IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    един голуй
    Ако така се преценяш си е твоя работа но пиши за имоти а не за себе си . При първото спиране на стимули имотките поемат към пропаста.
    Даже няма да изчакат лихвите .

    Коментар


    • Любители на Гоцето - захлупвайте:

      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...63152332831291

      Коментар


      • Тука само се дракате. А цените на строителните материали хвръкнаха в небесата. Особено дървесината. Е как да е евтино новото строителство?...
        Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
          Повишаването на цените на имотите ще продължи с лекота да надминава ръста на заплатите

          https://www.pariteni.bg/novini/imoti...o-skypi-240103
          Пак нищо не си разбрал. Тичаш пръв да хванеш 30те стотинки

          Близо 40% от анализаторите, които са отговорили на допълнителен въпрос, са заявили, че най-големите рискове пред прогнозите им за цените на жилищата са свързани с отмяната от централните банки на пандемичните стимули, следвана от разпространението на нови варианти на коронавируса.

          Което много бързо ще го видиш като факт. И от там се сещаш че се налундзват ските .

          Коментар


          • Повишаването на цените на имотите ще продължи с лекота да надминава ръста на заплатите

            https://www.pariteni.bg/novini/imoti...o-skypi-240103

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Няма. В Швабистан ги зарибяват по следната схема: Слагат му фотоволтаична инсталация на покрива без да той да влага пари. Експлоатират инсталацията 15 години и после крети става собственик и може да си я ползва.
              тамън като подарък за пенционирането ще му дойде
              Last edited by ratten; 14.09.2021, 00:56.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Къща за гости- рибари край един язовир си мисля че винаги ще върви. Около варна има няколко такива имота- земеделска земя до язовир

                Между другото съученичка на дъщеря ми направила яка пачка тази година- каравана на първа линия в някакъв къмпинг- от известните. отдавала я през еърбнб- най скъпата нощувка- 310лв- кой както иска така да смята. Празно за сезона казала че не е имала. Дъщерята се е чалнала на тема каравана- само ми иска пари да си купела и тя
                Не се учудвай въобще.Сезона тая година беше много силен.При мен и през Booking и през Airbnb беше яко.Много българи имах тая година и някой звъняха по няколко пъти да питат сали случайно нещо не се е освободило.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Няма. В Швабистан ги зарибяват по следната схема: Слагат му фотоволтаична инсталация на покрива без да той да влага пари. Експлоатират инсталацията 15 години и после крети става собственик и може да си я ползва.
                  Разбираш ги нещата, не отричам Тук ще те тричат като селски пес, точно както си го отнесъл и в Йемен
                  Аз извадих едни джобни 3000 евро за 10кВ, понеже ти си по-космат...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                    Смешко, кажи тази година колко е ръста от туризъм по грЪцко...?!?


                    https://www.moreto.net/novini.php?n=444666

                    па има, при двойно по-дълъг сезон от Б-станя при това, той целия им сектор сигурно е 4-5 пъти по-голям Мен не ме брига, аз отдавам под наем целогодишно и без тва, страдай

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                      Ти пари да инвестираш в тоя солар имаш ли?
                      Няма. В Швабистан ги зарибяват по следната схема: Слагат му фотоволтаична инсталация на покрива без да той да влага пари. Експлоатират инсталацията 15 години и после крети става собственик и може да си я ползва.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                        Смешко, кажи тази година колко е ръста от туризъм по грЪцко...?!?


                        Мани, че никакъв, ама масовите сутеренчета, партери с влага и бунгала край Солун, Аспровалта и Офринио ги изтърбушиха банди от крадци, шиптъри и наши цигани

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Няма значение това, Песи. В Америка бая пролетарий чака за къща. Ще става евтино, това е. За всеки желаещ ше има. Скъпи материали, стагнация, няма строителство и скъпо...да го духат, за тяхна сметка е. Народа иска да купи и то с 40% надолу.
                          В Америка им разказаха играта със строителните материали.Всичко е нагоре яко.Това веднага рефлектира върху цената на имотите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                            Ти още ли си при дойчовците бре, ловешки?
                            Прибирай се, че после и да искаш, няма как и къде...


                            Къде бре, до някое от варненските езера с оная спуканата тръба ли Аз съм го отиграл упражнението на морето в Гърция, питай някой друг.
                            Я внимавай да не пукнеш от глад дотогава по-добре, измършавял брокераст

                            Коментар


                            • Смешко, кажи тази година колко е ръста от туризъм по грЪцко...?!?

                              Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Така е, хората са си дали оценката "скъпо" и са купили в Гърция И тоя ще седи кат твоите хахаха, има да пелтечи после как всъщност не искал даже да го продава, да разсмива тука

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Туристите са решили че като ги видят на оглед и ще им направят подарък. Сал гаража ги е отказал. . Следващия, мола!
                                Така е, хората са си дали оценката "скъпо" и са купили в Гърция И тоя ще седи кат твоите хахаха, има да пелтечи после как всъщност не искал даже да го продава, да разсмива тука

                                Коментар

                                Working...
                                X