IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

    То и глухият цар чу вече, колко имота съм купил тая година само ти не разбра - писал съм за това вече няколко пъти ако ти е интересно се върни на зад по темата да прочетеш
    Само не разбрах колко е Кретен капиталовата на бунгалото от Солун от 8€ придобито в далечната 2015. За хана разбрах - 650 евро.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз

      Тоя тва, оня онова, а ти къде си в кокошарника.
      Дрънкаш неуморно, ама не сме разбрали нещо да си захлюпил.
      То и глухият цар чу вече, колко имота съм купил тая година само ти не разбра - писал съм за това вече няколко пъти ако ти е интересно се върни на зад по темата да прочетеш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Радев първо трябва да захлупи и тогава да продаде ако има намерение де.
        Радев е толкова аут от пазара че даже вече и не гледа

        Слаба психика - явно и в картите е гола вода - Та тия със слабата психика като изпуснат дадена сделка и там си остават - Вместо да забравят и да продължат напред те продължават да сънуват изпуснатият влак и да вярват че ако вкички на перона едновременот кажат Джуманджи той ще се върне да ги качи

        А той завалията даже и за понижител не става с тая слаба психика, както винаги съм казвал за да си понижител в днешно време се изискват железни нерви и излишни пари - А той ни едното ни другото

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Забелязвам, че откак се ускори инфлацията през последните два месеца, понижителите направо изкъртиха таваните от злоба и безсилие. Аз, като купих преди 5 месеца , сякаш не просто съм я прогнозирал, а направо съм я създал тази нежелана от всички инфлация. Като ужилени от стършел са нашите домашни понижители, останали със свалени гащи....а те каква обратна криза очакваха....тези дето ни слагаха високи данъци направо изчезнаха, останаха само психопатите
          Ооо, бе Зоя! Само в тая тема можеш да срещнеш създателите на инфлацията и собственици на декар имоти ( може ми дворно място от 1 декар на село ) и то геогрсфи по образование.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            От инфлацията страдаме всички, щото не можем да вдигнем наемите и да повишим на момента доходите си като цяло, тока на Пешо поскъпва зверски, всичко. Горива също.
            Но имотите си няма да загубим. А тези които искат ние да загубим леко са объркали хората. Някои може и да втасат, зависи...банките имат думата.
            Наемателите също плащат ток. Един от моите му обясних, че тока е нагоре, обаче човека беше явно доста по-в час, щото ползва още 5 помещения с промишлен ток. Изобщо не ми се пазари, а каза, че утре наема ще ми е по сметката. Пич .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Бягство от действителността! Който и каквото да ти предложи или пита, не отговаряш nradev много удобно. Не казваш нито дали си продал гарсониерата в Дружба, нито дали се класира за такава в Лоялен. Мълчанието ти не просто говори какъв лузър си, то просто крещи несретнико.
              Безсилието чрез мълчание е показателно, ти си просто трагичен лирически герой
              Радев първо трябва да захлупи и тогава да продаде ако има намерение де.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Лорде пак да ти обясня тия хора нямат проблем с придобиването на жилище - Те са толкова извън пазара че даже и не ги поглеждат

                Проблема е психологичен - Личното нещастие се преживява много по лесно ако е общо нещастие

                Тоест той се надява да си загубим имотите за да може да се почуства равен с нас

                Завалията иска с мечките мед да куса

                Понижители сър
                От инфлацията страдаме всички, щото не можем да вдигнем наемите и да повишим на момента доходите си като цяло, тока на Пешо поскъпва зверски, всичко. Горива също.
                Но имотите си няма да загубим. А тези които искат ние да загубим леко са объркали хората. Някои може и да втасат, зависи...банките имат думата.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                  Казал съм ти след третата мастика да почиваш.
                  Бягство от действителността! Който и каквото да ти предложи или пита, не отговаряш nradev много удобно. Не казваш нито дали си продал гарсониерата в Дружба, нито дали се класира за такава в Лоялен. Мълчанието ти не просто говори какъв лузър си, то просто крещи несретнико.
                  Безсилието чрез мълчание е показателно, ти си просто трагичен лирически герой

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    Вече ти нищо не пишеш от години по темата, щото няма какво, освен да се опитваш да уязвиш неуязвимите.
                    Предлагам ти да ти дам телефона на тази, която ми предложи офертата. Ако е вярно, ще ти предложа да изпълниш едно йогийско упражнение и да си ми спаринг партньор в бразилско жиу жицу, навитарка ли си?
                    Казал съм ти след третата мастика да почиваш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                      Пак си се напърцуцил и ни разказваш басни,
                      Вече ти нищо не пишеш от години по темата, щото няма какво, освен да се опитваш да уязвиш неуязвимите.
                      Предлагам ти да ти дам телефона на тази, която ми предложи офертата. Ако е вярно, ще ти предложа да изпълниш едно йогийско упражнение и да си ми спаринг партньор в бразилско жиу жицу, навитарка ли си?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        Лорде пак да ти обясня тия хора нямат проблем с придобиването на жилище - Те са толкова извън пазара че даже и не ги поглеждат

                        Проблема е психологичен - Личното нещастие се преживява много по лесно ако е общо нещастие

                        Тоест той се надява да си загубим имотите за да може да се почуства равен с нас

                        Завалията иска с мечките мед да куса

                        Понижители сър
                        Забелязвам, че откак се ускори инфлацията през последните два месеца, понижителите направо изкъртиха таваните от злоба и безсилие. Аз, като купих преди 5 месеца , сякаш не просто съм я прогнозирал, а направо съм я създал тази нежелана от всички инфлация. Като ужилени от стършел са нашите домашни понижители, останали със свалени гащи....а те каква обратна криза очакваха....тези дето ни слагаха високи данъци направо изчезнаха, останаха само психопатите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Вече за съжаление не са 35000€, продавача на конфиденциалната обява/за двойкаджия от УНСС , такава под масата/ вече ми предложи обратно изкупуване на 41. Отказах разбира се, щото форекс с имоти не практикувам, а стратегията ми е като на дедите ми, купувам и държа няколко поколения. Дънкан Маклауд в имоти, ако стоплиш.. всеки понижител-еднодневка, малко камИче в обувката хахаха
                          Пак си се напърцуцил и ни разказваш басни,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Няма нищо. Търся нещо за прасетата, защото забраниха да ги гледаме в двора, и - няма нищо. За хората - не знам.
                            Спокойно, и ти ще си купиш НЯКОГА имотче и ще забравиш тази тема, която не ти даваше мира да имаш собствено жилище и спокоен сън заедно с любимите ти прасета.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Не знам защо толкова много те трият модераторите, явно имаш някакви психически проблеми, породени от невъзможност за придобиване на жилище или красноречиви ментални дефицити от липса на внимание, ясно очертана сексуална ориентация или родител-насилник формирал лош личностен продукт в детството.
                              Както и да е, това са лични неволи. Очакването на фалирала фирма в Китай, едва ли ще рефлектира върху собственици на панелни апартаменти в България. Добре, че се тревожеше за тях, аз имам 60м2 панел от общо 440м2 жилищна площ в София и 60м2 панел от общо около 900м2 жилищна площ в България.
                              Лорде пак да ти обясня тия хора нямат проблем с придобиването на жилище - Те са толкова извън пазара че даже и не ги поглеждат

                              Проблема е психологичен - Личното нещастие се преживява много по лесно ако е общо нещастие

                              Тоест той се надява да си загубим имотите за да може да се почуства равен с нас

                              Завалията иска с мечките мед да куса

                              Понижители сър

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                То обяви може да има - Ама читави имоти нема

                                Ето Песимиста и Лева търсят активно питай ги как е положението
                                Няма нищо. Търся нещо за прасетата, защото забраниха да ги гледаме в двора, и - няма нищо. За хората - не знам.

                                Коментар

                                Working...
                                X