IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
    Сам ли ще си говориш по телефона?
    Верно не го слуша главата изобщо тва момче Както и мнозинството повдигачи,между другото.

    Чудя се ,как ще му се отрази 4-5 годишен спад на този пациент?
    Last edited by petrg5s; 17.10.2023, 06:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Сам ли ще си говориш по телефона?
      С Левчо ще обсъждаме подробностите около това ни занимание: 15 daagse Cruise Papeete (Frans-Polynesië) | Honolulu (VS) | Norwegian Sun | Norwegian Cruise Line | 96928 | Zeetours Cruises

      А ти си гастаркай, че все някой трябва да плаща наема на Ахмет-Мюмюн.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

        Ванка, това е ТОП локация. Цената също е много добра. Ако се откажеш, пиши тук и ми дай телефон за връзка с твоя роднина. Там ме съмнява да има баш апартагменти или подземни гаражи. Ако искаш мога да ти дам лелефон за връзка да се чуем.
        Сам ли ще си говориш по телефона?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          я, я дай пак, че се задавих от смях
          оная селскостопанска постройка на края на селото.
          с буренясалата "улица" и двор, в който ровят съседските прасета /защото няма ограда/ за 700к!!??
          мисля, че и тук е играла арменската оценка
          Кретеня колко пъти писа преди да се покрие щото му го взеха хана сигурно че цената му е 650К€. И то мина май година оттогава. Не като бунгалото в Гърция, на 20 км от плажа уж в Солун, което купи за 8К€. Там е некъде около 50К€ сега. Хахахаха.
          Явно с Берти са работили по оценките.
          Last edited by bulgarian lev; 16.10.2023, 23:46.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
            Влизам специално да питам за съвет. Впрочем, Вълчо съм.

            Вълчо, мой далечен роднина ме е надушил и ми предлага да му купя имота в Банско. Не е обявен на пазара още. Говорим за 55 квадрата чиста площ двустаен, скромно ремонтиран на 4-ти етаж, намира се на адрес ул. Пирин 21 - до черквата. Иска му 40 евра и още 10 за подземно паркомясто. Чудя се дали да не си го взема като ваканционен имот за мен и родата.

            Най-вече за локацията ме интересува дали е читава? Цената ми се струва нормална, но дай акъл и за това Благодаря!
            Нещо се е объркал твоя роднина - там няма подземни гаражи а само къщи. Още повече 4-ти етаж. Ако не го щеш прати ми на ЛС къде е, макар, че мен там не ме кефи, но ако има паркомясто е интересно.
            Лоакцията е ОК но са по търсени тези по-близко до кабината.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              я, я дай пак, че се задавих от смях
              оная селскостопанска постройка на края на селото.
              с буренясалата "улица" и двор, в който ровят съседските прасета /защото няма ограда/ за 700к!!??
              мисля, че и тук е играла арменската оценка
              арменските оценители са световно признати, както в Карлово, така и в Оснабрюк.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
                Влизам специално да питам за съвет. Впрочем, Вълчо съм.

                Вълчо, мой далечен роднина ме е надушил и ми предлага да му купя имота в Банско. Не е обявен на пазара още. Говорим за 55 квадрата чиста площ двустаен, скромно ремонтиран на 4-ти етаж, намира се на адрес ул. Пирин 21 - до черквата. Иска му 40 евра и още 10 за подземно паркомясто. Чудя се дали да не си го взема като ваканционен имот за мен и родата.

                Най-вече за локацията ме интересува дали е читава? Цената ми се струва нормална, но дай акъл и за това Благодаря!
                Ванка, това е ТОП локация. Цената също е много добра. Ако се откажеш, пиши тук и ми дай телефон за връзка с твоя роднина. Там ме съмнява да има баш апартагменти или подземни гаражи. Ако искаш мога да ти дам лелефон за връзка да се чуем.
                Last edited by два_таралежа; 16.10.2023, 23:26.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

                  Добре са цената и мястото. Вече зависи от спецификите на самия апартамент, но в този район принципно мисля, че клони към ниска цената. Обаче в моя опит, като някой те търси теб да ти даде "далавера", най-вероятно не е. Та после да не се гледате на криво.
                  Имаш право - понякога е така. Само че аз мога да бръкна в джоба и да му ги дам веднага щом има кадастър/данъчна/чл87/тежести без да се занимава, а с брокер ще плаща 10% и ще чака, отделно го е страх да не го измамят... Та нещата не винаги са толкова черно-бели. Когато човек закине не е никак лошо да има рода като мен за бърза ликвидност, стига цената да е една идея под пазарната. Аз имоти няма да спра да купувам. Благодаря!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
                    Влизам специално да питам за съвет. Впрочем, Вълчо съм.

                    Вълчо, мой далечен роднина ме е надушил и ми предлага да му купя имота в Банско. Не е обявен на пазара още. Говорим за 55 квадрата чиста площ двустаен, скромно ремонтиран на 4-ти етаж, намира се на адрес ул. Пирин 21 - до черквата. Иска му 40 евра и още 10 за подземно паркомясто. Чудя се дали да не си го взема като ваканционен имот за мен и родата.

                    Най-вече за локацията ме интересува дали е читава? Цената ми се струва нормална, но дай акъл и за това Благодаря!
                    Добре са цената и мястото. Вече зависи от спецификите на самия апартамент, но в този район принципно мисля, че клони към ниска цената. Обаче в моя опит, като някой те търси теб да ти даде "далавера", най-вероятно не е. Та после да не се гледате на криво.

                    Коментар


                    • Влизам специално да питам за съвет. Впрочем, Вълчо съм.

                      Вълчо, мой далечен роднина ме е надушил и ми предлага да му купя имота в Банско. Не е обявен на пазара още. Говорим за 55 квадрата чиста площ двустаен, скромно ремонтиран на 4-ти етаж, намира се на адрес ул. Пирин 21 - до черквата. Иска му 40 евра и още 10 за подземно паркомясто. Чудя се дали да не си го взема като ваканционен имот за мен и родата.

                      Най-вече за локацията ме интересува дали е читава? Цената ми се струва нормална, но дай акъл и за това Благодаря!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        мисля, че ако съм учтив и мазен в изказа
                        и ако загреба достатъчно вода от различни кладенци,
                        трудно ще ме баннат
                        особено ако защитавам тезата, всеки безимотник- милионер
                        да прав си, а може и да не си, защото МЯУ ще дойде, но може и да не дойде, но центите на имотите ще паднат, освен ако не продължат да се покачват. Важното е баланс да има, дори на борсата купувай акции на противоположни компании, например на нефтени компании, но и на компании за соларни панели, когато едните губят 1ца, другите печелят 1ца, но тук в темата естествено ще споменеш само печелившата позиция.
                        Last edited by два_таралежа; 16.10.2023, 22:11.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Жонка, харесва ми песимизма ти, че ти и мене ме отписа след 30г. А още до пенсия няма да съм я докарал

                          П.С. 800к ще е София, само ако спрат да се раждат деца от текущия момент насам.
                          Раждат се по 12000 деца в София годишно, като тенденцията е надолу.

                          Я виж статистиката на населението - колко ще хвърлят топа идните 30 години (брой всички над 55 днес), извади новородените и извади разликата от 1,3 милиона да видим какво число ще получиш, хаха. След 30 години София ще бъде с 60% до 65% от днешното население. Проста математика, която е точна наука както знаеш и не лъже.
                          Отделно, че всичко младо с IQ над 100 се изнася на запад при първа възможност да учи навън, после я се върне, я не се върне (с 2000 лева заплата и цени като в Люксембург защо ли да се връща)...


                          Сега се замисли тези около половин милион умрели повече от новородени на кого ще си оставят апартаментите и при 40% празни имоти днес, при продължаващо безумно строителство колко ще бъдат празните тогава?
                          Last edited by ejonny2376; 16.10.2023, 21:51.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Ще купува Миро череши. Ако в продал хана за 700К€ тогава може. Върнал си е остатъка от ипотечката и край. То с тез 13€ на нощ не се издържаше. И две жени му бегаха.
                            я, я дай пак, че се задавих от смях
                            оная селскостопанска постройка на края на селото.
                            с буренясалата "улица" и двор, в който ровят съседските прасета /защото няма ограда/ за 700к!!??
                            мисля, че и тук е играла арменската оценка
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              Много бакалски сметки без грам логика отново

                              Значи Ганъо в околиите имал редовни курсове до Каулфанд,обаче ако бил под наем някакси щял да се телепортира в магазина и после обратно в наетия обор?.Нямало да чака по 1 час в задръствания и да изгори и повече.
                              После Ганъо от околиите казваш,щял да ходи на пътешествие,но Ганъо наемателя пропуска?
                              И тея 400лв пак не я ясно от къде ги извади и защо трябва да се смятат и 30% отгоре ???
                              Ганъо намателя няма ли да има разходи за гориво ,като разкарва жена си и двете си деца до работа,училище,следобедни тренировки,после вечерни курсове по танци и накрая да ги върне в тях? Колко гориво ще изгори Ганъо в СФ в задръствниаята в час пик???
                              Колко ще бъде наема на Ганъо? 0 ли?
                              Даже ако сметнем с нулевия наем и безплатните телепорти до магазини и навсякъде излиза,че Ганъо наемателя ще спести едни 400лв така ли?
                              И щял да препочете да живее в обор в гето,а не в къща с двор,басейн,дървета и т.н. ???
                              размечта се
                              а е време да качиш колото и да обиколиш казаните за смет
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                Ще се изнандаш но знам какво ще купува Миро в момента и е около 5 пъти по твоя Бургаски имот.... ти продължавай.
                                Ще купува Миро череши. Ако в продал хана за 700К€ тогава може. Върнал си е остатъка от ипотечката и край. То с тез 13€ на нощ не се издържаше. И две жени му бегаха.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X