IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
    Смешко, кажи тази година колко е ръста от туризъм по грЪцко...?!?


    https://www.moreto.net/novini.php?n=444666

    па има, при двойно по-дълъг сезон от Б-станя при това, той целия им сектор сигурно е 4-5 пъти по-голям Мен не ме брига, аз отдавам под наем целогодишно и без тва, страдай

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Ти пари да инвестираш в тоя солар имаш ли?
      Няма. В Швабистан ги зарибяват по следната схема: Слагат му фотоволтаична инсталация на покрива без да той да влага пари. Експлоатират инсталацията 15 години и после крети става собственик и може да си я ползва.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
        Смешко, кажи тази година колко е ръста от туризъм по грЪцко...?!?


        Мани, че никакъв, ама масовите сутеренчета, партери с влага и бунгала край Солун, Аспровалта и Офринио ги изтърбушиха банди от крадци, шиптъри и наши цигани

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Няма значение това, Песи. В Америка бая пролетарий чака за къща. Ще става евтино, това е. За всеки желаещ ше има. Скъпи материали, стагнация, няма строителство и скъпо...да го духат, за тяхна сметка е. Народа иска да купи и то с 40% надолу.
          В Америка им разказаха играта със строителните материали.Всичко е нагоре яко.Това веднага рефлектира върху цената на имотите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
            Ти още ли си при дойчовците бре, ловешки?
            Прибирай се, че после и да искаш, няма как и къде...


            Къде бре, до някое от варненските езера с оная спуканата тръба ли Аз съм го отиграл упражнението на морето в Гърция, питай някой друг.
            Я внимавай да не пукнеш от глад дотогава по-добре, измършавял брокераст

            Коментар


            • Смешко, кажи тази година колко е ръста от туризъм по грЪцко...?!?

              Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Така е, хората са си дали оценката "скъпо" и са купили в Гърция И тоя ще седи кат твоите хахаха, има да пелтечи после как всъщност не искал даже да го продава, да разсмива тука

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Туристите са решили че като ги видят на оглед и ще им направят подарък. Сал гаража ги е отказал. . Следващия, мола!
                Така е, хората са си дали оценката "скъпо" и са купили в Гърция И тоя ще седи кат твоите хахаха, има да пелтечи после как всъщност не искал даже да го продава, да разсмива тука

                Коментар


                • Ти още ли си при дойчовците бре, ловешки?
                  Прибирай се, че после и да искаш, няма как и къде...

                  Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Абе дочакахме 1 (една) покупка за толкова години тука хахахаха
                  Което и показва колко е изтънял пазара. А витински защо дава пари там само той си знае, мисълта да живея дъртанян в Б-стан мен лично ме втриса - ще си пия пиенето със Слатинарита, ще копам мамулите с бай Пешковци и ще ме лекуват камилари ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                    Е добре де ама като нещата не се развиват по план и цените не падат, кво ще правиш?

                    Ще купуваш на тия цени или ще чакаш да паднат?

                    Говореше че тази година трябва да купуваш а не си се похвалил
                    Купих и се похвалих, две маломерки отдавам вече, догодина живот и здраве, ако ми се доверят банките ще взема
                    3-та. А иначе както и преди съм казвал ако живеехме в чист капитализъм цените на НИ тябваше да са паднали поне малко, но световния социализъм и популизъм надделяват за сега( евикшън мораториуми, форклоужър мораториуми, кредитни ваканции, печатане на трилиони......) Слипи Джо още не дава да се гонят негрите неплащащи наем в ЮС прмерно и така.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Мда, в Софето цена 360 евро за стая няма - толкоз по нивото Не плащам данъци (заради кредита), вода, газ, тока минава на солар в момента.
                      Нивото е друго, ама Ганьо като теб не може да го схване
                      Ти пари да инвестираш в тоя солар имаш ли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Нароили са се на зареда. И още инвеститоре ще има с това което идва - свят ще им се завие. Опитвал ли си някога да сметнеш каква свята пара са загубили за няколко години. Но ще са на ,,печалба" като дочакат вече белобради старци 30% дискаунт, след общо 150% нагоре за тези години? А може и повече да дойде.
                        Абе дочакахме 1 (една) покупка за толкова години тука хахахаха
                        Което и показва колко е изтънял пазара. А витински защо дава пари там само той си знае, мисълта да живея дъртанян в Б-стан мен лично ме втриса - ще си пия пиенето със Слатинарита, ще копам мамулите с бай Пешковци и ще ме лекуват камилари ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение


                          Говореше че тази година трябва да купуваш а не си се похвалил
                          Може би се е фрустрирал, че сметката вече не излиза и за това не се бях сетил

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                            В плановете ми за имотите продажба е мръсна дума
                            Е, това е сериозна приказка. Харесах...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                              В плановете ми за имотите продажба е мръсна дума
                              Е добре де ама като нещата не се развиват по план и цените не падат, кво ще правиш?

                              Ще купуваш на тия цени или ще чакаш да паднат?

                              Говореше че тази година трябва да купуваш а не си се похвалил

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                Митенце нещата не вървят май по плана ти и цените вместо да падат се вдигат

                                Мислил ли си за план Б да продаваш
                                При Митето има фрапираща колизия между това, което прави и това, което очаква да се случи. Ратен разконспирира ника 4i40 в същата колизия и той разбира се се покри

                                Коментар

                                Working...
                                X