IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

    Правилно се изрази "играят" на евро/долар . Защото това е игра с нулева сума. Никой не играе с 70К . обикновено е до 500 лева и искат да забогатеят.И много бързо зануляват.Познавам даже такива дет си вярват и набиват отново и отново.И накрая се разоряват.Има и такива с милиони които стават милиарди.Ама това вече е друга тема.
    А умника Радев бъдеш жител на Мало Бучино залага на ЕТФ върху индекси с 1% дивидент

    Радев колко милионат трябва да набиеш в тоя шит та да докараш поне 3к на месец?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

      Имаме разлика в мисленето.Напълно те рабирам.Ти си викаш ако загубя само 50% за 10 години си е жива печалба.Защото може да има голяма инфлация и кеша да се обезцени. Моята цел се различава от твоята . Поне 50% реална доходност . Ако не знаеш как се смята потърси с Google. Ако не се справиш с Google ,дай си адреса да ти пратя един учебник за студенти в 1ви курс.


      ПП.Стадото си запазва стойността , интелигентните хора печелят. Макар че финасовите пазари много се развиха и дават възмножност и на аматьорите да печелят доволно.
      Тишина Радев с панелката в Дружба дава ценни бизнес напътствия на хора с бизнес и по няколко имота

      Колко мъка има по тоя свят господи колко мъка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Да, ниско интелигентните ни колеги наистина я направиха такава Темата е друга обаче
        Глад ,а?Преди имаше 1 сделка на година, сега по малко.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Абе ясно ми е, шушляците преко сили са набили едно 2000 лв и не мое и да дочакат да не ги дръпнат обикновено при първото изнервяне на пазара. А по-опитните с една нула отзад - похвално. Но да ми разказват приказки как със 70К поне евро/ долар играли и не успели и един гараж да купят е смешно. Чули че хората играят. Играят и имст - и имоти, и други активи. Лично аз съм се страхувал и все още се въздържам да набия сума равна на годишния ми доход.
          Правилно се изрази "играят" на евро/долар . Защото това е игра с нулева сума. Никой не играе с 70К . обикновено е до 500 лева и искат да забогатеят.И много бързо зануляват.Познавам даже такива дет си вярват и набиват отново и отново.И накрая се разоряват.Има и такива с милиони които стават милиарди.Ама това вече е друга тема.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Ей тук си личи колко са ограничени провинциалните камилари Цифри има, акъл няма - ти си живия пример.
            А всичко е толкова просто - аритметика между два лихвени процента Капитал - с лопата да го ринеш и винаги си има цена.
            Да, понеже аз не се вписвам в примера ще ти кажа. Ти си живия пример с отсрочките, инвестициите които едва ти покриват вноските. Мизерия с добра формула на хартия, но без доход. И то от некамилари гастари, не си направили сметкста как най- бързо да изкарат пари. Важното е да сме в Бад Ибург, нищо че и за Лович нямаме килата. Все кила за Солун имаме. Но първо да помизерстваме, важно е че не плащаме лихва. А времето и възрастта нямат значение. Ние от Бг и без това никакви ни няма, що да не пропилеем 30 год с 2,04 ГПР. И наемателите ни са 5 таргета - шейх-професори, бедни и богати и хептен бедни минувачи със смрадливи маратонки....без коментар. Коментар за признателните соц инфантили на които бършеш гъза
            Last edited by bulgarian lev; 17.09.2021, 01:58.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

              Маниго Радев има проблем с мащаба - Стиснал е кинти за половин апарт и си мисли сега ще ги инвестирам на борсата и ще станат за цял

              Други имат пари за по няколко апарта и на тях комар не им се играе просто искат да не загубят парите

              Дай боже някога да му се получат на Радев нещата ще разбере за какво му говориме
              Имаме разлика в мисленето.Напълно те рабирам.Ти си викаш ако загубя само 50% за 10 години си е жива печалба.Защото може да има голяма инфлация и кеша да се обезцени. Моята цел се различава от твоята . Поне 50% реална доходност . Ако не знаеш как се смята потърси с Google. Ако не се справиш с Google ,дай си адреса да ти пратя един учебник за студенти в 1ви курс.


              ПП.Стадото си запазва стойността , интелигентните хора печелят. Макар че финасовите пазари много се развиха и дават възмножност и на аматьорите да печелят доволно.Стига да не лакомеят.
              Last edited by nradev; 17.09.2021, 02:40.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Ето ти една елемнетарна сметка ти си направи изводите какви са борсови тигри

                За минимум на нормален живот на сам човек ти трябват поне 3000 лв на месец това са 36000 на година тези пари могат да ги изкарват от борсата дългосрочно само ако са много добри и управляват поне 500 000лв

                Сега си представи как преди 20г тия шушляци са инвестирали 500 000лв на борсата и почва да те напушва смех

                Също така си представи че с тези 500к е могло да се купят поне 25 студия по онова време и недей да им казваш какъв наем щяха да получават сега щото ще получат инфаркт. За капиталовата също не им казвай
                Абе ясно ми е, шушляците преко сили са набили едно 2000 лв и не мое и да дочакат да не ги дръпнат обикновено при първото изнервяне на пазара. А по-опитните с една нула отзад - похвално. Но да ми разказват приказки как със 70К поне евро/ долар играли и не успели и един гараж да купят е смешно. Чули че хората играят. Играят и имст - и имоти, и други активи. Лично аз съм се страхувал и все още се въздържам да набия сума равна на годишния ми доход.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie

                  От тебе се уча ти за една година направи 600%
                  От мен не мож научи нищо, ти си балъка - аз тариката хахахаха!
                  Чета ти глупостите за доходност от борса и си мисля че си един прост донор - и там сигурно си губил пари като разпран. 36 хил годишно с капитал 0.5млн се изкарват с проста лихва без риск.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Радев, сори че се намесвам, но обясни на уважаваните инвеститори че въпреки добрата дългосрочна доходност от капиталовите е важно първо да участваш. Не да коментираш постфактум което виждам е практика. Освен това трябва цифра, не може с 2000 -5000 лв вкарал на пазара за 5 години и по една или друга причина някой ги изтеглил и похарчил и да очакват с това да купят имот. За имот трябват доходи - трудови, странични, стабилни и постоянни...за да ти гарантират платежоспособността ако имаш пък и кредит.
                    Ей тук си личи колко са ограничени провинциалните камилари Цифри има, акъл няма - ти си живия пример.
                    А всичко е толкова просто - аритметика между два лихвени процента Капитал - с лопата да го ринеш и винаги си има цена.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Е, не съм решил че имот. Но без имот може ли. Нали живеем в тях. Помисли. Ти купуваш. Следващото поколение може, както твоя син. А може другото ти дете да не успее. Ако имаш две, три...ок казваш те ще си купят. Не, може да не успеят. А наема? А капиталовата...след 20 год имотите ще са без пари в Сф? Вярваш ли? А защо мислиш че имоти купуват гъбари с кредит само? Имот се купув от хора коиъо имат за имота и имат поне за още 5. Или от крупни играчи - строят-продават. Или строят отдават и продават после. Детски стаи с имот трудно се заместват. Без помощта на тати. Казвам ти го като добре наблюдаващ.
                      Един за собствено ползване стига. А децата ако не се справят, причината не само в тях.Вина имат и родителите.
                      Last edited by nradev; 17.09.2021, 07:32.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Е, не съм решил че имот. Но без имот може ли. Нали живеем в тях. Помисли. Ти купуваш. Следващото поколение може, както твоя син. А може другото ти дете да не успее. Ако имаш две, три...ок казваш те ще си купят. Не, може да не успеят. А наема? А капиталовата...след 20 год имотите ще са без пари в Сф? Вярваш ли? А защо мислиш че имоти купуват гъбари с кредит само? Имот се купув от хора коиъо имат за имота и имат поне за още 5. Или от крупни играчи - строят-продават. Или строят отдават и продават после. Детски стаи с имот трудно се заместват. Без помощта на тати. Казвам ти го като добре наблюдаващ.
                        Маниго Радев има проблем с мащаба - Стиснал е кинти за половин апарт и си мисли сега ще ги инвестирам на борсата и ще станат за цял

                        Други имат пари за по няколко апарта и на тях комар не им се играе просто искат да не загубят парите

                        Дай боже някога да му се получат на Радев нещата ще разбере за какво му говориме

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Радев, сори че се намесвам, но обясни на уважаваните инвеститори че въпреки добрата дългосрочна доходност от капиталовите е важно първо да участваш. Не да коментираш постфактум което виждам е практика. Освен това трябва цифра, не може с 2000 -5000 лв вкарал на пазара за 5 години и по една или друга причина някой ги изтеглил и похарчил и да очакват с това да купят имот. За имот трябват доходи - трудови, странични, стабилни и постоянни...за да ти гарантират платежоспособността ако имаш пък и кредит.
                          Ето ти една елемнетарна сметка ти си направи изводите какви са борсови тигри

                          За минимум на нормален живот на сам човек ти трябват поне 3000 лв на месец това са 36000 на година тези пари могат да ги изкарват от борсата дългосрочно само ако са много добри и управляват поне 500 000лв

                          Сега си представи как преди 20г тия шушляци са инвестирали 500 000лв на борсата и почва да те напушва смех

                          Също така си представи че с тези 500к е могло да се купят поне 25 студия по онова време и недей да им казваш какъв наем щяха да получават сега щото ще получат инфаркт. За капиталовата също не им казвай

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                            Aма ти защо реши че е задължително да се купува имот.


                            Мани мани за бедни ивеститори с 5000лв има ливъридж.Ама издениците дават макс 5 към 1. Демек пазаят те от собствената ти тъпотия.
                            Е, не съм решил че имот. Но без имот може ли. Нали живеем в тях. Помисли. Ти купуваш. Следващото поколение може, както твоя син. А може другото ти дете да не успее. Ако имаш две, три...ок казваш те ще си купят. Не, може да не успеят. А наема? А капиталовата...след 20 год имотите ще са без пари в Сф? Вярваш ли? А защо мислиш че имоти купуват гъбари с кредит само? Имот се купув от хора коиъо имат за имота и имат поне за още 5. Или от крупни играчи - строят-продават. Или строят отдават и продават после. Детски стаи с имот трудно се заместват. Без помощта на тати. Казвам ти го като добре наблюдаващ.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                              За миналата година SPY носи дивидент 1,3%.Айде порови с Google и ела пак да кометираш.Упорит си като брокер и почти токова образован.
                              Това е ЕТФ върху индекси и се представя толкова зле от 2004-та че ако бях инвестирал в нещо такова да съм се обесил вече

                              2004-та ако беше сложил на това пари за апарт днеска и паркомясто нямаше да можеш да си купиш
                              Last edited by aleks262; 17.09.2021, 09:07.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Радев, сори че се намесвам, но обясни на уважаваните инвеститори че въпреки добрата дългосрочна доходност от капиталовите е важно първо да участваш. Не да коментираш постфактум което виждам е практика. Освен това трябва цифра, не може с 2000 -5000 лв вкарал на пазара за 5 години и по една или друга причина някой ги изтеглил и похарчил и да очакват с това да купят имот. За имот трябват доходи - трудови, странични, стабилни и постоянни...за да ти гарантират платежоспособността ако имаш пък и кредит.
                                Aма ти защо реши че е задължително да се купува имот.


                                Мани, мани, за бедни ивеститори с 5000лв има ливъридж.Ама издениците дават макс 5 към 1. Демек пазаят те от собствената ти тъпотия.



                                За лицензираните инвестиционни посредници говоря. Иначе в комарджийниците има и 1 към100.
                                Last edited by nradev; 17.09.2021, 07:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X