IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

    В Докторската не съм виждал нищо за 15 000 евро на квадрат.
    Това видя ли го:
    • Annual tax amount: $9,722
    А знаеш ли колко от наема ще отива за щатски и федерален данък?

    Не всичко, което хвърчи се яде, Митее.
    Като теглиш чертата след всички данъци и такси и такса за пропърти мениджмънт компанията пак ще взимаш повече наем без да си мърдаш пръста. Ако искаш можем да го сметнем с точност да видиш, че е така. Тук преди малко гледах "двустаен" стая и холокухня с неправилни форми в Сан Стефано Плаза - 275 000 евра на шпакловка и замазка.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

      В Докторската не съм виждал нищо за 15 000 евро на квадрат.
      Това видя ли го:
      • Annual tax amount: $9,722
      А знаеш ли колко от наема ще отива за щатски и федерален данък?

      Не всичко, което хвърчи се яде, Митее.
      По сметките отстрани много ги бива.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        За да купиш на 1000 в Суходол трябва да ти грее бързо реотана не мисля че има шанс за там по скоро го виждам някъде към Мало Бучино
        много добре разположено селце
        предпочитам го пред суходол
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          Тук в докторската градина са ти подобни цените къде е ситито на Сан Франциско, къде е Докторската Градина. Какъв наем ще взимаш от едното и от другото. Няма база за сравнение.....
          В Докторската не съм виждал нищо за 15 000 евро на квадрат.
          Това видя ли го:
          • Annual tax amount: $9,722
          А знаеш ли колко от наема ще отива за щатски и федерален данък?

          Не всичко, което хвърчи се яде, Митее.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

            Мите, като си тръгнал, виж какво можеш да си купиш в нормалната част на Кали за 725 000 долара (ако имаш късмет, там обикновено се наддава):

            https://www.zillow.com/homedetails/2...79845195_zpid/


            Тук в докторската градина са ти подобни цените къде е ситито на Сан Франциско, къде е Докторската Градина. Какъв наем ще взимаш от едното и от другото. Няма база за сравнение.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

              А няма. Ботчо е сериозен играч ще видиш, че ще прати. Аз мисля и за къща да го питам, че едни съседи се нашиха с 500+ К. еуро. Според мен ще може да я намери за 100-120к макс.
              Прецакали са се много.
              Ботичът сигурно ги намира за 70-80, а на Янко направо му ги дават на цени от 2001ва

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                Явно съседите ти са бързали, че както каза в края на годината свършват имотите. Виж какво може да си купи човек за под 500 000 долара и къде.
                https://www.zillow.com/homedetails/2...25990418_zpid/
                Мите, като си тръгнал, виж какво можеш да си купиш в нормалната част на Кали за 725 000 долара (ако имаш късмет, там обикновено се наддава):

                https://www.zillow.com/homedetails/2...79845195_zpid/


                Коментар


                • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                  Хубаво бунгало, но те си искаха специално в Pirin Golf. Това им е поредна къща освен много други имоти, така че не ги мисля.
                  Не е бунгало, тухлена къща си е, виж снимките

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                    В целия свят, даже и Албания яко нагоре, но ние чакаме балоня да се спука и с напечатаните трилиони хартия като ще настане една евтиния и хачене на корем от всеки - от кондуктор до професор и шейх. А шейховете ще продават без пари на кондукторите и ханджиите по целио свет.
                    Като не схващаш причината, ти остава само да се молиш С лице към Мека ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                      Явно съседите ти са бързали, че както каза в края на годината свършват имотите. Виж какво може да си купи човек за под 500 000 долара и къде.
                      https://www.zillow.com/homedetails/2...25990418_zpid/
                      Хубаво бунгало, но те си искаха специално в Pirin Golf. Това им е поредна къща освен много други имоти, така че не ги мисля.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                        А няма. Ботчо е сериозен играч ще видиш, че ще прати. Аз мисля и за къща да го питам, че едни съседи се нашиха с 500+ К. еуро. Според мен ще може да я намери за 100-120к макс.
                        Явно съседите ти са бързали, че както каза в края на годината свършват имотите. Виж какво може да си купи човек за под 500 000 долара и къде.
                        https://www.zillow.com/homedetails/2...25990418_zpid/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Кво гащи ли
                          Пише за гарсониерата в дружба преди 20г.

                          Коментар


                          • В целия свят, даже и Албания яко нагоре, но ние чакаме балоня да се спука и с напечатаните трилиони хартия като ще настане една евтиния и хачене на корем от всеки - от кондуктор до професор и шейх. А шейховете ще продават без пари на кондукторите и ханджиите по целио свет.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                              ... аз купих на 40% от текущите цени.
                              Кво гащи ли

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                За да купиш на 1000 в Суходол трябва да ти грее бързо реотана не мисля че има шанс за там по скоро го виждам някъде към Мало Бучино
                                Ха ха ха че то в Мало Бучино е по скъпо от на жълтите павета

                                Коментар

                                Working...
                                X