IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Точно така, аз се чудех на един мой колега - Д-р Питър му викаха в Близкия изток, казва се Петър, отлепи за Лондон и за 200К£ купи гараж на два етажа, точно така изглеждаше жилището му северно от Уембли, някъде около Harrow метростанцията беше. И то 2012.
    Сега това жилище струва над 450к и то само за 8 години, но вече е недостъпно за нормалните хора да го купят

    Като им казвам че в БГ е все още достъпно да се купува те не ми верват ще дойде време да видят какво е недостъпно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      На Запад също беше възможно да се купува от обикновени работници, както все още е достъпно в БГ

      Давам ти пример с УК до към 2013-та къща в крайните квартали на Лондон е стурвала около 200 до 250к паунда били са необходими 10% за начална вноска и всеки с доказани доходи е можел да купи

      25 000 паунда не е било никакъв проблем да се спестят от едно семейство без деца в рамките на само 2 години

      Извън Лондон без проблем е можело да се купи къща и за около 150к паунда

      Преди скока на цените от 2009-та е било още по достъпно
      Точно така, аз се чудех на един мой колега - Д-р Питър му викаха в Близкия изток, казва се Петър, отлепи за Лондон и за 200К£ купи гараж на два етажа, точно така изглеждаше жилището му северно от Уембли, някъде около Harrow метростанцията беше. И то 2012.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        Той говори за 2000Е годишно не месечно и то само за единия другия си седи празен
        Ооо, ако е така е зле работата. Аз изкарвам само от гаража-магазин-мавзолей 2400€ годишно.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          От кво зе 2000€ и за колко време? От атинските ли? Ми не ги продавсй тогава, ами кови по 2К€ месечно пък нека ти е зле.
          Той говори за 2000Е годишно не месечно и то само за единия другия си седи празен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Аз взех 2000€ и съм недоволен той с 400лв се хвали?
            От кво зе 2000€ и за колко време? От атинските ли? Ми не ги продавсй тогава, ами кови по 2К€ месечно пък нека ти е зле.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              масата млади хора не са подсигурени. говоря за хора до 45г, които се връщат с по някой спестен паунд, евро, долар и могат да изкарат да речем 1-2 години спокойно казващи "аз на тоя за толко пари няма да му работя" - въпросът е после какво се случва и ще видим дали няма да се изнесат пак навън.

              ПП иначе за получилите пенсия от чужбина българи - България ще се окаже едно добро място стига да са си постлали с добра локация за старините.
              Да, така е, аз взех урок от Кретуча - апарта под наем за кинти по 12€ на нощ, даже подбивам цената, а аз на тавана и веднъж седмично почиствам и пера чаршафи. Сега стягам тавана, даже нет ще му вкарам да съм ъпдейтнат с аърБнБ то.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
                Ти не ме разбра хората които се връщат и ще се върнат в БГ за постоянно не мислят да работят в БГ за да се изхранват - Те са се подсигурили по един или друг начин и им е все тая има ли работа в БГ. Никой работил за по 5000+лв на месец няма да се върне та да работи за 1000 - 2000лв
                Ще се върнат обратно на запад само тези дето не са си направили добре сметката и си мислят че само със спестени пари може да се живее в БГ
                масата млади хора не са подсигурени. говоря за хора до 45г, които се връщат с по някой спестен паунд, евро, долар и могат да изкарат да речем 1-2 години спокойно казващи "аз на тоя за толко пари няма да му работя" - въпросът е после какво се случва и ще видим дали няма да се изнесат пак навън.

                ПП иначе за получилите пенсия от чужбина българи - България ще се окаже едно добро място стига да са си постлали с добра локация за старините.
                Last edited by bertram; 05.09.2021, 22:30.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  точно затова правят така, че все някъде да не е ОК, за да могат тия хора да нямат така желания доход в родните си места и да им се налага да ходят втора категория хора в развития запад.

                  защо си затварят очите за корупцията и псевдо съдебната система у нас и само се отчитат с по един доклад годишно
                  защо се случи украйна (актуално)

                  тях ги устройва да сме бананова република управлявана от групировки, защото по този начин си осигуряват постоянен приход на евтина работна ръка. Демографията при тях е плачевна и малкото млади хора са доста глезени и не искат да бачкат - та искат не искат опират до нас за грубата работа.

                  ако си мислиш, че не биха ни разбутали пак... ако им се отдаде възможност винаги.

                  виж британците - по-простата част от населението бучеше срещу поляци, румънци, българи и тн - гласуваха си брекзита и сега 'ама то няма хора за работа във фермите , строежите, чистотата. тарамбуките не им се работи и се ослушват'
                  Ти не ме разбра хората които се връщат и ще се върнат в БГ за постоянно не мислят да работят в БГ за да се изхранват - Те са се подсигурили по един или друг начин и им е все тая има ли работа в БГ. Никой работил за по 5000+лв на месец няма да се върне та да работи за 1000 - 2000лв

                  Ще се върнат обратно на запад само тези дето не са си направили добре сметката и си мислят че само със спестени пари може да се живее в БГ

                  Разбутването за което вероятно говориш тип 1997-ма към момента няма как да се случи

                  Просто трябва да се държи ГРОБ далече от властта и за няколко години пак ще дръпне икономиката
                  Last edited by ledosvetlenie; 05.09.2021, 22:24.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                    Те може да им трябват ама тия хора вече са си насмогнали на масрафа и не можеш да ги върнеш на запад ако имат достатъчно средства да живеят добре в БГ

                    Ще се върнат тези дето не са си направили добре сметката изпукат парите и няма какво да правят те ще се върнат и без да ги викат
                    точно затова правят така, че все някъде да не е ОК, за да могат тия хора да нямат така желания доход в родните си места и да им се налага да ходят втора категория хора в развития запад.

                    защо си затварят очите за корупцията и псевдо съдебната система у нас и само се отчитат с по един доклад годишно
                    защо се случи украйна (актуално)

                    тях ги устройва да сме бананова република управлявана от групировки, защото по този начин си осигуряват постоянен приход на евтина работна ръка. Демографията при тях е плачевна и малкото млади хора са доста глезени и не искат да бачкат - та искат не искат опират до нас за грубата работа.

                    ако си мислиш, че не биха ни разбутали пак... ако им се отдаде възможност винаги.

                    виж британците - по-простата част от населението бучеше срещу поляци, румънци, българи и тн - гласуваха си брекзита и сега 'ама то няма хора за работа във фермите , строежите, чистотата. тарамбуките не им се работи и се ослушват'
                    Last edited by bertram; 05.09.2021, 22:03.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Аз взех 2000€ и съм недоволен той с 400лв се хвали?
                      Ти нема как да си доволен щото за 4 години потъна с над 50к евро и колко и да вземеш не можеш да ги компенсираш

                      А той е взел 400лв днес утре ще вземе и още. Направил е добра инвестиция и и се наслаждава

                      Какво да се прави гадно е като объркаш коловоза и се качиш на влака в обратната посока

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Я пак че не разбрах какво са купили обикновените работници и къде?
                        На Запад също беше възможно да се купува от обикновени работници, както все още е достъпно в БГ

                        Давам ти пример с УК до към 2013-та къща в крайните квартали на Лондон е стурвала около 200 до 250к паунда били са необходими 10% за начална вноска и всеки с доказани доходи е можел да купи

                        25 000 паунда не е било никакъв проблем да се спестят от едно семейство без деца в рамките на само 2 години

                        Извън Лондон без проблем е можело да се купи къща и за около 150к паунда

                        Преди скока на цените от 2009-та е било още по достъпно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          Викаш чистачки с 800 еуро заплата купили дом на запад.
                          За 800 евро нкой на запад няма да си го премести от единият крачол в другия щото социала е повече

                          Те ако работят за по 800е няма да могат да си платят наема храната и транспорта и е по добре да си стоят в БГ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            читавият строителен работник(даже и ромулянин), чистач, готвач, сервитьор - това си е точно работната ръка, която им е нужна. ти ако под квалифициран визираш само лекар или инженер - малко са, но иди монтажник или заварчик или готвач да видим можеш ли от днес за утре да станеш...
                            Те може да им трябват ама тия хора вече са си насмогнали на масрафа и не можеш да ги върнеш на запад ако имат достатъчно средства да живеят добре в БГ

                            Ще се върнат тези дето не са си направили добре сметката изпукат парите и няма какво да правят те ще се върнат и без да ги викат

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                              за тях -дълго лъжат и вече си вярват
                              а като дойде реда на касата

                              и най вече minimind като обяви че взима
                              200 лв наем на ''магазина'' - лошо за теб
                              защото
                              нали знаеш - 1/2
                              И, кво те вълнува те как са на касата и кой е minimind, доста от рано си се боцнал.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                И имаш мерак да се занимаваш за 100лв?
                                Аз и за 100лв на час на частно не се хващам - НЕ МИ ТРЯБВАТ хартийки
                                Е как 100 лв ? Малко ли са 400 лв за 2 дни.Ако на теб не ти се занимава ок.Аз мога ли да изкарам още пари не пропускам.А време имам цялото на света и евтина работна ръка в БГ колкото искаш.

                                Коментар

                                Working...
                                X