IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Тя от Януари има 27% само досега,не е лоша ,имат стабилен бизнес ,малка е но оперира добре в сегмента си.Не всичко е само на отчети и анализи.Но айде тая да я оставим,същата работа даже и с повече потенциал е Оксиденшъл на Бъфет там имаш 12% пак за 9 месеца ,и лека полека само нагоре правителството на САЩ налива милиарди за разработки на улавяне на въглероди именно в нея
    Иначе аз влязох в LVMH, при първия срив /вълна/,в момента ASML e падащ нож но именно там се очертава много добра оферта отова на 500 евро ,номспоред мен ще оадне и още
    Mинали резултати не гарантират бъдещи такива.Харесвам компании които не зависят от спекулации.Не харесвам петролни компании защото резултатите зависят от цената на петрола, а тя е много волатилна.Това че Бъфет има не е гранция за ръст.Той Бъфет на каква цена я е купил ?Провери ли?Ako трябва да избирам между двете бих все пак бих взел OXY естествено.
    Last edited by nradev1111; 16.09.2023, 10:03.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Тя от Януари има 27% само досега,не е лоша ,имат стабилен бизнес ,малка е но оперира добре в сегмента си.Не всичко е само на отчети и анализи.Но айде тая да я оставим,същата работа даже и с повече потенциал е Оксиденшъл на Бъфет там имаш 12% пак за 9 месеца ,и лека полека само нагоре правителството на САЩ налива милиарди за разработки на улавяне на въглероди именно в нея
      Иначе аз влязох в LVMH, при първия срив /вълна/,в момента ASML e падащ нож но именно там се очертава много добра оферта отова на 500 евро ,номспоред мен ще оадне и още
      Аз вярвам само на отчетите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

        Как я избра .На случаен принцип ли?И как реши че ще направи 50% за година.Това за 50% ръст ,ми звучи почти като препоръка.
        Тя от Януари има 27% само досега,не е лоша ,имат стабилен бизнес ,малка е но оперира добре в сегмента си.Не всичко е само на отчети и анализи.Но айде тая да я оставим,същата работа даже и с повече потенциал е Оксиденшъл на Бъфет там имаш 12% пак за 9 месеца ,и лека полека само нагоре правителството на САЩ налива милиарди за разработки на улавяне на въглероди именно в нея
        Иначе аз влязох в LVMH, при първия срив /вълна/,в момента ASML e падащ нож но именно там се очертава много добра оферта отова на 500 евро ,номспоред мен ще оадне и още

        Коментар


        • Само да отбележа. Независимо ква е доходността и цените в бъдеще. От 2017 само насам купих два имота в София, два в Плевен и то на цени които са под средните. Плюс морски имот на цената на един двустаен в Горна Оряховица.
          Ако бях слушал проповедите на специалистите сега с парите за всичките и един апарт на Черковна не мога да ковна. Благодаря за съветите. Научих много от вас. Ако мен ме питате по моите въпроси съм ходеща енциклопедия. Е, не безплатна вече.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Не съм влизал тука ,само я гледах и ти я показах ,не е съвет .
            Как я избра .На случаен принцип ли?И как реши че ще направи 50% за година.Това за 50% ръст ,ми звучи почти като препоръка.
            Last edited by nradev1111; 16.09.2023, 00:02.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              Погледнах я компанията.С много малка капитализация е .Доста дълг има. Много е рискова .Освен това P/B =1.43 демек надценена. За сравнение Рено има P/B=0.37Пожелавам ти успех с инвестицията(спекулацията).Аз ще се въздъдржа.
              Не съм влизал тука ,само я гледах и ти я показах ,не е съвет .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111

                Почини малко след третата голяма Кустендилска.
                Добре

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  браво, но кажи, къде се кри 1 година, докато в акциите имаше сеч
                  лордчето ден не е пропуснал, защото е заложил на сигурно
                  а вия акционерите се обаждате само когато някоя от многото акции си подаде шнорхела над водата
                  1 година е много къс период за кавкато и да е инвестиция. Ще си мерим доходността след 10 години.Да сме живи и зрави.Тая сеч вече е "избита"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                    А като сложим и коритото в банята (поради невъзможност за вана), на което вика 'яхта' - ехееее.....

                    Ни мож гу стигна!
                    Парите за яхта ги е пренасочил за погасяване на кредити.Защото лихвите се покачват.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Остави го това Рено 2 години са ужасно много.Ето ти по добро решение и то евтино ако е за спекула щото Рено ,за друго не става.Nordic American Tankers,50% e залога тука за около 12 месеца.Ако искаш де 3.79 долара акцията.Стабилна компания отвсякъде.
                      Погледнах я компанията.С много малка капитализация е .Доста дълг има. Много е рискова .Освен това P/B =1.43 демек надценена. За сравнение Рено има P/B=0.37Пожелавам ти успех с инвестицията(спекулацията).Аз ще се въздъдржа.
                      Last edited by nradev1111; 15.09.2023, 22:25.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Остави го това Рено 2 години са ужасно много.Ето ти по добро решение и то евтино ако е за спекула щото Рено ,за друго не става.Nordic American Tankers,50% e залога тука за около 12 месеца.Ако искаш де 3.79 долара акцията.Стабилна компания отвсякъде.
                        Викаш 72% за 2 години слаба работа.Ще я видя тая акция. Ама едва ли е далавера. Рено е на P/E=3.35.Толкоз ниско не съм виждал досега.Искаш ли бас на бутилка че Рено за 1 година ще направи над 15% доходност.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Хахахаха, цял панел е и жена ми няма нищо общо с него, освен, че непрекъснато поскъпва. Между парк и у-ще е. Мога да ти го продам за 400 000лв. Навитар ли си?
                          40 000 лв давам веднга. Да ми се изплати за 10 години.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                            Не следиш форума редовно. За QQQ съм казал преди 5 години че купувам. на 175 купих.А Рено не е подало шнорхела а 2 години бавно и сигурно си пълзи нагоре.
                            Остави го това Рено 2 години са ужасно много.Ето ти по добро решение и то евтино ако е за спекула щото Рено ,за друго не става.Nordic American Tankers,50% e залога тука за около 12 месеца.Ако искаш де 3.79 долара акцията.Стабилна компания отвсякъде.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              браво, но кажи, къде се кри 1 година, докато в акциите имаше сеч
                              лордчето ден не е пропуснал, защото е заложил на сигурно
                              а вия акционерите се обаждате само когато някоя от многото акции си подаде шнорхела над водата
                              Не следиш форума редовно. За QQQ съм казал преди 5 години че купувам. на 175 купих.А Рено не е подало шнорхела а 2 години бавно и сигурно си пълзи нагоре.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                                Забрави да споменеш и 1/2 идеална част от панел наследство на жената.
                                Хахахаха, цял панел е и жена ми няма нищо общо с него, освен, че непрекъснато поскъпва. Между парк и у-ще е. Мога да ти го продам за 400 000лв. Навитар ли си?

                                Коментар

                                Working...
                                X