€.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Не намерих нищо подходящо. Не и за под 500к. А такъв кредит не ми е по джоба. Не и ако не мога да го изплатя за 2-3 години.
                  Това с изплащането за 2-3 години не знам защо си се фиксирал. Лихвите са ниски , няма да останеш без доход..., но свърши вече.
                  А ситуацията в момента е безумна с имотите. При това не само в София, а и в целият свят е така. И не, за местата , които искаш в София няма да се подобри в обозримо бъдеще. Затова и има подобни обяви....
                  В покрайнините с това яко строителство може и да има отрезвяване след няколко години....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Не, той е нормален, интелигентен и умерен човек. Умен е, знае много, но в това е инвестирал години. Така трябва да са повечето, но кво сме виновни че тук витаят образци каиши, компетентни и по имотите най-вече а едно качествено захлупване нямат. Само Джони разполага с пари, но не му се дават, другите са на принципа за всеки среден чиновник, касиерка апарт. И когато беше евтино пак не купиха. А не че са пораснали оттогава. Не беше толкова отдавна.
                    Остави го този фрустриран от живота ник....По-скоро го игнорирай... Смисъла на живота му е да се заяде с някой и е протектиран от модитата като бонус....Това им става практика напоследък...Явно и на тях им е скъпо :-)
                    Важното са обявите които пуска Джони. Щом искат по 300К за апарти дето дори ТЕЦ нямат не са добре нещата....направо безумни....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                      Consumer Prices in Sofia are 28.59% lower than in Athens (without rent)
                      Consumer Prices Including Rent in Sofia are 26.42% lower than in Athens
                      Rent Prices in Sofia are 18.04% lower than in Athens
                      Restaurant Prices in Sofia are 35.53% lower than in Athens
                      Groceries Prices in Sofia are 23.65% lower than in Athens
                      Local Purchasing Power in Sofia is 32.01% higher than in Athens
                      Отдалече се им се види по тънко от София. Като идат, пък и ако заживеят и почват да си ръпат ноктите.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Обърка се вече какво да лъжеш, затуй си в цитати
                        Е ние келнерите друго можем ли ?!
                        Какво е било някога няма значение. От много години и сега не е. Но понякога в кръчмето клиентите като подпийнат разказват кое и как се случва пък аз подслушвам :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

                          Сакън. Горди сме с теб . Че въобще общуваме, макар и инкогнито. Не се срамувай от постиженията си. И ти като повечето тук имотни инвеститори , си много умен и си добър в това занимание. Само малко неща не знаеш, но те не са от голямо значене,
                          Не, той е нормален, интелигентен и умерен човек. Умен е, знае много, но в това е инвестирал години. Така трябва да са повечето, но кво сме виновни че тук витаят образци каиши, компетентни и по имотите най-вече а едно качествено захлупване нямат. Само Джони разполага с пари, но не му се дават, другите са на принципа за всеки среден чиновник, касиерка апарт. И когато беше евтино пак не купиха. А не че са пораснали оттогава. Не беше толкова отдавна.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Т.е. брокерче пуска двойна ценичка - и опа, пазара се равнява по нея хахахаха
                            И после що няма продажби.
                            Ами не е единствената подобна обява. Миналата седмица Джони пусна обява на същата цена на ШЗ....
                            Иначе си прав - аз бих се замислил дали си струва на половин цена .... Обаче явно балона е почнал здраво да се надува....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Явно си целил доста греди....
                              Уви такива са цените напоследък. И не е въпроса дали ще се продаде на нея, а че другите ще се равняват по нея....
                              Наистина не разбирам защо не си купи нещо досега когато имаше все по нещо и на много по-ниски цени.... с кредит без да си разваляш инвестициите....
                              Т.е. брокерче пуска двойна ценичка - и опа, пазара се равнява по нея хахахаха
                              И после що няма продажби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Крети, стига ми редактира постовете. Никога не съм писал подобни неща....я погледни пак.
                                Написах, че не съм бил маркетинг меринджей и че всяка верига си има собствена и различна търговска и ценова политика за тва Джони да не се чуди коя цена каква е....
                                Иначе кой е казал че съм напред или пък че съм искал да съм напред ?! Не съм,,, и не искам да съм повече от моментното състояние.... Достатъчно ми е....:-)

                                ПП Пия, много малко и само когато не мога да го избегна .... на работа в кръчмата като клиент черпи и плаща как да откажа :-)))
                                Обърка се вече какво да лъжеш, затуй си в цитати

                                Коментар

                                Working...
                                X